رفتن به مطلب
Alireza

کامپوننت زیبا و قدرتمند فوکا گالری فارسی (+ اصلاح برای IE)

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

منطقی نیست، درست هم نیست!!

آخه این بنده خدا کلی وقت گذاشته و فارسی کرده و رایگان هم منتشر کرده و فقط یه کپی رایت برا خودش گذاشته! حداقل می شه قبل از برداشتن کپی رایتش ازش اجازه گرفت و اگر اجازه نداد خودتون زحمت فارسی سازی رو بکشید و بعد هر کاری خواستید با کپی رایتش بکنید...:exclamation::huh:

موفق باشید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

persians شما صد در صد درست میکید من چون تا بحال این کامپوننت را نصب نکرده ام نمیدونستم مترجم کپی رایت خودش را گذاشته .

لینک به ارسال

سلام بر همه دوستان

می بخشید مدتی سئوال دوستان بی پاسخ مونده بود، کرامات بر ما روا شده بود:exclamation:

درباره اون دوستی که درباره کپی رایت سئوال کرده بود، کپی رایت اصلی فوکا رو باید از مدیریت سایت فوکا گالری www.phoca.cz سئوال کنید!

درباره کپی رایت مترجم، اگر شخصی برای سایتش واقعا فکر می کنه مزاحمه از نظر من مانعی نداره می تونه بر داره. حتی اگر نتونستید تو پ.خ. بپرسید بهتون بگم :blush: ولی فعلا درست نمی دونم نحوه بردانشتنشو به طور عموم گفته بشه. برای حمایت از ما هم بهتره کپی رایت رو برندارید.

با آرزوی موفقیت برای همتون!

یا حـــــــــــــــق

لینک به ارسال

سلام

روز و نماز همه شما دوستان قبول حق تعالی

فوکا گالری 2.7.4 فارسی منتشر شد! logo.png

بروزرسانی:

» اگر چنانچه نسخه قبلی فوکا گالری را روی سایت خود نصب کرده اید و قصد بروزرسانی را دارید، بدون نیاز به حذف فوکا گالری قبلی، تنها لازم است دوباره فوکا گالری را نصب نمایید و در جایی که از شما "نصب" و یا "بروز رسانی" را سئوال می نماید طبق راهنما گزینه "بروزرسانی" را برگزینید.

» ضمنا پروژه فارسی فوکا گالری در جوملا کد قرار گرفت. «

با تشکر

یا حـــــــــــق

لینک به ارسال

با تشکر

جهت سهولت برای دوستان

فوکا گالری 2.7.4 فارسی

http://joomlacode.org/gf/project/cmsfa/frs/?action=FrsReleaseBrowse&frs_package_id=5368

لینک به ارسال

سلام دوستان

لینک دانلود برداشته شده

الان از کجا میشه این کامپوننت رو دانلود کرد؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام دوست گرامی

به انجمن جومینا خوش آمدید

خدمت شما:

[download]http://www.dl.joomina.ir/file.php?file=329270a5a138fa38f0ca64345ed412f3[/download]

or:

[download]http://www.4shared.com/file/J6idTWqe/com_phocagallery_v274_farsi_cm.html[/download]

با تشکر از Alireza عزیز جهت فارسی سازی این الحاق...

موفق باشید

لینک به ارسال

منم با نصب فوکا مشکل دارم

اولش یک سعت صبر می کنه بعد که دیدم نصب رو ادامه نمیده کنسل کردم رفت دیدم اسمش تو کامپوننتها هست ولی وقتی می خوای مجموعه بسازی همون ارور رو میده و نمیشه کاریش کرد

Invalid argument supplied for foreach

لطفا اگر کسی مشکل رو میدونه کمک کنه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

بطور کامل این کامپوننت رو حذف و مجدد نصب کنید و منتظر باشید تا کامل نصب شود!

سطوح دسترسی که با این کامپوننت جهت نصب تداخل دارند رو قابل نوشتن کنید و بعد از نصب غیر قابل نوشتن

می تونید ftp رو هم ست و فعال کنید و براحتی الحاقاتتون رو نصب کنید...

در این موارد بارها در انجمن بحث و راه کار ارائه شده و اگر کمی جستجو کنید قطعا به نتیجه دلخواه می رسید...

موفق باشید

لینک به ارسال

همه چیز درسته من چند بار پاکش کردم و بعد نصب کردم حتی یکی دو ساعت گذاشتم موند ولی خبری نشد

تو همین شرایط یک کامپوننت دیگه نصب کردم به راحتی انجام شد

لینک به ارسال

با سلام

عجیبه!!!

در صورت امکان اطلاعات هاست + ادمین + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم...

موفق باشید

لینک به ارسال

تشکر از دوستان

یکی از دوستان راهی رو پیشنهاد کرد. من کامپوننت رو آپلود کردم بعد اکسترکت کردم بعد از همونجا نصب کردم و با موفقیت انجام شد

بازم از شما ممنون که پیگیری کردید

لینک به ارسال

سلام

من خیلی وقته این تاپیکم رو سر نزدم!

اتفاقا اون دوستی که مشکلتون رو حل کرد، خود من بودم !!! 3.gif

راه حل رو می گم، (هر چند تو صفحات همین تاپیک قبلا هم گفته بودم.)

این کامپوننت کامپوننت سنگینی هست و برای نصب باید هاست خوبی داشته باشید.

عمل آپلود، اکسترکت و نصب هر 3 باید صورت بگیره که دو مورد آخری در بعضی سرور ها باید در زمان مشخصی (اکثرا 30 ثانیه) که بعضی سرور ها نمی تونند این مورد رو تو این زمان انجام بدهند.

بهترین راه این است که فایل زیپ رو در پوشه ای در شاخه temp جوملا خود آپلود و سپس اکسترکت کنید. (کار اول و دوم رو به عبارتی دستی انجام بدید)

در صفحه نصب افزونه در جوملا، شاخه ای که فوکا گالری اکسترکت شده رو بدهید تا فوکا گالری نصب بشه.

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام

من خیلی وقته این تاپیکم رو سر نزدم!

اتفاقا اون دوستی که مشکلتون رو حل کرد، خود من بودم !!! 3.gif

راه حل رو می گم، (هر چند تو صفحات همین تاپیک قبلا هم گفته بودم.)

این کامپوننت کامپوننت سنگینی هست و برای نصب باید هاست خوبی داشته باشید.

عمل آپلود، اکسترکت و نصب هر 3 باید صورت بگیره که دو مورد آخری در بعضی سرور ها باید در زمان مشخصی (اکثرا 30 ثانیه) که بعضی سرور ها نمی تونند این مورد رو تو این زمان انجام بدهند.

بهترین راه این است که فایل زیپ رو در پوشه ای در شاخه temp جوملا خود آپلود و سپس اکسترکت کنید. (کار اول و دوم رو به عبارتی دستی انجام بدید)

در صفحه نصب افزونه در جوملا، شاخه ای که فوکا گالری اکسترکت شده رو بدهید تا فوکا گالری نصب بشه.

موفق باشید

یا علی

دوست عزیز

نشد که نشد حالا بگو چکار کنم :huh:

لینک به ارسال
سلام من خیلی وقته این تاپیکم رو سر نزدم! اتفاقا اون دوستی که مشکلتون رو حل کرد، خود من بودم !!! 3.gif راه حل رو می گم، (هر چند تو صفحات همین تاپیک قبلا هم گفته بودم.) این کامپوننت کامپوننت سنگینی هست و برای نصب باید هاست خوبی داشته باشید. عمل آپلود، اکسترکت و نصب هر 3 باید صورت بگیره که دو مورد آخری در بعضی سرور ها باید در زمان مشخصی (اکثرا 30 ثانیه) که بعضی سرور ها نمی تونند این مورد رو تو این زمان انجام بدهند. بهترین راه این است که فایل زیپ رو در پوشه ای در شاخه temp جوملا خود آپلود و سپس اکسترکت کنید. (کار اول و دوم رو به عبارتی دستی انجام بدید) در صفحه نصب افزونه در جوملا، شاخه ای که فوکا گالری اکسترکت شده رو بدهید تا فوکا گالری نصب بشه. موفق باشید یا علی
دوست عزیزنشد که نشد حالا بگو چکار کنم :huh:

سلام دوست عزیز مشکلتون رو شفاف بپرسید.

سلام

به اطلاع دوستان می رساند یکی از دوستان myparsa ترجمه بنده رو ارتقا دادند و در نسخه 2.7.6 (آخرین نسخه گالری فوکا) استفاده نمودند. با تشکر از وی؛ دوستان در صورت صلاحدید می تونند از اون نسخه استفاده کنند.

برای اطلاع بیشتر به این تاپیک مراجعه نمایید:

http://forum.joomina.ir/thread-2811.html

یاعلی

لینک به ارسال

امیدوارم در پست درست سوالم رو مطرح کرده باشم

چطور میشه بیشتر از یک نظر برای یک عکس ارسال کرد ؟ چون بعد از ارسال یک یادداشت پیغام " شما قبلا یادداشت نوشته اید" می آید

لینک به ارسال

امیدوارم در پست درست سوالم رو مطرح کرده باشم

چطور میشه بیشتر از یک نظر برای یک عکس ارسال کرد ؟ چون بعد از ارسال یک یادداشت پیغام " شما قبلا یادداشت نوشته اید" می آید

دوست عزیز

تا جایی که بنده می دانم چنین امکانی در بخش نظرات فوکا گالری وجود ندارد که البته به نظر بنده می تواند ضعف تلقی شود.

لینک به ارسال

سلام

به سیستم نظرات jcomment متصل کنید ببینید آیا همچنان همین مشکل وجود دارد یا خیر؟!

یا علی

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز

من این کامپوننت رو از جومینا دانلود و نصب کردم و حدود یک ماه هم استفادده کردم

الآن وقتی می خام که عکسهای جدیدی اضافه کنم این پیام رو میده:

توقف ایجاد تصاویر بندانگشتی که در واقع لینک از کار انداختن تصاویر بند انگشتی هست

تا وقتی که رو این لینک کلیک نکنم , هر وقت تو قسمت تصاویر کامپوننت برم همین لینک نمایش داده میشه

من بعد از کلی کلنجار رفتن آخرش این کامپوننت رو پاک و دوباره نصب کردم ولی باز هم همین مشکل بود

دوستان کسی می تونه کمکی کنه که چطور این مشکل رو حل کنم :s

لینک به ارسال

سلام دوستان عزیز

مشکل خودم رو فهمیدم

مشکل من این بود که یه گالری دیگه( مورفو شو) هم نصب کردم که با فوکا تداخل داشت وقتی اون رو غیر فعال کردم مشکل حل شد

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...