رفتن به مطلب
maka133

مشکل در تغییر فونت

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان گرامی

من یه قالب از شرکت ..... خریداری کردم و متاسفانه نیاز به این دارم که اعداد انگلیسی باشه و فونت محتوا فارسی.میخواستم ببینم راه حلی هست ؟

ادرس سایت هم اینه :http://www.mgroewe.com/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به دوستان گرامی

من یه قالب از شرکت ..... خریداری کردم و متاسفانه نیاز به این دارم که اعداد انگلیسی باشه و فونت محتوا فارسی.میخواستم ببینم راه حلی هست ؟

ادرس سایت هم اینه :http://www.mgroewe.com/

خود شرکت مذکور پشتیبانی خوبی داره!

البته الان سرور در حال بروزرسانی هست!

از خودشان پیگیر بشی بهتر به نتیجه میرسی!!

لینک به ارسال

خود شرکت مذکور پشتیبانی خوبی داره!

البته الان سرور در حال بروزرسانی هست!

از خودشان پیگیر بشی بهتر به نتیجه میرسی!!

دوست عزیز سپاس از راهنمایی تون!

قبلا تیکت زده بودم بهشون ولی متاسفانه گفتن نمیشه

برا خودمم سواله

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

راهی که به نظر من میرسه اینه که شما یه پلاگین تبدیل اعداد از فارسی به انگلیسی سفارش بدید تا براتون بنویسند.

البته این راهی بود که من به ذهنم میرسید شاید بشه در css کاری کرد. من خودم تست میکنم اگر شد که اطلاع میدم.

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

راهی که به نظر من میرسه اینه که شما یه پلاگین تبدیل اعداد از فارسی به انگلیسی سفارش بدید تا براتون بنویسند.

البته این راهی بود که من به ذهنم میرسید شاید بشه در css کاری کرد. من خودم تست میکنم اگر شد که اطلاع میدم.

درود و سپاس

لینک به ارسال

با سلام

تا جايي كه من ميدونم اگه از جوملاي فارسي مثل جوملاي جومينا استفاده كرده باشي تو پلاگين ها يك پلاگين هست كه باعث ميشه اعداد فارسي نمايش داده بشه ، كه اگه اون پلاگين رو غير فعال بكني احتمالا مشكلت حل بشه اگر هم باز بخاطر ماهيت فونت همايي كه استفاده كردي درست نشد از يه فونت ديگري كه اعداد رو انگليسي مي نويسه استفاده كن.

من تو سايتي كه دارم طراحي مي كنم يه فونتي براي منوها و تبهاي وسط استفاده كردم به نام Droid Arabic Kufi كه نوشته ها فارسي هستند ولي اعداد انگليسي . كه به نظر من فونت خيلي زيبا و خيلي سنگين تر و بهتر از هما هستش براي اين سايتي كه طراحي مي كنيد.

موفق باشيد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...