رفتن به مطلب
personable

پیامک ایرانیان - راهنمایی قبل از خرید

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود میفرستم بر شما

لطفا در رابطه با موارد پایین اگر اطلاعاتی دارید بنویسید ،

من یک پرتال تبلیغاتی دارم ، درج آگهی رایگان - و همین طور پولی

حالا میخوام یک پنل پیامک خریداری کنم - که بتونم توسطش این کار هارو که در پایین عنوان کردم رو انجام بدم ! و از شما جومینایی خوب میخوام که

در رابطه با هرگزینه اگر اطلاع دارید ، لطف کنید و به اشتراک قرار دهید.

1- میخوام وقتی کسی از طریق سایت آگهی ثبت میکنه ، برای او یک پیامک فرستاده بشه ! ودرج آگهیش رو تائید کنه

2- زمان باقیمانده از آگهی مثلا 1 روز مانده تمام بشه ، یک پیامک برای درخواست تمدید آگهی فرستاده بشه

3- آیا پیامک ایرانیان دیتابیسی از تمام کشور را داراست ؟ مثلا من میخوام به یکی از شهرهای استان البرز پیامک بدم ! و آیا گروه بندی شغلی در پیامک ایرانیان وجود دارد ؟ مثلا دکتر ها -بوتیک ها - مارکت ها و ...

لطفا یاری کنید ممنون

ویرایش شده توسط personable

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

بنده با توجه عملکرد خوب جومینا در پوشش مسایل مرتبط با جوملا در چند سال اخیر بنا را بر این گذاشتم که پیامک ایرانیان از پشتیبانی خوبی برخورداره و با اینکه دو پنل پیامکی  دیگه  داشتم برای اتصال به WHMCS از این سرویس خریداری کردم

الان نزدیک دو هفته است که هی تیکت میزنم این فایل که تو لابراتور گذاشتید کار نمیده هی  کار من را عقب میندازند و تا الان نتونستم به سامانه وصلش کنم 

دوستان از چند سایت دیگه خرید کردند و براشون همانروز رایگان کانفیگ کردند من چند روزه میگم هزینش را میدم یکی بیاد اینا راه بندازه کسی پاسخگو نیست

خلاصه من با توجه به نیازی که عرض کردم داشتم راضی نیستم

از لحاظ پشتیبانی خیلی ضعیفند

شما خوددانی

ویرایش شده توسط امیرحسین سلطانی

لینک به ارسال

آقای سلطانی ممنون از این که اطلاع رسانی کردید

مطمئنا این نظر شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت و حتما با آقای میری در جریان خواهیم گذاشت.

پشتیبانی قوی در تیم یکی از ارکان اصلی است و مطمئنا آقای میری هم دارای مشکلاتی بودند که نتوانستند این خواسته شما رو برآورده سازند.

موفق باشید

لینک به ارسال

درود بر شما

مورد اول : استارتر تاپیک عزیز لطفا سوالات خود را یا از سریق ایمیل یا از سریق ارسال تیکت عنوان کنید. این تالار برای رفع مشکلات جوملاو پیرامون ان است. نه برای سوال قبل از خرید پیامک

مورد دوم : اقای سلطانی عزیز : جواب شما در همین تیکت پنل داده شده است.

بدلیل اینکه تاپیک از قوانین پیروی نکرده است بسته شد

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...