رفتن به مطلب
ali19831

ساخت سایت دانلود نرم افزار با جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
من قصد دارم یه سایت دانلود نرم افزار راه بندازم در همین رابطه میخوم از تجربیات دوستان استفاده کنم و
چندتا سوال بپرسم:

من در بعضی سایتها خوندم که اکثر سایت های مربوط به نرم افزار با وردپرس ساخته شده!!! دلیلشم به گفته اون عزیزان این بود که *جوملا امنیتش پایین* و *سئو در وردپرس قوی تره* و اینکه جوملا در مورد سایتها بزرگ(حجم زیاد سایت) به مشکل میخوره!!!

از دوستان اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره و میتونه کمک کنه خواهش میکنم بیاد اینجا مطرح کنه.

به نظر شما ساخت یه سایت دانلود که بعدا ممکنه به یه سایت بزرگ تبدیل بشه با جوملا عاقلانه هست یا نه؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

بله کسانی که اینطوری میگن میخوان جوملا رو تخریب کنند من تقریبا با تمام سیستم های مدیریت محتوا کار کردم

بهترین و قوی ترینش جوملا بود

در ضمن جوملا برای ساخت سایت هست و وردپرس برای وبلاگ یعنی کسانی که بلد نبودند با جوملا کار کنند اینطوری گفتند که ازشون سوال نپرسید

ورد پرس فقط به خاطر راحت بودن کار باهاش بهش روی آورده میشه

و  همچنین با بالا رفتن حجم سایت اگر هاست قوی باشه مشکلی به وجود نمیاد اگر مشکلی باشه مربوط به سرور هست

وردپرس همونطور که گفتم راحته ولی امکاناتش بسیار پایین تر از جوملاست در ضمن جوملا هرچه نسخه اش بالا تر میره احتمال نفوذ پذیریش کمتر میشه

شما الان تو گوگل سرچ کن باگ های جوملا 2.5 تقریبا هیچی نمیاره برات ولی اگر باگ های ورد پرس رو بزنی کلی باگ وجود داره

درضمن نه خود جوملا باگ های احتمالی رو داره و نه خود ورد پرس این افرونه ها هستند که باگ دارند.

بعضی ها هم میگم جوملا گرافیکش خوب نیست

در حقیقت این طور نیست کسانی که نیاز به این قالب ها دارند اگر کمی css بلد باشند میتونند حتی قالب های زیبای ریپانسیو رو خودشون طراحی کنند یا قالب های رایگان انگلیسی جوملا رو فارسی کنند.

همه اینها تخریب جوملاست.

در هر حال این نظر من بود موفق باشید.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

تمام توضیحات رو رضا جان دادند

شما شاید اگر جوملا رو نصب کنید و ورد پرس رو هم نصب کنید راحتی کار با وردپرس براتون شیرین تر خواهد بود ولی چون اصل وردپرس برای ساخت وبلاگ بوده یکمی که سایت شما قوی تر و گسترده تر شد به مشکل برخواهید خورد.

کلا وردپرس محدوده شاید الان کارتون رو راحت تر بتونید باهاش پیش ببرید ولی اگر به انتهای راه رسیدید و به بن بست خوردید در میابید که دیگه برای تغییر سیستم مدیریت دیره و یا خیلی سخته

پس چه بهتره که خودتون رو از همین الان در محدودیت قرار ندهید و خیالتون راحت باشه که دستتون برای هر تغییری در سایت بازه.

در گوگل هم به صورت انگلیسی در مورد قالب های جوملا سرچ کنید قالب هایی با گرافیک فوق العاده و کدنویسی حرفه ای برای شما نمایش داده خواهد شد.

در یک جمله: شما شب خواب یک وب سایت رو ببین صبح میتونی همون رو با جوملا طراحی کنی.

در آخر هم این خودتون هستید که تصمیم نهایی رو میگیرید.

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی دوستان 
من هر دو سیستم رو تست کردم تو یه سری مطالب وردپرس خیلی خوبه ولی وقتی میری تو عمقش یه کمی به مشکل میخوری! و اونوقته که میفهمی جوملا یه سری ویژگی ها داره که کارو واست راحت تر میکنه.

به نظر من کسی که عادت به کار کردن با وردپرس کنه نمیتونه با جوملا کار کنه و بالعکسشم صادقه، به هر حال وردپرس تو قالب و تغییر استایل سایت خیلی راحت تر از جوملا هستش و تو ریزه کاری ها جوملا خیلی قویتره!

اما اگه شما یه طراح حرفه ای باشید میتونید با هر دو سیستم بدون مشکل کار کنید،

و در آخر باید یگم که جوملا یه چیز دیگه اس.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

اتفاقا اینطور نیست جوملا هم توی طراحی قالب بسیار بسیار شیرین هست من خودم 3 سال با وردپرس کار کردم و این دومین سالی هست که جوملا رو دارم کار میکنم ولی بهتون قول میدم جوملایی که هر روز گسترده و گسترده تر میشه و امکانات بیشتری رو در اختیار کاربر میگذاره هر روز شما رو به خوش مشتاق تر میکنه

وردپرس فقط کاربر پسندیش بیشتر هست به علاوه به خاطر این که امکاناتش کمه ساده تر به نظر میاد

برای مثال شما یه کتاب 10 صفحه ای رو بخونی میگی ساده بود یا 1 کتاب 10000 خطی رو؟

معلومه 10 صفحه ای راحت تر هست ولی 10000 خطی مطالب بیشتری داره و اگر خوب درکش کرده باشید شیرین تر میدونیدش

کتاب 10 صفحه ای همون وردپرس هستش به خاطر این امکانات کمی که داره شاید شما بتونید توی 1 هفته هم کامل بهش مسلط بشید ولی جوملا این طور نیست هیچ کس نمیتونه به طور قطع بگه من کامل روی جوملا مسلط هستم.

با تشکر

موفق باشید.

یاحق

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...