رفتن به مطلب
hiwatt_a

دادن اکانت به نویسنده

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من میخوام یه اکانت نویسنده به نویسنده سایت بدم که بتونه توی سایت مطلب بذاره.

ولی اجازه ورود از بخش مدیریت رو به اون نمیده.

چکار کنم؟؟؟

چطور میتونه توی سایت مطلب بذاره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

باید تنظیمات سطح دسترسی کاربر رو ویرایش کنید . این تاپیک رو هم کامل مطالعه کنید متوجه خواهید شد چطور انجام بدید

http://forum.joomina.ir/topic/16513-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D9%85/

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام خدمت شما

من این مطلب رو خوندم.

فقط مشکلی وجود دارد.

من می خواهم نویسنده برای هر مطلب عکسی هم قرار دهد که این مورد در این آموزش وجود نداشت.

همانطور که می ئانید در منوی مدیریت برای قرار دادن مطلب در سایت ، در سمت چپ ،قسمتی به نام تصاویر و لینک ها وجود دارد که می توان برای مطلب عکس قرار داد که این مورد در این حالت وجود ندارد.

یعنی نویسنده نمی تواند عکس را آپلود کرده و انتخاب کند.

کمک کنید لطفا

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

با سلام

چطور میتونم به نویسنده های سایت اجازه بدم که از طریق منوی مدیریت وارد شده و مطلب بذارن.

یعنی فقط منوی ایجاد مطلب برای اونها باز باشه و بقیه منو ها قفل یاشه

لینک به ارسال

با سلام

پایین ادیتور یک دکمه ورود تصویر هست که از اون طریق میتونند تصویر آپلود کنند . اگر نشون داده نمیشه برید به مدیریت پلاگینها و وضعیت انتشار پلاگین ورود تصویر و سطح دسترسی آن را بررسی کنید

در مورد دسترسی دادن از بخش مدیریت هم قبلا تو همون تاپیک توضیح دادم . برای همین عرض کردم تاپیک رو کامل مطالعه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

باسلام

من میخواستم با توجه به مقاله ای که قرار داده بودید مطالب نویسنده بعد از تایید مدیر فعال بشه و روی سایت قرار بگیره.

چکار باید کرد.؟؟؟

لینک به ارسال

با سلام

نویسنده اگر از بخش کاربری سایت مطلب رو ارسال کند بصورت پیشفرض مطلب تا زمان تایید مدیر منتشر نمیشه مگر اینکه در تنظیمات سطح دسترسی گروه مربوط به نویسنده ، گزینه تغییر وضعیت رو مجاز کرده باشید که در اینصورت نویسنده میتونه خودش درباره انتشار مطلب تصمیم بگیره

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

نویسنده اگر از بخش کاربری سایت مطلب رو ارسال کند بصورت پیشفرض مطلب تا زمان تایید مدیر منتشر نمیشه مگر اینکه در تنظیمات سطح دسترسی گروه مربوط به نویسنده ، گزینه تغییر وضعیت رو مجاز کرده باشید که در اینصورت نویسنده میتونه خودش درباره انتشار مطلب تصمیم بگیره

موفق و پیروز باشید

یا حق

با سلام

من میخواستم در قسمت کاربری یعنی با ورود نویسنده به سایت و کلیک روی لینک مطلب جدید ؛ مطلب رو بذاره ولی مشکلی وجود داره

من در قسمت مدیریت که مطلب میذارم قسمتی وجود دارد به نام "تصاویر و لینک ها

"

که میتونم توی اون کی رو آپلود کنم و به عنوان عکس مطلب قرار بدم.

ولی وقتی نویسنده وارد حساب کاربری خودش میشه نمیتونه عکسی رو آپلود کنه.

------------------------------------------

حالا من کاری کردم که نویسنده از طریق مدیریت وارد بشه و مطلب بذاره ولی نمیخوام وارد مدیریت بشه -- بدلایل امنیتی -- 

حالا چکار میشه کرد که گزینه آژلود عکس در حساب کاربری نویسنده ظاهر بشه؟؟؟

با تشکر

لینک به ارسال

بله. انجام ددم ولی نشد.

قسمت تصاویر و لینک ها، دگمه انتخاب رو نمیاره

لینک به ارسال

بله. انجام ددم ولی نشد.

قسمت تصاویر و لینک ها، دگمه انتخاب رو نمیاره

با سلام

عرض کردم خدمتتون ، اگر پلاگین فعال باشه ، یک دکمه ورود تصویر به پایین ادیتورتون ، زیر کادری که مطلب رو داخلش تایپ میکنید ، ظاهر میشه و از اونجا میشه تصویر رو اضافه یا آپلود کرد . مربوط به قسمت تصاویر و لینکها نمیشه

اگر میخواهید کاربر از قسمت تصاویر و لینکها استفاده کند باید به کاربر به قسمت مدیریت جوملا دسترسی بدید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...