رفتن به مطلب
azarmehr

مشكل با کامپوننت ایجاد دانلود سنتر پیشرفته

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تازه اين كامپوننت رو نصب كردم. اين كامپوننت خيلي كامله و همچي داره اما من درست نتونستم باهاش كار كنم.

1 - وقتي ميخوام يك مجموع اضافه كنم.خطاي دسترسي ميده(Error: Directory could not be created! Check via FTP this and set CHMOD on 0777 for all jDownloads directories!) (من در لوكال استفاده ميكنم اگه آموزشي ميخوايد بديدمربوط به لوكال باشه)

2 - اگر بخوام يه فايل رو براي دانلود بزارم بايد چطوري اقدام كنم؟(آپ كردن رو مشكلي باهاش ندارم اما بلد نيستم چطوري فايلي رو كه دانلود كردم در يك مطلب اظافه كنم.)

3 - اگه آموزشي در اين مورد هست ممنون ميشم بزاريد.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من تازه اين كامپوننت رو نصب كردم. اين كامپوننت خيلي كامله و همچي داره اما من درست نتونستم باهاش كار كنم.

1 - وقتي ميخوام يك مجموع اضافه كنم.خطاي دسترسي ميده(Error: Directory could not be created! Check via FTP this and set CHMOD on 0777 for all jDownloads directories!) (من در لوكال استفاده ميكنم اگه آموزشي ميخوايد بديدمربوط به لوكال باشه)

2 - اگر بخوام يه فايل رو براي دانلود بزارم بايد چطوري اقدام كنم؟(آپ كردن رو مشكلي باهاش ندارم اما بلد نيستم چطوري فايلي رو كه دانلود كردم در يك مطلب اظافه كنم.)

3 - اگه آموزشي در اين مورد هست ممنون ميشم بزاريد.

من با جی دانلود خیلی کار کردم و این رو بگم که در لوکال جواب نمی ده

و این ارور هم می گه سطح دست رسی فایل ها رو به 777 تغییر دهید

حتما این کامپوننت رو در هاست استفاده کنید

خوب شما یک منو می سازین از منو های آل کتگوری جی دانلود که نگاهی اجمالی داره به کل مجموعه ها و وقتی آپلود کردید در اون

حالا می تونید به این منو برید توی هر مجموعه ای که آپلود کردیدو اسم اون می یاد می رین داخلش که توضیحات رو دادید این همین آدرسی هست که باید به دوستان بدید تا دانلود کنند یعنی در مطالب خودتون بزارید

بهترین آموزشش به صورت تصویری و انگلیسی راحت در سایت خودش هست در قسمت fQ هست حتما به سایتش سر بزنید

jdownloads.com

با تشکر شهریار:thankyou:جون:heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...