رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من اگه بیخام سایتم رو از جوملا به وردپرس انتقال  بدم
ایا رتبه الکسا و موتورهای گوگل کاهش پیدا میکنه؟

بنظر شما کار درستیه؟
ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا فقط در چهارچوب موضوع تاپیک بحث و گفتگو کنید . در صورت تکرار بیراهه رفتن از موضوع ، تاپیک بسته خواهد شد ! /// موارد اضافی حذف گردیدند !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

من با هردو سیستم کار کردم و میکنم ولی خب به جوملا علاقه بیشتری دارم چراکه باهاش راحت ترم یعنی انعطاف پذیره و هیچ محدودیتی برام ایجاد نمیکنه ولی خب بعضی از مشتری ها بهم میگن که مخواهند سایتشون وردپرسی باشه و منم تابع حرف مشتری هستم.

ببینید شما با جوملا میتونید از یک وب سایت کوچک وبلاگی شخصی تا یک وب سایت بزرگ شرکتی و جامعه مجازی طراحی کنید و مطمئنا هیچ وقت به بن بست نمیرسید.

ولی خب وردپرس اصلا کارش از همان ابتدا ساخت وبلاگ با امکانات بیشتر نسبت به سیستم های بلاگ دهی بود.

دلیل این که میبینید خیلی از اشخاص از وردپرس استفاده میکنند به خاطر حرفه ای یا پیشرفته بودنش نسبت به دیگر سیستم ها نیست بلکه سادگی و راحتی کار با اونه

البته قبول دارم سئوی اولیه اون بهتر از جوملا است ولی خب میشه همون سئو جوملا رو با نصب یک افزونه قوی خیلی بهتر از وردپرس کرد.

یک نکته هم بگم که اگر وب سایت وردپرسی شما یه مقدار بازدیدش افزایش پیدا کنه و بازدید روزانه اون زیاد بشه شرکت هاستینگ شما دیگر میزبانی رو قبول نمیکنه شما مجبور به خرید vps خواهید بود.

این نظر من به صورت خلاصه بود.

موفق باشید

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...