رفتن به مطلب
masoudline

مشکل با کاپوننت hwdvideoshare

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان جومینایی عزیز

این روزها جومینا سر زبون ها افتاده (البته مثل همیشه) امیدوارم موفق و سربلند همیشه بدرخشید.

من کامپوننت hwdVideoShare 2.1.9 رو از سایت جومینا دانلود کردم و نصبش کردم این کامپوننت گزینه ای داره به اسم"مبدل" که با این گزینه هر فایل ویدیویی رو با فرمتهای دیگه قرار بدیم خودش تبدیل میکنه و خیلی خوبه چون بعضی مواقع ما لینک رو قرار میدیم و از روی لینک آپلود میکنه و ویدیو رو نشون میده حالا میخواستم ببینم چرا وقتی من این گزینه رو میزنم و بعد روی گزینه Start کلیک میکنم این ارور رو میده :

The exec() function is not available

حالا اگه لطف کنید و این مشکل منو برطرف کنید یه دنیا ممنون میشم.

با تشکر از زحمات همه دوستان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تابع exec باید از طرف هاستتون فعال بشه که اکثر هاستینگها به دلیل مشکلات امنیتی که فعال بودن این گزینه ایجاد میکنه اون رو غیر فعال میکنن. و در صورت غیر فعال بودن این گزینه در هاست شما امکان تبدیل و ایجاد تصویر بند انگشتی برای فیلمهاتون رو هم نخواهید داشت.

لینک به ارسال

با سلام

در ادامه توضیحات دوستان باید عرض کنم با توجه به قسمتی که تاپیکتون رو ایجاد کردید دقت داشته باشید این افزونه ای که نصب کردید مختص جوملا 1.5 هست نه 1.6 ...

پیروز باشید

لینک به ارسال

بله همونطوری که دوستان عرض کردند من برای جوملا 1.5 استفاده کردم و باید با مدیر هاست تماس برقرا کنم که آیا این گزینه را فعال نموده است یا خیر.

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...