رفتن به مطلب
d-vahid

تغییر نکردن فایلهای CSS سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همگی دوستان زحمت کش

بسته نصبی ای دارم که وقتی توی فایلهای css اون تغییرات میدم،بلافاصله بعد از رفرش صفحه در مرورگر،فایلی که ادیت کردم به حالت اولیه خودش برمیگرده!!!

یعنی شما فرض کنید من صفت پدینگ یا فونت فمیلی رو برای یه نقطه خاص قالب تغییر میدم،بعد از رفرش صفحه که برمیگردم به فایل سی اس اس در کمال ناباوری میبینم که تغییراتی که اعمال کردم از بین رفته!

یعنی انگار فایل اصلا دست نخورده

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

احتمالا داره از خاصیت کش استفاده می کنه.

آدرس سایت تان را قرار بدید تا یک برسی اجمالی داشته باشیم

لینک به ارسال

درود بر شما

احتمالا داره از خاصیت کش استفاده می کنه.

آدرس سایت تان را قرار بدید تا یک برسی اجمالی داشته باشیم

خیلی ممنون از پاسختون بزرگوار

روی لوکال هست

در صورت امکان لطفا راه حلهای ممکن رو ارایه کنید تا بررسی کنم

در کل خیلی عجییب بود

ممکنه چون از فریمورک استفاده میکنه اینطور میشده باشه؟

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

حل شد!

و اما راه حل:

ببینید این قالبی که من استفاده میکردم برا سبک تر شدن کدنویسی های CSS از خاصیت less استفاده میکرد که قابلیت اینو داره که استایلها رو به صورت خیلی خلاصه تر ذخیره کنه و بعد اونا رو به css کامپایل میکنه

داخل اینطور قالبها یک سری فایل با پسوند less هستند که میشه با ادیت کردن اونا به وسیله notepad+++ صفات مورد نیازز خودمون رو داخل اونا فراخوانی یا ادیت کنیم تا تغیرات روی css اصلی اعمال بشن

ویرایش شده توسط d-vahid

لینک به ارسال

یکی از راه های دیگری که می تواند کمک کند این است که شما یه پرونده با نام custom.css  بسازید و دستورات دلخواه خودتان را در این پرونده بنویسید.

لینک به ارسال

یکی دیگه از راه ها اینه که شما خاصیت optimize رو در مدیریت قالب غیر فعال بکنید - سپس تغییرات در کدها رو انجام بدید و بعد از اون دوباره این خاصیت رو فعال کنید.

یکی دیگه از راه ها: معمولا در همچین بسته هایی یک پرونده موجوده که هرگز در اون تغییری ایجاد نمیشه. در اون میتونید تغییرات خود را اعمال کنید و با استفاده از دستور !important اونارو فراخوانی کنید.

البته راه دوم در موارد خاص پیشنهاد میشه.

لینک به ارسال

یکی دیگه از راه ها اینه که شما خاصیت optimize رو در مدیریت قالب غیر فعال بکنید - سپس تغییرات در کدها رو انجام بدید و بعد از اون دوباره این خاصیت رو فعال کنید.

یکی دیگه از راه ها: معمولا در همچین بسته هایی یک پرونده موجوده که هرگز در اون تغییری ایجاد نمیشه. در اون میتونید تغییرات خود را اعمال کنید و با استفاده از دستور !important اونارو فراخوانی کنید.

البته راه دوم در موارد خاص پیشنهاد میشه.

مهدی جان وقتت بخیر

متاسفانه دستور important رو تست کردم نمیشد

دلیلشم این بود که کلا تغییرات css کاملا پس از رفرش از بین میرفت و بر میگشت به حالت اول

در واقع خود دستور important هم حذف میشد

لینک به ارسال

نه نگفتم در دستور سی اس اس بگذارید منظورم این بود که تست کنید یکی از پرونده ها پس از ادیت تغییری نمیکنه در اون میشه تغییراتی ایجاد کرد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...