رفتن به مطلب
nima78400

فروشگاه

پست های پیشنهاد شده

مشکلی که الان دارم محصولات و وارد کردم و منو هم ساخته ام و محصولات فروشگاه رو نشان می دهد ولی با اینکه منو های جداگانه ساخته ام و می خواهم هر محصول در قسمت خودش نشان داده شود (در قسمت مجموعه محصولات مجموعه مرتبط ساخته شده) ولی باز همه رو درهم نشان می دهد

زیر مجموعه نوت بوک (ایسر- سامسونگ و دل) همه رو مختلط نشان می دهد.

http://www.shopping.horam.ir/

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشکلی که الان دارم محصولات و وارد کردم و منو هم ساخته ام و محصولات فروشگاه رو نشان می دهد ولی با اینکه منو های جداگانه ساخته ام و می خواهم هر محصول در قسمت خودش نشان داده شود (در قسمت مجموعه محصولات مجموعه مرتبط ساخته شده) ولی باز همه رو درهم نشان می دهد

زیر مجموعه نوت بوک (ایسر- سامسونگ و دل) همه رو مختلط نشان می دهد.و از افزونه فروشگاه ساز جومشاپینگ استفاده کرده ام

لینک به ارسال

زیر مجموعه نوت بوک (ایسر- سامسونگ و دل) همه رو مختلط نشان می دهد.و از افزونه فروشگاه ساز جومشاپینگ استفاده کرده ام

من جوم شاپینگ دارم، تنظیمات خیلی خاصی نمی خواد برا این کار. توی منو تععین کن که آی دی دسته بندی چی باشه و اینا

اگه نشد یوز و پس ادمین بده یه نمونه برات تنظیم کنم بقیشو همونجوری ادامه بده.

لینک به ارسال

من جوم شاپینگ دارم، تنظیمات خیلی خاصی نمی خواد برا این کار. توی منو تععین کن که آی دی دسته بندی چی باشه و اینا

اگه نشد یوز و پس ادمین بده یه نمونه برات تنظیم کنم بقیشو همونجوری ادامه بده.

دسته بندی منو را برای همه محصولات تعیین کردم و از قسمت فروشگاه مجموعه ساختم و برای هر کدام از محصول مجموعه مشخصی قرار دادم ولی با این حال همه محصولات و درهم نشان می دهد

لینک به ارسال

دسته بندی منو را برای همه محصولات تعیین کردم و از قسمت فروشگاه مجموعه ساختم و برای هر کدام از محصول مجموعه مشخصی قرار دادم ولی با این حال همه محصولات و درهم نشان می دهد

در قسمت منو -  نوع گزینه منو  رو محصولات تعیین کردم فروشگاه و نشون می دهد ولی گروه بندی درهم هست از دوستانی که تجربه فروشگاه دارند ایراد کار کجاست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...