رفتن به مطلب
Alireza

کامپوننت زیبا و قدرتمند فوکا گالری فارسی (+ اصلاح برای IE)

پست های پیشنهاد شده

سلام

میلاد امام علی (ع) بر همه شما دوستان مبارک.

به همین مناسبت من کامپوننت زیبای فوکا را برای هموطنان فارسی کردم، و به دوستان هدیه می کنم.

ضمنا این نسخه علاوه بر بومی سازی یک اشکال آن نیز توسط CMSFA برطرف گردیده و آن نیز نمایش کامل تصاویر بندانگشتی در مرورگر IE است که حتی در نسخه اصلی برنامه این مشکل برطرف نشده است.

فوکا گالری 2.7.4 فارسی منتشر شد! logo.png

» ضمنا پروژه فارسی فوکا گالری در جوملا کد قرار گرفت. «

بروزرسانی:

» اگر چنانچه نسخه قبلی فوکا گالری را روی سایت خود نصب کرده اید و قصد بروزرسانی را دارید، بدون نیاز به حذف فوکا گالری قبلی، تنها لازم است دوباره فوکا گالری را نصب نمایید و در جایی که از شما "نصب" و یا "بروز رسانی" را سئوال می نماید طبق راهنما گزینه "بروزرسانی" را برگزینید.

لینک دمو :

http://www.phoca.cz/demo

با تشکر

یا علـــــــــــی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قوانین رو مطالعه کنید:

اول لینک دانلود مستقیم بزارید بعد هوم پیج سایتتون رو !

لینک به ارسال

سلام

يه سوال: اين كامپوننت امكان آپلود عكس توسط كاربر و دادن لينك عكسِ آپلود شده به كاربران رو هم داره؟

لینک به ارسال

سلام

اول لینک دانلود مستقیم بزارید بعد هوم پیج سایتتون رو !

حق با شماست ولی از آنجایی که سایت موقت است (تنها 4 صفحه است) و ممکن است بعدا آدرس صفحه مورد نظر تغییر کند، آدرس صفحه دانلود را ننوشتم، به هر حال لینک صفحه دانلود:

يه سوال: اين كامپوننت امكان آپلود عكس توسط كاربر و دادن لينك عكسِ آپلود شده به كاربران رو هم داره؟

بله امکان ارسال عکس توسط کاربر وجود دارد.

دوست من یه دمو هم بزاری بد نیست

دمو که فرصت نکردم، ولی سایت www.hsalamat.ir یه نسخه از این فوکا گالری نصب شده است. (البته بعضی از امکانات رو براش غیر فعال کردم.)

یا علــــــــــی

لینک به ارسال

يه سوال ديگه: بعد از آپلود عكس توسط كاربر لينك هم بهش ميده كه توي مطالب وبلاگش استفاده كنه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز لطفا قبل از ارسال پست قوانین را مطالعه فرمایید

قانون شماره 1 ) تمامی فایل هایی که میخواهید برای دانلود قرار بدهید میباید در آپلود سنتر جومینا به آدرس dl.joomina.ir قرار داشته باشند در غیر اینصورت فایل مربوطه پاک خواهد شد و از امتیاز کاربر کسر میگردد.

پست اول ویرایش شد

لینک به ارسال

آقا من يه كامپوننت گالري عكسي ميخوام كه بعد از آپلود عكس توسط كاربر لينك عكس آپلود شده رو بهش بده كه بتونه تو وبلاگش استفاده كنه.... joomgallery و morfeogallery و ignitegallery و فوكا گالري نسخه 2.2.4 رو تست كردم نداشته...چون از CB استفاده مي كنم پلاگيناي اونم نگا كردم چيزي نديدم...لطفا اگر كسي افزونه اي پيدا كرد كه بعد از آپلود عكس يا فايل، لينك دانلود رو به كاربر ميده خبر بده...ممنون

لینک به ارسال

آقا من يه كامپوننت گالري عكسي ميخوام كه بعد از آپلود عكس توسط كاربر لينك عكس آپلود شده رو بهش بده كه بتونه تو وبلاگش استفاده كنه.... joomgallery و morfeogallery و ignitegallery و فوكا گالري نسخه 2.2.4 رو تست كردم نداشته...چون از CB استفاده مي كنم پلاگيناي اونم نگا كردم چيزي نديدم...لطفا اگر كسي افزونه اي پيدا كرد كه بعد از آپلود عكس يا فايل، لينك دانلود رو به كاربر ميده خبر بده...ممنون

سلام

امکان استفاده از تصاویر گالری، در مطالب سایت به سادگی وجود دارد.

شما بایستی پلاگین مربوطه که اسمش plg_editors-xtd_phocagallery است، استفاده نمایید.

با استفاده از این پلاگین شما هنگام گذاشتن مطلب در داخل سایتتون گزینه ای برای استفاده از تصاویر گالری (مانند گزینه ای که برای استفاده از تصاویر مدیریت رسانه وجود دارد) ایجاد می شود.

یا علــــــــــــی

لینک به ارسال

ببخشد می گم این کامپونت چرا در لوکال نصب نمی شه علتش چیست این ارور رو می ده

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in E:\EasyPHP 2.0b1\www\artister\libraries\joomla\installer\installer.php on line 904

ولی اون رو از حالت زیپ در آوردم و اون رو به صورت دستی نصب کردم کاملا نصب شد

مشکل از کجاست

لینک به ارسال

سلام دوستان امروز این بسته رو نصی کردم ولی این ارور رو می داد و مجموعه درست نمی کرد در لوکال مشکل نداشت

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nasedir1/public_html/joomla/administrator/components/com_phocagallery/models/phocagallerycs.php on line 126

ارور بالا در قسمت مجموعه هست

این ارور هم در قسمت تصاویر

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/nasedir1/public_html/joomla/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 344

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/nasedir1/public_html/joomla/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 344

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nasedir1/public_html/joomla/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/render/renderadmin.php on line 65

و در قسمت های دیگه هم ارور می داد مشکل از کجاست

لینک به ارسال

سلام دوستان امروز این بسته رو نصی کردم ولی این ارور رو می داد و مجموعه درست نمی کرد در لوکال مشکل نداشت

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/nasedir1/public_html/joomla/administrator/components/com_phocagallery/models/phocagallerycs.php on line 126

ارور بالا در قسمت مجموعه هست

سلام

براي منم همين مشكل رو داشت...البته من فقط توي لوكال آزمايش كردم...روي هاست آزمايش نكردم

لینک به ارسال

مجبور شدم برای حل این مشکل کامپونت رو به صورت دستی نصب کنم که خوب شد توی لوکال هم دستی نصب کردم تا تونستم کامل از اون استفاده کنم

در این کامپون خیلی فارسی ساز ......... کرده در همه ی جاهاش که خیلی سنگین می کنه برای ما بجای اون می تونیستن که یک صفحه کامل اول سایت رو بگیرین مثلا نشون می داد که چند عکس کل گالری چند تا کاربر عکس آپ کردن یا بیشترین عکس رو چکسی آپ کرده خیلی عالی می شد و این کاپونت رو بالا می بر ارزشش رو

ب تشکر شهریار توکلی

لینک به ارسال

ببخشد می گم این کامپونت چرا در لوکال نصب نمی شه علتش چیست این ارور رو می ده

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in E:\EasyPHP 2.0b1\www\artister\libraries\joomla\installer\installer.php on line 904

ولی اون رو از حالت زیپ در آوردم و اون رو به صورت دستی نصب کردم کاملا نصب شد

مشکل از کجاست

سلام

می بخشید من یک مدت نبودم.

دلیل این ارور کاملا واضحه، اونم سیستم شماست!

طبق تنظیمات php.ini شما باید ظرف 30 ثانیه دستور php شما اجرا بشه که شاید به خاطر مصرف سی پی یو و .... نتونه این کار رو بکنه. چون باید ظرف 30 ثانیه فایل رو اکسترکت و بعد نصب کنه که شاید امکانش نباشه.

برای حل این شما 2 راه دارید.

1. مدت زمان 30 ثانیه رو در php.ini تغییر بدید.

2. ابتدا فایل زیپ رو در پوشه ای در پوشه tmp اکسترکت کنید و موقع نصب آدرس رون پوشه رو بدید. (این عمل باعث سریعتر شدن عمل نصب می شه.)

یا علی

لینک به ارسال

در بخش مدیریت گالری برای بخش ها و عکس ها امکان تایید نطرات وجود دارد! ولی در سایت نیمتونم جایی رو پیدا کنم که بشه برای عکس ها یا یه یک بخش، نظر داد!!!؟

لینک به ارسال

جناب آقای alireza

در رابطه با این پست و قرار دادن لینک دانلود از سایت های دیگر قبلا به شما تذکر داده شده بود (پست شماره 7 همین تاپیک) . من شخصا پست شما را ویرایش و لینک دانلود را از داخل آپلود سنتر جومینا قرار داده بودم که شما دوباره ویرایش بنده را ویرایش نموده اید .

من اصرار شما در رعایت نکردن قوانین انجمن را ،بی احترامی به خود و کاربران دیگر قلمداد میکنم و در صورت تکرار و عدم رعایت قوانین، کاربری شما کلا در انجمن جومینا محدود خواهد شد .

یک توصیه دوستانه هم برای شما دارم در صورتی که تمایل دارید هرگونه تبلیغی برای سایت خود بنمایید طبق قوانین هیچ اشکالی ندارد آدرس سایت و نوشتار خود را در امضا خود بگنجانید

لینک به ارسال

با عرض سلام به کاربران و مدیر سایت

به هیچ عنوان من قصد توهین به شخصی رو ندارم و اگر کسی آزرده خاطر شده عذرخواهی می کنم.

درباره گفته شما:

من این گفته شما رو که گفتید:

من اصرار شما در رعایت نکردن قوانین انجمن را
اصلا قبول ندارم.

من قبلا هم ویرایش شما را دیده بودم و شما نسخه فارسی فوکا گالری فارسی نسخه 2.7.2 رو آپلود کرده بودید و من ویرایش شما رو همون موقع دیدم و نسبت به این ویرایش عکس العملی نشان ندادم و برای من مهم هم نبود. ولی حدود 2 هفته بعد از ویرایش شما که نسخه جدید فوکا گالری یعنی نسخه 2.7.3 آمد ؛

در قانون شماره 6 قوانین کلی انجمن آمده:

گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت اما در صورتی که از نظر مدیر تبلیغ محسوب شود با کاربر خاطی برخورد خواهد شد

به این دلیل که کاربران بیشتر مطب اول رو مطالعه می کنند و من هم اگر نسخه جدیدی رو آماده کنم ممکنه فراموش کنم یا دیر بیام اینجا بزارم. و یا خبر گذاشتن اون بین ارسال ها دیگه دیده نشه. و از جهت دیگر برای اینکه خلاف قانون شماره یک نباشد، لینک مستقیم فایل رو نگذاشتم ، بلکه لینک صفحه دانلود رو گذاشتم. برای من هنوز سئواله آیا لینک:

لینک فایل هست یا تبلیغ و یا لینک یک صفحه غیر مفید؟

آیا گذاشتن صفحه دانلود یک کامپوننت (نه لینک مستیقیم اون که خلاف قانون شماره یک هم باشه) تبلیغ محسوب می شود؟

ضمنا من اگر قصد تبلیغ سایتی/سایتم رو داشتم در همون امضام انجام می دادم.

باز مجدد می گویم، اگر قوانین رو رعایت نکرده ام از کاربران محترم و مدیر عزیز پوزش می طلبم.

موفق و موید باشید

یا حــــــــق

سلام

در بخش مدیریت گالری برای بخش ها و عکس ها امکان تایید نطرات وجود دارد! ولی در سایت نیمتونم جایی رو پیدا کنم که بشه برای عکس ها یا یه یک بخش، نظر داد!!!؟

به تنظیمات فوکا گالری برید، شاید امکان گذاشتن نظر رو فعال نکرده باشید.

یا حـــــــق

لینک به ارسال

دوست عزيز عليرضا جان

طبق قوانين سايت معرفي امكانات و گذاشتن لينك دانلود بايد در سايت جومينا باشد و شما هم در اين تاپيك افزونه فوكا گالري را معرفي كرده بوديد.

خواهش مي كنم از اين به بعد به اين موضوع بيشتر توجه فرماييد

موفق باشيد

با تشكر

لینک به ارسال
قانون شماره 1 ) تمامی فایل هایی که میخواهید برای دانلود قرار بدهید میباید در آپلود سنتر جومینا به آدرس dl.joomina.ir قرار داشته باشند در غیر اینصورت فایل مربوطه پاک خواهد شد و از امتیاز کاربر کسر میگردد.

من نمیدونم کجای این قانون دارای ابهام است ؟؟؟ قبلا هم در صفحه قبلی این مورد یادآوری شده بود

لینک به ارسال

من نمیدونم کجای این قانون دارای ابهام است ؟؟؟ قبلا هم در صفحه قبلی این مورد یادآوری شده بود

سلام

همونجایی که در قانون 6 نوشته:

قانون شماره 6) در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصی بود ، حتماً نام وی را ذکر نمایید. اما در عین حال گذاشتن لینک وبسایت بصورت لینک، پسورد فایل و غیره خلاف قوانین می باشد.گذاشتن لینک در صورتی که برای کمک به کاربر باشد مشکلی در پی نخواهد داشت اما در صورتی که از نظر مدیر تبلیغ محسوب شود با کاربر خاطی برخورد خواهد شد

حالا آیا لینک

لینک یک فایل هست که شامل قانون 1 می شود یا لینک یک صفحه که شامل قانون 6 می شود؟

آقای ستار رضایی عزیز لطفا مرتب ارسال من رو ویرایش نکنید؛ لطفا بند قانونیتون رو بنویسید بعد ویرایش کنید!

یا علــــــی

لینک به ارسال

آقاي عليرضا

مي نمي دانم كه شما چرا اين كار را مي كنيد:

چرا پستي كه ويرايش كردم را دوباره شما ويرايش كرديد؟

اين كار شما بي احترامي به قوانين و مديران و كاربران سايت هست

با عرض پوزش براي مدتي دسترسي شما قطع خواهد شد

خوب شد كه خود شما هر دو قانون را اينجا آورده ايد شما يك قايل براي دانلود معرفي كرده ايد كه طبق قوانين(شماره1) بايد در سايت جومينا قرار بگيرد

و قانون شماره 6 نيز در آن هيچ اسمي از فايل دانلودي آورده نشده است

لینک به ارسال

سلام

میشه اون متن کپی رایتی رو که این کامپوننت آخر صفحه نشون میده برداشت؟ (Powered by phoca)

به نظرتون اصلا این کار درستیه؟

لینک به ارسال

سلام

میشه اون متن کپی رایتی رو که این کامپوننت آخر صفحه نشون میده برداشت؟ (Powered by phoca)

به نظرتون اصلا این کار درستیه؟

سلام دوست عزیز

شدنش می شه و خیلی هم راحت می شه این کار رو کرد ولی به نظرتون کار شایسته ای هست!؟

پیروز باشید

لینک به ارسال

سلام

راستش یه موقعیتی پیش میاد مجبور میشید بردارید

فرض کنید مثلا دارید برای یک شرکت سایت طراحی میکنید ، و سایت هم ماله خودتون نیست سفارش گرفته اید . خوب شما نمیتونید کپی رایت را برندارید چون برای وجهه شرکت بد میشه . برای همین من خودم با برداشتن کپی رایت قالب های جومینا مشکلی ندارم چون درک میکنم بعضی مواقع شما مجبوری کپی رایت را برداری

لینک به ارسال

حالا یه نفر میگه چطوری میشه این کار رو انجام داد؟

بدجوری گیرم...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...