رفتن به مطلب
alikarimi8

داستان مشکل من با شرکت هاستینگ!!!چه کنم؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام 20 روز پیش شرکت هاستینگ خود را عوض کردم و سایت را به هاست جدید انتقال دادم.(که شرکت جدید یکی از معروفترین سرویس دهنده ها می باشد).

از 3 4 روز پیش سایت بالا نیومد و شرکت گفت که سرور سایت شما از کار افتاده تا امروز که  مشکل سرور برطرف شد اما سایت ما همچنان بالا نمیاد.

تیکت که فرستادم گفتن با توجه به مشکل سرور متاسفانه اطلاعات شما از هاست پاک شده و  اگر بکاپ دارید بدید تا ما ریستور کنیم و برای دلجویی از شما به زمان سر رسید یک ماه اضافه خواهد شد!!!.درواقع علیرغم اینکه همه شرکت های هاستینگ بکاپ هفتگی می گیرند این شرکت بکاپ هفتگی نگرفتند و گفتند بکاپ ما مربوط به یک ماه قبل است و شما یک ماه قبل عضو سرویس ما نبوده اید(اگر همین الان با شرکت تماس بگیرید می گویند بکاپ هفتگی داریم).

تو این دو هفته هم کلی مطلب و تغییرات در سایتم انجام دادم و واقعا وقت گذاشتم و حالا کل سایت روی هوا رفته!!!!.

حال آیا می تونم درخواست غرامت کنم ؟حق با کیه به نظرتون چطوری حقم رو بگیرم؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید.

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

ببینید اگر اون شرکت هاستینگ در قرارداد و یا در سایتشون ذکر کردند که بکاپ هفتگی میگیرند حق کاملا باشماست و شما حق دریافت غرامت بسته به ضرری که بهتون وارد شده رو دارید.

ولی اگر در قرارداد و یا در سایت چنین چیزی ذکر نشده و یا شما پنلی رو خریداری کردید که بکاپ هفتگی در اون ذکر نشده یکم کارتون سخت خواهد شد.

ولی در هر صورت شرکت مقصر است و باید طبق تعهداتش رضایت شمارا جلب کنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

درود

ببینید اگر اون شرکت هاستینگ در قرارداد و یا در سایتشون ذکر کردند که بکاپ هفتگی میگیرند حق کاملا باشماست و شما حق دریافت غرامت بسته به ضرری که بهتون وارد شده رو دارید.

ولی اگر در قرارداد و یا در سایت چنین چیزی ذکر نشده و یا شما پنلی رو خریداری کردید که بکاپ هفتگی در اون ذکر نشده یکم کارتون سخت خواهد شد.

ولی در هر صورت شرکت مقصر است و باید طبق تعهداتش رضایت شمارا جلب کنه.

موفق باشید.

متاسفانه مشکل همین جاست که فقط در تماس تلفنی میگن بکاپ هفتگی دارند ولی تو مشخصات پلن هاشون هیچ جا در مورد بکاپ چیزی نیاوردن والان حرف من به هیچ جا نمیرسه...

و به همین راحتی اطلاعات هاست و زحمات من توسط یکی از معروفترین شرکت های هاستینگ ایران به باد میره و اونا در قبالش فقط یک ماه به تاریخ سررسید اضافه میکنند...

و در عوض بنده هم پروژه و اعتماد مشتری رو از دست میدم...

لینک به ارسال

فکر میکنم شما حق شکایت رو دارید.

اول از در صحبت و گفتگو وارد شوید و ازشون در خواست کنید که اگر راهی براشون هست که اطلاعات رو بازگردانی کنند و یا در قبال ضرری که شما دیدید و زحماتی که کشیدید بهتون غرامت پرداخت کنند در غیر این صورت شما میتونید از شرکت شکایت کنید تا به خواستتون رسیدگی کنند.

بازم منتظر دیگر دوستان باشید شاید تجربه ای در این زمینه داشته باشند.

لینک به ارسال

قبل از خرید  ارتباطی از طریق ارسال تیکیت و ایمیل با شرکت داشتی یا نه ؟

اگه توی تیکت و ایمیل های شرکت به بک آپ اشاره کرده باشند می تونید خیلی راحت پیگیر باشید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...