رفتن به مطلب
f_karimian

میخوام برای مطلب سطح دسترسی تعریف کنم؟؟لطفا راهنمایی کنید!

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه ماژول html داخل صفحه اصلی سایت دارم که میخوام با کلیک روی یک کلمه درصورتی که کاربر وارد شده باشه به صفحه مطلبم بره اگر که وارد نشده یا عضو نیست به صفحه ورود هدایت بشه و بعد به همون صفحه مطلب رو باز کنه

کاری که من کردم به اینصورته:

اول مطلب1 رو با متنش ایجاد کردم سطح دسترسی بهش دادم

یک ماژول html داخل یه پوزیشن تعریف کردم که یه متن ادامه داره که قاعدتا باید برای یه عده ای از کاربران که اون سطح دسترسی را دارند باید باز بشه وقتی لینک رو بدون صفحه ورود بذارم میگه شما مجاز به دسترسی به این منبع نیستید منم یه مطلب ساختم و داخلش ماژول ورود کاربران قرار دادم که هدایت بشه به صفحه مطلب1 حالا اگر کاربر وارد نشه درست کار میکنه ینی اول وارد میشه و ارجاع به مطلب 1 اما اگر قبلا وارد شده باشه فقط دکمه خروج میذاره به صفحه مطلب1 هدایت نمیشه

لطفا راهنماییم کنید!!!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من یه ماژول html داخل صفحه اصلی سایت دارم که میخوام با کلیک روی یک کلمه درصورتی که کاربر وارد شده باشه به صفحه مطلبم بره اگر که وارد نشده یا عضو نیست به صفحه ورود هدایت بشه و بعد به همون صفحه مطلب رو باز کنه کاری که من کردم به اینصورته: اول مطلب1 رو با متنش ایجاد کردم سطح دسترسی بهش دادم یک ماژول html داخل یه پوزیشن تعریف کردم که یه متن ادامه داره که قاعدتا باید برای یه عده ای از کاربران که اون سطح دسترسی را دارند باید باز بشه وقتی لینک رو بدون صفحه ورود بذارم میگه شما مجاز به دسترسی به این منبع نیستید منم یه مطلب ساختم و داخلش ماژول ورود کاربران قرار دادم که هدایت بشه به صفحه مطلب1 حالا اگر کاربر وارد نشه درست کار میکنه ینی اول وارد میشه و ارجاع به مطلب 1 اما اگر قبلا وارد شده باشه فقط دکمه خروج میذاره به صفحه مطلب1 هدایت نمیشه لطفا راهنماییم کنید!!!!

شما چرا اینکارو می کنید شما سطح دسترسی مطالب رو روی ثبت نام شده بزار / یک پلاگینی هست که الان اسمش یادم نیست تو نت سرچ کن پیدا می کنی اون پلاگین و نصب کنی مطالب مخصوص اعضا رو فقط خلاصه مطلب رو نشون میده وارد ادامه مطلب بشی پیغام می ده باید ثبت نام کنی فکر کنم لینک ثبت نام رو هم به کاربر بده / این کارو بکن بعد از هر کجا که خواستی به مطلبت لینک بده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...