رفتن به مطلب
mehran584

خطای 404 هنگام ورود به بخش مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه اساتید و کاربران انجمن جومینا من سایت ام را آپلود کردم سایت بدون مشکل بالا آمد حتی از قسمت ورود کاربران در صفحه اصلی سایت بدون مشکل وارد سایت میشم اما در مدیریت سایت هنگام وارد کردن نام کاربری و رمز با خطای 404 کامپوننت یافت نشد مواجه میشم میتونید بگید مشکل از چیه؟ از کسانی که میتوانند مشکلم را حل کنند تقاضای کمک میکنم..اینم آدرس سایت boj-sssg.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکبار از سایت بکاپ بگیرید.

سپس نسخه خام جوملا رو روی بسته فعلی ریپلیس کنید و پوشه installation رو حذف کنید.

در ضمن از بسته کدام گروه استفاده می کنید؟

چه نسخه ای؟

لینک به ارسال

یکبار از سایت بکاپ بگیرید.

سپس نسخه خام جوملا رو روی بسته فعلی ریپلیس کنید و پوشه installation رو حذف کنید.

در ضمن از بسته کدام گروه استفاده می کنید؟

چه نسخه ای؟

از جوملا گروه نوید ایرانیان ورژن 2.5.24  پوشه administrator را جایگزین کنم یا همه را؟ آیا بعد از جایگزین کردن ماژول و پلاگین هایی که نصب کردم به هم نمیریزند؟

لینک به ارسال

با سلام

مشکلی پیش نمیاد . فقط توجه داشته باشید که باید از بسته ای هم ورژن با نسخه فعلی جوملاتون استفاده کنید !

همانطور که گفته شد ابتدا بک آپ تهیه کنید سپس ترجیحا کل بسته را جایگزین کنید و پوشه اینستالیشن رو حذف کنید

قبلش به این سوال پاسخ بدید . آیا جدیدا کامپوننتی هم نصب کردید که بعد از نصب اون یا انجام تغییرات در اون مشکل رخ داده باشه ؟

اگه مشکل از هسته باشه که با اکسترکت بسته نصبی مشکل حل میشه ولی اگر کامپوننتی رو خودتون نصب کرده باشید و مشکل از اون باشه در اینصورت اکسترکت بسته نصبی مشکلی رو حل نمیکنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

مشکلی پیش نمیاد . فقط توجه داشته باشید که باید از بسته ای هم ورژن با نسخه فعلی جوملاتون استفاده کنید !

همانطور که گفته شد ابتدا بک آپ تهیه کنید سپس ترجیحا کل بسته را جایگزین کنید و پوشه اینستالیشن رو حذف کنید

قبلش به این سوال پاسخ بدید . آیا جدیدا کامپوننتی هم نصب کردید که بعد از نصب اون یا انجام تغییرات در اون مشکل رخ داده باشه ؟

اگه مشکل از هسته باشه که با اکسترکت بسته نصبی مشکل حل میشه ولی اگر کامپوننتی رو خودتون نصب کرده باشید و مشکل از اون باشه در اینصورت اکسترکت بسته نصبی مشکلی رو حل نمیکنه

موفق و پیروز باشید

یا حق

نه در لوکال کامپمننت هایی را نصب کردم مشکلی نداشت در هنگام انتقال به هاست حتی یک بار هم نتونستم بخش مدیریت را باز کنم..حالا مشکل از کامپوننت ها است یا هسته؟  حالا این روشی را که فرمودید را امتحان میکنم به امید اینکه درست بشه..

لینک به ارسال

با سلام

ممکنه بک آپ تون ناقص بوده باشه . میتونید از کامپوننت آکیبا بک آپ هم برای بک آپگیری استفاده کنید

به هر حال با آزمون و خطا پیش برید تا مشکل مشخص شود

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...