رفتن به مطلب
moh377

ارسال مقاله در مقام نویسنده ... فوری

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

من در سایتم یک فرد رو به عنوان نویسنده انتخاب کردم اما وقتی میخوام با پروفایل اون در آدرس mydomin/administrator وارد شم میگه شما اجازه ی ورود به این بخش رو ندارید . آیا یک نویسنده باید با این آدرس وارد بشه یا نه . اصلن چجوری میتونه یک مقاله رو ارسال کنه ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نویسنده تنها میتونه از طریق خود وب سایت مقاله ارسال کنه

ورود به مدیریت مختص به مدیرانه

شما در سایت بخشی کاربری تعیین کنید تا نویسنده بتونه مقاله ارسال کنه

لینک به ارسال

با سلام 

من در سایتم یک فرد رو به عنوان نویسنده انتخاب کردم اما وقتی میخوام با پروفایل اون در آدرس mydomin/administrator وارد شم میگه شما اجازه ی ورود به این بخش رو ندارید . آیا یک نویسنده باید با این آدرس وارد بشه یا نه . اصلن چجوری میتونه یک مقاله رو ارسال کنه ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدین .

سلام.تنها کاربران با دسترسی ادمین یا مدیریت میتونند وارد مدیریت سایت شوند واز اونجا مطلب بذارند.یا دسترسی کاربر را افزایش بدید یا از قسمت منو ها یک لینک ارسال مطلب برای نویسندگان خود ایجاد نمایید...

لینک به ارسال

سلام.تنها کاربران با دسترسی ادمین یا مدیریت میتونند وارد مدیریت سایت شوند واز اونجا مطلب بذارند.یا دسترسی کاربر را افزایش بدید یا از قسمت منو ها یک لینک ارسال مطلب برای نویسندگان خود ایجاد نمایید...

سلام ، خوب یعنی در این صورت اون فرد میتونه به ماژول ها و خیلی چیز های دیگر دسترسی داشته باشد ، میشه کاربری این طوری باشه که بتونه مطلب ارسال کنه اما به ماژول ها و دیگر اطلاعات دسترسی نداشته باشد ؟

ممنون ...

لینک به ارسال

سلام ، خوب یعنی در این صورت اون فرد میتونه به ماژول ها و خیلی چیز های دیگر دسترسی داشته باشد ، میشه کاربری این طوری باشه که بتونه مطلب ارسال کنه اما به ماژول ها و دیگر اطلاعات دسترسی نداشته باشد ؟

ممنون ...

بله میتونید در تنظیمات این دسترسی رو از گروه مطلوب بگیرید و به میزان دلخواه بهش دسترسی بدید

ولی برای امنیت بیشتر بهتره آدرس مدیریت رو تغییر دهید و به کسی اجازه ورود به مدیریت رو به جز مدیران و اشخاص مورد اطمینان ندهید

در سایت منویی ایجاد کنید تا نویسنده بتونه مطلب ارسال کنه

موفق باشید

لینک به ارسال

یعنی من میتونم تعریف کنم که یک نویسنده میتونه به چه چیز هایی دسترسی داشته باشه ؟ میتونید بگید از کجا این کار رو بکنم ؟ 

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...