رفتن به مطلب
vergil_001

نشان دادن دکمه خرید در j2store

پست های پیشنهاد شده

آقای منتظری پیشنهاد j2store  به نظرم خیلی خوب بود. تقریبا کار با این کامپوننت راحت بود، مخصوصا برای من که اولین باره از ی همچین مواردی استفاده میکنم.

من دارم از ی اسلایدر برای نمایش محصولات استفاده میکنم. در قسمت مدیریت مطالب، مطلب ایجاد کردم و گزینه نمایش سبد خرید رو هم فعال کردم...اما وقتی صفحه سایت رو باز میکنم پایین تصویر این گزینه رو نشون نمیده. باید چی کار کنم؟

متشکرم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سری تنظیمات اولیه داره که اگه به خود مدیریت کامپوننت برید مراحلش هست

من مراحلش رو براتون میزارم:

1. به قسمت تنظیمات فروشگاه رفته و یک پروفایل با تنظیمات دلخواه ایجاد نمایید
  2. واحد پولی فروشگاه را مشخص نمایید
  3. در قسمت تنظیمات فروشگاه ایمیل اطلاع رسانی برای مدیریت را تعریف نمایید . بدین ترتیب قادر خواهید بود تا ایمیل های اطلاع رسانی سیستم را دریافت نمایید
  4. در قسمت تنظیمات سبد خرید نحوه نمایش قیمت را مشخص نمایید
  5. به قسمت پارامترها در مدیریت مطالب جوملا رفته و اطمینان حاصل نمایید که نمایش ویرایش طرح بندی بر روی بلی قرار گرفته باشد.تنها در این صورت در سمت چپ مطالب زمانی که قصد ایجاد یک مطلب جدید را دارید گزینه های مربوط به فروشگاه ساز جومینا را مشاهده خواهید نمود
  6. قیمت همواره باید یک عدد باشد. (مقادیر معتبر: 10 10.00). از قراردادن ویرگول و یا واحد پولی در فیلد قیمت ها خودداری نمایید
  7. قصد تنظیم فروشگاه خود را دارید؟ بر روی خصوصیات کلیک نموده و نمایش راهنمای سریع را بر روی خیر قرار دهید تا این راهنما ها برای شما نمایش داده نشود

لینک به ارسال

یه سری تنظیمات اولیه داره که اگه به خود مدیریت کامپوننت برید مراحلش هست

من مراحلش رو براتون میزارم:

1. به قسمت تنظیمات فروشگاه رفته و یک پروفایل با تنظیمات دلخواه ایجاد نمایید
  2. واحد پولی فروشگاه را مشخص نمایید
  3. در قسمت تنظیمات فروشگاه ایمیل اطلاع رسانی برای مدیریت را تعریف نمایید . بدین ترتیب قادر خواهید بود تا ایمیل های اطلاع رسانی سیستم را دریافت نمایید
  4. در قسمت تنظیمات سبد خرید نحوه نمایش قیمت را مشخص نمایید
  5. به قسمت پارامترها در مدیریت مطالب جوملا رفته و اطمینان حاصل نمایید که نمایش ویرایش طرح بندی بر روی بلی قرار گرفته باشد.تنها در این صورت در سمت چپ مطالب زمانی که قصد ایجاد یک مطلب جدید را دارید گزینه های مربوط به فروشگاه ساز جومینا را مشاهده خواهید نمود
  6. قیمت همواره باید یک عدد باشد. (مقادیر معتبر: 10 10.00). از قراردادن ویرگول و یا واحد پولی در فیلد قیمت ها خودداری نمایید
  7. قصد تنظیم فروشگاه خود را دارید؟ بر روی خصوصیات کلیک نموده و نمایش راهنمای سریع را بر روی خیر قرار دهید تا این راهنما ها برای شما نمایش داده نشود

این تنظیمات رو انجام دادم.

من در سمت چپ مطلب جدید ایجاد شده، تنظیمات سبد خرید رو میتونم ببینم وسبد خرید رو هم فعال میکنم.

اما نمیتونم دکمه مربوطه رو پایین تصویرم ببینم.

درهمون بخش تنظیمات که کنار مطلب جدید میاد ی کد فراخوانی نوشته....اون کد رو باید جایی کپی کنم؟

لینک به ارسال

اگر تنظیمات رو انجام دادید نباید مشکلی پیش بیاد

بازم تست کنید اگر نشد دسترسی به مدیریت رو به همراه لینک تاپیک ارسال کنید تا بررسی کنم و راه حل رو در تاپیک بگم.

لینک به ارسال

اگر تنظیمات رو انجام دادید نباید مشکلی پیش بیاد

بازم تست کنید اگر نشد دسترسی به مدیریت رو به همراه لینک تاپیک ارسال کنید تا بررسی کنم و راه حل رو در تاپیک بگم.

ممنونم..... اما سایت فعلا در حالت local  متاسفانه.

لینک به ارسال

یه سرچی در انجمن بکنید درباره این فروشگاه ساز

فکر کنم به نتایج خوبی برسید

موفق باشید

لینک به ارسال

یه سرچی در انجمن بکنید درباره این فروشگاه ساز

فکر کنم به نتایج خوبی برسید

موفق باشید

امیدوارم با سوالام کلافتون نکنم. :blush:

در حالت local برای آدرس دهی folder حاوی فایلهای ضمیمه به j2store چطوری این کار رو انجام بدم؟ تقریبا همه جا برای آدرس دهی رویhost راهنمایی کردن.

من ی پوشه ساختم ادر این مسیر  E:\Xampp\htdocs\jm   با نام products.

لینک به ارسال

ببینید فرضا در روت جوملا پوشه ای به نام store و در اون فایلی به نام test.zip آپلود میکنید

در قسمت سبد خرید مطلب دکمه اضافه/حذف فایل رو میزنید و آدرس رو به این صورت وارد میکنید store/test.zip و ذخیره میکنید.

کار تمام است.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...