رفتن به مطلب
چهارسوق

منو قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک قالب خریدم جوملام دوزبانه کردم اما مشکل اینجاست که در هر دوزبان منوهای منو اصلی به نمایش در میاد به جای منو مربوط به ان زبان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دو نوع بسازید و برای هر کدام زبان مربوطه رو مشخص کنید.در خود تنظیمات منو باید این کار رو بکنید.

یا ممکنه پلاگین خاصیت چندزبانه غیر فعال باشه اون رو هم چک کنید.

لینک به ارسال

سلام من یک قالب خریدم جوملام دوزبانه کردم اما مشکل اینجاست که در هر دوزبان منوهای منو اصلی به نمایش در میاد به جای منو مربوط به ان زبان

سلام!

در تنظیمات منو ها باید دقت کنید!

تا اونجایی که خودم تجربه کردم میبایست منو مربوط به فارسی را در تنظیمات منو/ مشخصات / زبان / فارسی انتخاب نمایید و برای انگلیسی هم به همین صورت ولی بجای فارسی انگلیسی باشه!

دقت کنید در سایت دو زبانه مهم همین انتخاب زبان هر منو میباشد×

موفق باشید!

لینک به ارسال

سلام main menu  مربوط به هرزبان ساخته شده ومنوخانه و...هم دارن پلاگین کارمیکنه اما منوهای سایت باتغییر زبان عوض نمیشه ومنو اصلی که منو هاش  به نمایش در میاد در هردوزبان

لینک به ارسال

سلام main menu  مربوط به هرزبان ساخته شده ومنوخانه و...هم دارن پلاگین کارمیکنه اما منوهای سایت باتغییر زبان عوض نمیشه ومنو اصلی که منو هاش  به نمایش در میاد در هردوزبان

تا اونجایی که من میدونم یک پلاگین انتخاب زبان سایت هست که باید فعال باشه!

بعد هر لینک و هر منویی که ایجاد میکنید و یا دارید را با تنظیماتی که گفتم پی بگیرید انشاا درست میشه!

و اون تغییر زبان که دارید هم بصورت ماژول Language Switcher باشد.(اگر اشتباه نکنم مکمل پلاگین است برای عملکرد صحیح)

موفق باشید!

لینک به ارسال

سلام همه موارد چک شده هیچ کدام از منو های مربوط به هر زبان به نمایش در نمیاد فقط منوهای منو اصلی به نمایش در میاد

لینک به ارسال

سلام همه موارد چک شده هیچ کدام از منو های مربوط به هر زبان به نمایش در نمیاد فقط منوهای منو اصلی به نمایش در میاد

مهندس نمیدونم ولی بنظرم ماژول Language Switcher باید باشه!!

رو این مورد زوم کنید!

ببخشید تا اینجا بلد بودم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...