رفتن به مطلب
kabus

تغییر آدرس صفحات قسمتی از وب سایت

پست های پیشنهاد شده

درود بر دوستان و همکاران محترم ؛

وب سایتی دارم که پروفایل کاربران با آدرسی مانند زیر قابل نمایش هست :

domain.com/همکار/همکار-نمونه.html

من می خوام به جای این عبارت در آدرس صفحات بشه بصورت زیر آدرس دهی بشه :

domain.com/username

دوستان کسی می تونه کمکم کنه ؟ حق الزحمه مناسب هم می تونیم براش در نظر بگیریم

سپاسگذارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض معذرت میدونم خیلی اذیت تون کردم ولی یه سوال دیگه هم دارم که میپرسم و اونم اینکه چرا آمار سایتم

با هر کلیک که میکنم یکی اضافه نمیشه؟اگر هزار بارم کلیک کنم به زور میشه دو یا سه

میشه اونم راهنمایی کنید؟

یا افزونه ی خاصی میشناسید این مشکل رو نداشته باشه هر افزونه ای میزارم بازم همین مشکل رو داره آیا باید جای خاصی تغییراتی بدم؟

witrin72.ir

این آدرس سایتمه

سوال آخرم هم اینه که اگر پستام ادامه ی مطلب نداشته باشند بهم میچسبند بدون فاصله ولی اگر ادامه مطلب بزارم خوشبختانه نمیچسبند این مشکل رو چطور میتونم حل کنم؟

لینک به ارسال

اگر از ماژول شمارش تعداد بازدیدکننده استفاده میکنید ، حتما در قسمت تنظیمات مازول مربوط گزینه ای وجود داره که با خاموش کردنش ، میتونید با هر بار رفرش کردن سایت یک بازدید اضافه کنید !

و اگر هم از ماژول ترافیک وب جومینا استفاده میکنید در تنظیمات این ماژول

تنظیمات سیستم - قفل کردن ساعت برای چند ثانیه -

روی 0 قرار دهید .

اگر هم هر مقداری رو داخلش بزارید بر حسب دقیقه آی پی رو برای افزایش تعداد بازدید نادیده میگیره ف مگه آی پی تون عوض بشه یا یه بازدید از یک آی پی دیگه صورت بگیره ،

بهتره روی همون صفر باشه .

بنظر من اگر از اسکریپت وبگذر استفاده کنید بهتره ، به شرطی که در تمام صفحاتتون درجش کنید ف میتونید یک منو درست کنید و اون مازول رو در منو قرار بدید تا در تمام صفحات سایتتون قرار داشته باشه .

لینک به ارسال

با سلام میشه دقیق تر توضیح بدید که ماژول درست کنیم و منو ... یعنی چی کار کنیم؟

لینک به ارسال

با سلام میشه دقیق تر توضیح بدید که ماژول درست کنیم و منو ... یعنی چی کار کنیم؟

میتونید برید در سایت webgozar.com ثبت نام کنید و پس از ثبت نام یک شمارنده در داخل کنترل پنلتان ایجاد نمایید ، دقت داشته باشید در موقع ایجاد شمارنده ،  یک تیک وجود داره که تعداد بازدید ها رو خصوصی فقط به شما نشون میده ف اون تیک رو بزارید ف و گر نه هرکسی میتونه آی پی بازدیدکنندگان و کل مسائل مربوط به بازدیدتان رو ببینه .

حالا وقتی شمارنده رو ایجاد میکنید ، یک کد به شما میده  ، که باید اون رو کپی کنید و در جوملا در یک مازول html سقارشی و یا دستی -   در قسمت وارد کردن کد اچ تی ام ال وارد کنید و دکمه آپدیت زیرش رو بزنید . سپس سیو کنید ! نیازی نیست در یک موقعیت در قالب سایتتون قرارش بدید . فقط اسم ماژول رو تعیین کنید .

شناسه همین ماژولی که سیو کردید رو یادداشت کنید ، معمولا یک عدد 3 رقمیه !

بعد از این کار ماژول منوی    maximenu ck   دانلود کتید و نصب کنید ،  سپس برید در قسمت مدیریت منو هاتون یک منو بسازید و نوع آیتم منو را روی جدا کننده متن بزارید . اسمش رو هم مثلا بزارید( امار بازدید ) دباره یک منوی جدید بازکنید و اینبار هم نوع آیتم منو را روی جداکننده متن قرار دهید ، عنوان منو را هم    به اینصورت وارد کنید  [modid=341]

حالا برگردید به مدیریت ماژول ها و ماژول منوی ماکسیمنو را دریک موقعیت دلخواه قرار داده و در تنظیمات سمت راستش اسم منویی که ساختید رو انتخاب کنید و سیو کنید . 

اون عددی که بعد از مساوی وجود داره رو با شناسه ماژول html سفارشی که ساختید عوض کنید           

موقعیت منو و گزینه مادر را هم تنظیم کنید . اینجا رو کمی دقت کنید که گزینه مادر رو درست تنظیم کنید  .

تمام

اگر مشکلی بود من هستم .

لینک به ارسال

در قسمت نام مستعار اون منو و مجموعه و مطالب مربوطه عنوان رو به زبان انگلیسی ترجمه کنید و بنویسید

دوست حرفه ای عزیزم سلام،لطفا اول متن رو دقیق بخونید و بعد پاسخ بدین.در سوال من دو نکته اصلی هست که یکی کوتاه شدن لینک و دیگری تغییر شیوه آدرس دهی هست و ارتباطی با مفاهیم ابتدایی در مورد منو و ... نداره

لطفا دوستان فوق حرفه ای اگر راهی دارن ارائه بدن

با عرض معذرت میدونم خیلی اذیت تون کردم ولی یه سوال دیگه هم دارم که میپرسم و اونم اینکه چرا آمار سایتم

میشه اونم راهنمایی کنید؟

یا افزونه ی خاصی میشناسید این مشکل رو نداشته باشه هر افزونه ای میزارم بازم همین مشکل رو داره آیا باید جای خاصی تغییراتی بدم؟

witrin72.ir

این آدرس سایتمه

سوال آخرم هم اینه که اگر پستام ادامه ی مطلب نداشته باشند بهم میچسبند بدون فاصله ولی اگر ادامه مطلب بزارم خوشبختانه نمیچسبند این مشکل رو چطور میتونم حل کنم؟

آقا شما جایی نداشتی که در تاپیک بنده پرسش مطرح کردی ؟ نمی تونستی یه تاپیک بزنی؟ واقعا متاسفم

لینک به ارسال

دوست حرفه ای عزیزم سلام،لطفا اول متن رو دقیق بخونید و بعد پاسخ بدین.در سوال من دو نکته اصلی هست که یکی کوتاه شدن لینک و دیگری تغییر شیوه آدرس دهی هست و ارتباطی با مفاهیم ابتدایی در مورد منو و ... نداره

لطفا دوستان فوق حرفه ای اگر راهی دارن ارائه بدن

چه خبرتونه؟؟چرا این قدر با عصبانیت پست میزارید؟؟

شما پرسیدی به جای این که در آدرس لغت فارسی بیافته میخوام انگلیسی باشه و جوابتون رو هم دادم در مورد کوتاه کردن لینک هم قبلا بسیار زیاد در انجمن بحث شده یکم زحمت به خودتون بدید و سرچ کنید حالا اگه منظورتون رو بد متوجه شدم که ازتون عذر خواهی میکنم

در ضمن من حرفه ای نیستم یه کاربر ساده هستم که یه مقدار دانش در مورد طراحی سایت دارم و وقتی وقتم آزاد میشه به برخی از سوالات پاسخ میدم

شما اگر دنبال فوق حرفه ای می گردید دست میکنید تو جیب مبارک و در سامانه پشتیبانی ثبت نام میکنید و هزینه اش رو هم پرداخت میکنید تا براتون پشتیبانی کنند

اینم یادتون نره که اینجا هیچ کسی و هیچ کس دیگر بده-ک ار نیست و اگر کسی در مورد مبحثی پاسخی میدهد لطف میکند

موفق باشید

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

میشه اونم راهنمایی کنید؟

witrin72.ir

این آدرس سایتمه

سوال جدید در تاپیک جدید

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

چه خبرتونه؟؟چرا این قدر با عصبانیت پست میزارید؟؟

شما پرسیدی به جای این که در آدرس لغت فارسی بیافته میخوام انگلیسی باشه و جوابتون رو هم دادم در مورد کوتاه کردن لینک هم قبلا بسیار زیاد در انجمن بحث شده یکم زحمت به خودتون بدید و سرچ کنید حالا اگه منظورتون رو بد متوجه شدم که ازتون عذر خواهی میکنم

در ضمن من حرفه ای نیستم یه کاربر ساده هستم که یه مقدار دانش در مورد طراحی سایت دارم و وقتی وقتم آزاد میشه به برخی از سوالات پاسخ میدم

شما اگر دنبال فوق حرفه ای می گردید دست میکنید تو جیب مبارک و در سامانه پشتیبانی ثبت نام میکنید و هزینه اش رو هم پرداخت میکنید تا براتون پشتیبانی کنند

اینم یادتون نره که اینجا هیچ کسی و هیچ کس دیگر بده-ک ار نیست و اگر کسی در مورد مبحثی پاسخی میدهد لطف میکند

موفق باشید

دوست ارجمند باز هم تکرار می کنم : لطفا پست من رو با دقت بخونید عزیزم. من نگفتم آدرس فارسی انگلیسی بشه، اون که از نام مستعار هست عزیزم، بنده عرض کردم به جای اینکه آدرس مثال زده شده برای فلان صفحه اختصاص پیدا بکنه بشه با روتر یا هر داستان دیگه ای آدرس مطبوع رو اختصاص داد. در متن پست نمونه موجود هست و من می خوام به جای آدرس ذکر شده نام کاربری کاربر درج بشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...