رفتن به مطلب
me64

مشکل با انتشار ماژول در یک موقعیت

پست های پیشنهاد شده

با سلام
من یک موقعیت در قالبی که طراحی کردم به اسم slider دارم 
مشکل اینجاست که وقتی ماژولی در این موقعیت منتشر میکنم ماژولهای موقعیت content ناپدید میشوند. اگر لینک زیر را ملاحظه بفرمایید متوجه میشوید که با انتشار اسلاید شو در بالای صفحه در موقعیت slider ماژولی که در موقعیت Content است ناپدید میشود. (ماژول گلوبال نیوز در حال حاضر در وضعیت انتشار در موقعیت content است ولی فرقی نمیکند اگر ماژول دیگری هم در موقعیت Content بزارم باز هم همین اتفاق می افتد.)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عکس نمیتونه واضح باشه

سوال خیلی واضح هستش ربطی هم نباید به اسلاید شو داشته باشه چون هر ماژولی که تو اون موقعیت میزارم این مشکل به وجود میاد

مشکل رو هم گفتم که وقتی تو موقعیتی که اسمش slider هست هر ماژولی رو بزارم، ماژولهایی که تو موقعیت Content قرار دارند ناپدید میشوند

لینک به ارسال

با سلام
من یک موقعیت در قالبی که طراحی کردم به اسم slider دارم 
مشکل اینجاست که وقتی ماژولی در این موقعیت منتشر میکنم ماژولهای موقعیت content ناپدید میشوند. اگر لینک زیر را ملاحظه بفرمایید متوجه میشوید که با انتشار اسلاید شو در بالای صفحه در موقعیت slider ماژولی که در موقعیت Content است ناپدید میشود. (ماژول گلوبال نیوز در حال حاضر در وضعیت انتشار در موقعیت content است ولی فرقی نمیکند اگر ماژول دیگری هم در موقعیت Content بزارم باز هم همین اتفاق می افتد.)

سلام

خاصیت

overflow:hidden

خط

290

فایل 

template.css

روکه واسه کانتنت گذاشتی حذف کن و بعد بهش عرض بده و استایل مناسب واسش تعریف کن

ویرایش شده توسط shami123

لینک به ارسال

سلام

خاصیت

overflow:hidden

خط

290

فایل 

template.css

روکه واسه کانتنت گذاشتی حذف کن و بعد بهش عرض بده و استایل مناسب واسش تعریف کن

ممنون با برداشتن  overflow:hidden حالا تو قسمت content دیکه ماژول ظاهر میشود. ولی همانطور که مدتظر است در مرکز قرار ندارد

لینک به ارسال

با برداشتن overflow:hidden حالا تو قسمت content دیکه ماژول ظاهر میشود. ولی همانطور که مدتظر است در مرکز قرار ندارد. بلکه زیر div با اسم level4 قرار میگیرد میتونید در لینک زیر مشاهده بفرمایید. در ضمن فایلهای css و کدهای html رو پیوست کردم

http://www.mehran.hol.es/rajabi/

template-&-index.zip

ویرایش شده توسط me64

لینک به ارسال

با برداشتن overflow:hidden حالا تو قسمت content دیکه ماژول ظاهر میشود. ولی همانطور که مدتظر است در مرکز قرار ندارد. بلکه زیر div با اسم level4 قرار میگیرد میتونید در لینک زیر مشاهده بفرمایید. در ضمن فایلهای css و کدهای html رو پیوست کردم

http://www.mehran.hol.es/rajabi/

سلام

خب بخاطر اینه که 

level4

قبل از

content

قرارداره.جاشونو عوض کن

اول کانتنت باشه بعد لول 4

بدرود...

لینک به ارسال

?tp=1 رو هم که بستین آدم نمیتونه بفهمه

اینی رو که میگید من نبستم اصلا نمیدونم چطور باز یا بسته میشه

سلام

خب بخاطر اینه که 

level4

قبل از

content

قرارداره.جاشونو عوض کن

اول کانتنت باشه بعد لول 4

بدرود...

خب این شکلی که فرقی نکرد content میاد بالای level4 قرار میگیره میخوام کنارش باشه به عکس زیر توجه بفرمایید

13467329699218220461_thumb.png

لینک به ارسال

اینی رو که میگید من نبستم اصلا نمیدونم چطور باز یا بسته میشه

خب این شکلی که فرقی نکرد content میاد بالای level4 قرار میگیره میخوام کنارش باشه به عکس زیر توجه بفرمایید

13467329699218220461_thumb.png

سلام

من هم دقیقا می دونم چی میخواین

کاری که باید بکنی اینه که بعداز تعریف سایت های دیگربیای و کانتنت رو تعریف کنی البته با عرض کمتر.درحال حاضر ظاهرا50%درنظر گرفتی

مثلا40%درنظر بگیر

float

برای کانتنت رو هم پیروساید بار دیگروب سایت ها

left

درنظر بگیر

بعدمیای و

level4

روتعریف میکنی با

float:right

اینجوری هر سه ستون دریک ردیف کنار هم اند

عرض ستون ها رو هم خودت انتخاب کن فقط طوری در نظر بگیرکه همه توی یک ردیف جابشن و به ستون بعدی انتقال داده نشن

مثلا سایدبارها رو 25%درنظر بگیروکانتنت رو 45%در نظربگیر

البته این مقادیربا توجه به مقدار

margin

که برای هرکدومشون درنظربگیری کمتر خواهد شد

بدرود...

لینک به ارسال
ممنونم خیلی خیلی ممنونم

با این کار درست شد ولی مسئله اینجاست که اگر به خاصیت width در contetn مقدار auto بدم دوباره میاد زیر level4 قرار میگیره

اگر با درصد کار کنم در دیگر browser های دیگه مثل IE و Firefox به مشکل بر میخورم  

یه مشکل دیگه ای هم که بعد این تغییرات به وجود اومد اینه که در کروم وقتی وارد سایت میشم کروم لود صفحه رو تموم نمیکنه در صورتی که تمام اجزای صفحم لود شدن

لینک به ارسال

ممنونم خیلی خیلی ممنونم
با این کار درست شد ولی مسئله اینجاست که اگر به خاصیت width در contetn مقدار auto بدم دوباره میاد زیر level4 قرار میگیره
اگر با درصد کار کنم در دیگر browser های دیگه مثل IE و Firefox به مشکل بر میخورم  
یه مشکل دیگه ای هم که بعد این تغییرات به وجود اومد اینه که در کروم وقتی وارد سایت میشم کروم لود صفحه رو تموم نمیکنه در صورتی که تمام اجزای صفحم لود شدن

سلام

با هر مرورگری نگا کردم مشکلی نداشت

اگه عرض رو اتومات بگیری واسه کانتنت،به دلیل عرض زیادماژول داخل اون بهم ریختگی یا همون 

overflow

ایجاد میشه

راهش اینه که یا عرض ثابت واسه کانتنت تعریف کنی یا اینکه عرض کانتنت رو اتومات بگیری ولی در عوض عرض ماژول های داخل اون رو محدود کنی که در این ماژول گلوبال نیوزی که گذاشتی باید عرضش بشه حدود 550

تا بهم ریختگی پیش نیاد

خلاصه با ید محتوای داخل کانتنت رو محدود کنی که از این عرض بیشتر نشه

بدرود...

لینک به ارسال

الان تقریبا همه چیز خوبه ولی در موقعی که بروزر را کوچک میکنم یا اندازش را با موس کوچک و بزرگ میکنم دو اتفاق می آفتد که با نظر شم دوستان باید درستش کنم
1- Level4 که last-news و top-news و prayer-times را در خود دارد وقتی صفجه را کوچک و بزرگ میکنیم به زیر صفحه منتقل میشود
2- به سایت http://www.afkarnews.ir/ اگر یروید ملاحظه میفرمایید هر چقدر انداره صفحه را کوچک و بزرگ کنیم هیچ تاثیری در اندازه دایوها ندارد  در browser ها هم یکسان است

لینک به ارسال

براي مشكل اول عرض main رو از 75 درصد تغيير بديد به 980px و براي مشكل دوم شما همه عرض ها رو اتوماتيك داديد بهتره با px وارد كنيد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...