رفتن به مطلب
poyabahram

مشکل نصب

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تشکر از همه عزیزان بابت جوابای خوبشون

من یه بسته نصبی انگلیسی یه قالبیو روی لوکال هاستم نصب کردم و تمام مراحلشو به درستی انجام دادم ولی بعد نصب هم تو مدیریت و هم سایت با خطای Your host needs to use PHP 5.3.10 or higher to run this version of Joomla!

مواجه شدم بله درسته ورژن جوملا احتیاج به php 5.3.10روی ومپ سرور داره این پی اچ پیو دانلود کردم حالا برای اینکه توی ومپ سرورم ورژن پی اچ پیمو ببرم بالا چیکار باید بکنم چطور آپدیتش کنم با این پی اچ پی 

من تمامی سایتارو گشتم همگی گفتن برید پی اچ پیو دانلود کنید ولی یکی نیومده  بگه اینو که دانلود کردی چطور جایگزین اون قبلیه کنی اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه یا اگه راهکاری دارید لطفا کامل بگه اشاره نکنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

وقتی ومپ رو نصب می کنید روی آیکن کلیک کنید

روی گزینه PHP موس رو نگه دارید.از زیر منوی باز شده روی گزینه version نگه دارید و گزینه get more...  را انتخاب کنید

سپس ومپ سرور نسخه بالاتر را دانلود و مجدد نصب کنید

لینک به ارسال

با سلام

محمد حسین جان ، متاسفانه اینکار جدیدا" دیگه جوابگوی نیازها نیست به این دلیل که ظاهرا" سیاستهای وبسایت ومپ سرور عوض شده و دیگه مثل سابق نیست

دوست عزیز ، شما نیز قدری صبور باشید بزودی راجع به این مورد بطور مفصل توضیح خواهم داد که چطور عمل کنید

البته دوستان دیگری هم ظاهرا" چنین مشکلاتی را داشتند و خواهشم اینه که قدری صبور باشید تا به موقعش براتون بگم قضیه چیه

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...