رفتن به مطلب
deldar

فارسی کردن نام کامپوننت؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. چطور نام کامپوننت ها را در مدیریت سایت در قسمت مدیریت کامپوننت ها فارسی کنم؟ ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این کار قبل از نصب مراحل ساده تری را طی می کند. ولی بعد از نصب باید اجزای کامپوننت و سورس کدها و همینطور فایل زبان سیستم ادیت بشود که پیچیده می نمــاید.

قبل از نصب با باز کردن فایل فشرده و تغییر نام دلخواه به وسیله دریم ویور و در مرحله بعد و در صورت نیاز تغییر نام دستی فولدرها، امکان پذیر خواهد بود.

لینک به ارسال

از فایل xml باید این کار قبل از نصب انجام شود

نام کامپوننت و همچنین ردیف های آن در بین دو دستور شبیه این قرار دارد

....... 

لینک به ارسال

سلام و درود خدمت دوستان

تبریک عرض می کنم بابت این سایت خوب و پربار

با اجازه آقای تهرانی خواستم عرض کنم این دوست عزیز می تونن از طریق پایگاه داده در تیبل jos_components نام کامپوننت های خود را براحتی تغییر دهند!

پیروز باشید

لینک به ارسال

با سلام به همه دوستان

آقای فرحزادیان ، من هم مایلم نام چند کامپوننت در منوهای کامپوننت مدیریت جوملا از جمله ویرچومارت رو به نام دلخواه تغییر بدم ، طبق راهنمایی شما به دیتا بیس رفتم اما در قسمت jos_components کامپوننت ویرچومارت رو پیدا نکردم

یه چیزی بود به نام virtuemart_version در ستون name بود که به نام دیگه ای تغییر دادم اما تغییری حاصل نشد. در ستون چپ دیتا بیس اما ، تعداد زیادی جداول vm وجود داره که تعدادشون زیاده شاید منظورتون اینهاست؟

لطفا بیشتر راهنمایی بقرمایید.

با تشکر فراوان.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

به انجمن جومینا خوش آمدید

همونطور که عرض کردم شما وارد جدول jos_components بشید که در واقع اطلاعاتی از کامپوننتهای نصب شده شما در اون هست از جمله نامشون... ببینید نام دقیق کامپوننت مورد نظرتون در مدیریت سایت چه چیز هست و بعد که وارد جدول jos_components شدید در ردیفی که نام کامپوننت ها نوشته شده. مثلا نوشته VirtueMart پیدا کنید و ویرایشش کنید و ذخیره...

اگر درست عمل کنید مطمئنا نام تغییر می کنه

قبل از کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...