رفتن به مطلب
autosystem

چطور می شود یک سایت جوملایی را به سایت دانلود مانند سایت آسان دانلود تبدیل کرد؟

پست های پیشنهاد شده

درود بر شما،

من یک سایت جوملایی دارم می خواستم بدانم چطور می توانم ساختار آنرا شبیه به سایتهای دانلود مثل آسان دانلود یا پی سی دانلود  کنم؟ بهتر بگویم محتوای من همه دانلود است. حال بهترین روش برای اینکار و همچنین مدیریت فایلهای دانلودی چیست؟

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

یک قالب شبیه به سایت های دانلودی قبلا تو تالار منتشر شده بود.

شما جستجو کنید خواهید یافت.

برای مدیریت دانلودها بنده جی دانلودز و فوکادانلود را پیشنهاد می کنم.

با هر کدام که راحت تر بودید می توانید از آن استفاده کنید.

قدرت جوملا در بخش دانلود این دو افزونه هستند. (از نظر بنده)

لینک به ارسال

درود بر شما

یک قالب شبیه به سایت های دانلودی قبلا تو تالار منتشر شده بود.

شما جستجو کنید خواهید یافت.

برای مدیریت دانلودها بنده جی دانلودز و فوکادانلود را پیشنهاد می کنم.

با هر کدام که راحت تر بودید می توانید از آن استفاده کنید.

قدرت جوملا در بخش دانلود این دو افزونه هستند. (از نظر بنده)

ممنون از پاسختون،

بحث قالب که فرمودید مشکلی نیست فقط می مونه افزونه هایی که گفتید. من می خوام بدونم که اگر من از این افزونه ها استفاده نکنم و برای هر دانلود یک مطلب جدید تعریف کنم و در انتهای اون لینک دانلود را بزارم مشکلی ایجاد می شه؟

آیا اگر بخوام لینک دانلود فقط به کاربران نمایش داده بشه با این روش امکانپذیر هست؟ من می خوام کارم ساده باشه و پیچیدگی ایجاد نشه.

با سپاس

لینک به ارسال

پیچیدگی ایجاد نمیشه، اون دو افزونه هرکدوم قبلا فارسی سازی شده اند شما پس از نصب، پلاگین های همراه رو هم که نصب بکنید به قسمت مطالب متصل میشه و میتونید هر مطلب جدا برای هر دانلود ایجاد کنید یا اینکه در خود کامپوننت تعریف کنید وبا استفاده از منو اون رو در سایت نمایش دهید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

پیچیدگی ایجاد نمیشه، اون دو افزونه هرکدوم قبلا فارسی سازی شده اند شما پس از نصب، پلاگین های همراه رو هم که نصب بکنید به قسمت مطالب متصل میشه و میتونید هر مطلب جدا برای هر دانلود ایجاد کنید یا اینکه در خود کامپوننت تعریف کنید وبا استفاده از منو اون رو در سایت نمایش دهید.

موفق باشید

شما اگر یک پلاگین به من معرفی کنید که با اون بشه یک لینک خاص را که در انتهای مطلب برای دانلود می گزارم ، فقط برای کاربران محدود کنم(یعنی فقط کاربران اون لینک را ببینند) همه چیز حله. همچین پلاگینی هست؟

با سپاس

لینک به ارسال

با خود جوملا میشه یه همچین کاری کرد قبلا در انجمن توضیح داده شده شما یه سرچی بزن

این پلاگین هم ببین به کارت میاد : http://forum.joomina.ir/topic/1331-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%87-%D8%A7/

لینک به ارسال

با خود جوملا میشه یه همچین کاری کرد قبلا در انجمن توضیح داده شده شما یه سرچی بزن

این پلاگین هم ببین به کارت میاد : http://forum.joomina.ir/topic/1331-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%87%D8%AF%D9%87-%D8%A7/

ببخشید که اینو می پرسم! ولی من تو انجمن طریقه محدود کردن ادامه مطلب با استفاده ازخود جوملا را پیدا نکردم! می شه لینکشو به من بدید؟!

با سپاس

لینک به ارسال

شما ميتونيد مطلب رو ارسال كرده و سطح دسترسي رو فقط براي اعضا قرار بديد

درود بر شما،

ولي من نمي خوام كل مطلب محدود بشه، من مي خوام مطلب را همه ببينند و فقط ادامه مطلب را كه لينك دانلود در آن قرار دارد نياز به لاگين داشته باشه.

لینک به ارسال

درود بر شما

اصولا سوال جدید را باید در تاپیک جدیدی پرسید

اما توضیح مختصری میدم :

سطح دسترسی مطلب را روی اعضا قرار دهید

در سربرگ سمت چپ یک گزینه برای نمایش ادامه مطلب برای اعضا را روی بلی قرار دهید درست می شود

لینک به ارسال

درود بر شما

اصولا سوال جدید را باید در تاپیک جدیدی پرسید

اما توضیح مختصری میدم :

سطح دسترسی مطلب را روی اعضا قرار دهید

در سربرگ سمت چپ یک گزینه برای نمایش ادامه مطلب برای اعضا را روی بلی قرار دهید درست می شود

دوست خويم، جوملا من 2.5.24 است و در سربرگ هاي سمت چپ گزينه :نمايش ادامه مطلب براي اعضا " ندارد.

لینک به ارسال

دوست خويم، جوملا من 2.5.24 است و در سربرگ هاي سمت چپ گزينه :نمايش ادامه مطلب براي اعضا " ندارد.

دوستان عزیز کسی نمی تونه منو یه کوچولو راهنمایی کنه که چطور می تونم از طریق خود جوملا دسترسی به ادامه مطالب را فقط برای کاربران محدود کنم؟!

با سپاس 

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

این افزونه هم شاید راه گشا باشد.

http://extensions.joomla.org/extensions/directory-a-documentation/downloads/3115

اما نمی دانم برای سایت دانلود با پرونده های فراوان مناسب است یا نه.

بنده برای پرونده های کوچک و وبگاه های شخصی و ... این  افزونه را به کار برده ام.

ACL را هم پشتیبانی می کند

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

دوستان من يك انتقادي دارم و اميدوارم اساتيد عزيز به دل نگيرند!

من اول از همه خواهش مي كنم يكبار متن سوال من را با دقت مطالعه كنيد

سوال نت خيلي ساده است و جوابش دو حالت بيشتر ندارد:

1- اين قابليت در جوملا وجود ندارد

2- بله اين قابليت وجود دارد و راه حل آن اين است(در يك خط!!!)

ولي من نمي دانم چرا همه ما ايراني ها كلمه نمي دانم و بلد نيستم را اصلا بلد نيستيم! و دوست داريم در مورد مواردي كه تخصص نداريم اضحار نظر كنيم!

باز هم از اساتيد عزيز عذرخواهي مي كنم.

سربلند باشيد

لینک به ارسال

بله حق با شماست بنده در ترجمه اشتباه کوچکی کردم

سمت چپ سر برگ گزینه های مطلب » نمایش لینک های مخصوص اعضاء

لینک به ارسال

بله حق با شماست بنده در ترجمه اشتباه کوچکی کردم

سمت چپ سر برگ گزینه های مطلب » نمایش لینک های مخصوص اعضاء

ممنون مشكلم حل شد

لینک به ارسال

دوستان ببخشيد يه سوال براي من پيش اومد!

آيا با محدود كردن نمايش ادامه مطالب براي اعضا ، موتورهاي جستجو هم براي ايندكس كردن محدود مي شوند و نمي توانند ادامه مطالب را ببينند؟

لینک به ارسال

دوستان ببخشيد يه سوال براي من پيش اومد!

آيا با محدود كردن نمايش ادامه مطالب براي اعضا ، موتورهاي جستجو هم براي ايندكس كردن محدود مي شوند و نمي توانند ادامه مطالب را ببينند؟

اون پلاگینی که من بهتون معرفی کردم ادامه مطلب رو براتون محدود نمیکنه ولی دیگر اقدامات ممکنه محدود بکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...