رفتن به مطلب
Mohammad-tashi

خطای 404 بی دلیل.؟1 مطلب را پیدا نمیکند

پست های پیشنهاد شده

با سلام و عرض احترام

بنده یک سایت با جوملا 2.5 دارم

در منو یک گزینه دارم با نام پرسش و انتخاب کردم که فهرست مجموعه رو نشون بده

مجموعه منم چندتا زیر مجموعه داره مثلا

1>1-1 , 1-2>1-2-1,1-2-2,...> matlab

منظورم اینه موضوع اولیم چندبار در منو سایت هست رو روش کلیک میکنیم لیسا زیر مجمعه ها میاد

زیرمجموعه ها که اومد روش کلیک میکنیم زیر مجموعه های اون میاد اما روی زیرمجموعه

که مطالب در اونه کلیک میکنیم که لیست مطالب رو نشون بده نشون نمیده--

و خطای 404 میده

چیکارکنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و عرض احترام

منظورم اینه موضوع اولیم چندبار در منو سایت هست رو روش کلیک میکنیم لیسا زیر مجمعه ها میاد

و خطای 404 میده

چیکارکنم؟

لينك لطفا

لینک به ارسال

با سلام و عرض احترام

و خطای 404 میده

چیکارکنم؟

این دلایل مختلفی می تونه داشته باشه مثلا میتونه این باشه که شما منوی ویژه ساخته باشی ولی مطالبتو ویژه نکرده باشی و یا ... باید به یکی دسترسی بدی بره تو مدیریت سایتت ببینه مشکل از کجاست.

لینک به ارسال

این دلایل مختلفی می تونه داشته باشه مثلا میتونه این باشه که شما منوی ویژه ساخته باشی ولی مطالبتو ویژه نکرده باشی و یا ... باید به یکی دسترسی بدی بره تو مدیریت سایتت ببینه مشکل از کجاست.

کله کاری که انجام شده اینه

برای بخش طب سنتی

10 تا زیرشاخه وارد کردیم

نام مستعار رو خالی گذاشتیم و خودش پرکرده

بعد کل این 10تا رو کپی کردیم در قیمت سوزنی

و برای اکتر این مجموعه ها مطلب تست گذاشتیم و گزینه"کپی"و جدید رو زدیم

که دیدم اینجوری شده

لینک به ارسال

کله کاری که انجام شده اینه

برای بخش طب سنتی

10 تا زیرشاخه وارد کردیم

نام مستعار رو خالی گذاشتیم و خودش پرکرده

بعد کل این 10تا رو کپی کردیم در قیمت سوزنی

و برای اکتر این مجموعه ها مطلب تست گذاشتیم و گزینه"کپی"و جدید رو زدیم

که دیدم اینجوری شده

نگاه شما که مجموعه می سازی فرقی نمی کنه چند تا حالا هر چند تا . تو جوملا برای نمایش مطلب باید مجموعه ساخت سپس برای مجموعه منو باید ساخته بشه منتها زمان ساخت منو اگر منو را بر روی مطالب ویژه شده بگذارید باید مطلبی را هم که درون آن مجموعه قرار می دهید تا منو آن رانشان دهد هم مطلب ویژه باشد . اگر می خواهید مطالب ویژه شده نباشد باید پس از ساخت مجموعه در آن مجموعه مطلب منتشر کنید و سپس برای مطلب منو بسازید.منو را بر روی مطالب قرار دهید و مطلب منتشر شده را به منو تخصیص دهید.

لینک به ارسال

نگاه شما که مجموعه می سازی فرقی نمی کنه چند تا حالا هر چند تا . تو جوملا برای نمایش مطلب باید مجموعه ساخت سپس برای مجموعه منو باید ساخته بشه منتها زمان ساخت منو اگر منو را بر روی مطالب ویژه شده بگذارید باید مطلبی را هم که درون آن مجموعه قرار می دهید تا منو آن رانشان دهد هم مطلب ویژه باشد . اگر می خواهید مطالب ویژه شده نباشد باید پس از ساخت مجموعه در آن مجموعه مطلب منتشر کنید و سپس برای مطلب منو بسازید.منو را بر روی مطالب قرار دهید و مطلب منتشر شده را به منو تخصیص دهید.

الان به نظر شما اشکال من کجاست؟

چرا روی مجموعه ای که خودش زیر مجموعه مجموعه دیگس و چند مطلب داخلشه کلیک میکنم ارر404 میده؟

لینک به ارسال

چیز جدید که فهمید اینه که

اگه زیر مجموعه ای که زیر مجموعه،مجموعه اصلیه لینک خودش در منو باشه مثل همین تستی که ساختم اون وقت توی اون صفحات قبل هم بیست مطالب میاد

مثلا در قسمت پرسش و پاسخ

مجموعه های طب سوزنی و سنتی میاد

وقتی رو سنتی کلیک میکنم زیرمجموعه های سنتی میاد

وقتی روی زیرمجموعه کلیات از زیر مجموعه طب سنتی کلیک میکنم لیست مطالب میاد اما بقیه زیر  مجموعه ها وقتی کلیک میکنم 404 میاد

این یکی هم که میاد من لینک فهرست مطالب رو در منو واسش ساختم با عنوان تست

اما نمیشه همه رو بذارم رو منو که

چیکارکنم؟

لینک به ارسال

چیز جدید که فهمید اینه که

اگه زیر مجموعه ای که زیر مجموعه،مجموعه اصلیه لینک خودش در منو باشه مثل همین تستی که ساختم اون وقت توی اون صفحات قبل هم بیست مطالب میاد

مثلا در قسمت پرسش و پاسخ

مجموعه های طب سوزنی و سنتی میاد

وقتی رو سنتی کلیک میکنم زیرمجموعه های سنتی میاد

وقتی روی زیرمجموعه کلیات از زیر مجموعه طب سنتی کلیک میکنم لیست مطالب میاد اما بقیه زیر  مجموعه ها وقتی کلیک میکنم 404 میاد

این یکی هم که میاد من لینک فهرست مطالب رو در منو واسش ساختم با عنوان تست

اما نمیشه همه رو بذارم رو منو که

چیکارکنم؟

قربون شکلت برم من که نمی دونم شما چیکار کردی مجموعه هاتو رو چی گذاشتی منو هاتو چجوری تعریف کردی چی رو به چی انتصاب دادی چی رو به چی انتصاب ندادی شما دو راه داری یا همه اینا رو پاک کن اونجور که در بالا توضیح دادم دو باره مجموعه ها و منوهاتو بساز.یا اینکه دسترسی بده من ببینم چیکار کردی و ایراد کارت کجاست.الان منوهای این سایتو نگاه کن مجموعه و زیر مجموعه های زیادی داره و همه هم کار می کنند .

http://gilanagraphic.ir

همینجوری با روشی که در بالا توضیح دادم بساز حالا شکلشو هر جور که دوست داری درست کن.شما مجموعه و زیر مجموعه هاتو بساز بعد اونا رو انتصاب بده به منو.یعنی براشون منو و زیر منو بساز منتها دقت کن اگر منو را بر روی مطالب ویژه شده می گذاری مطالبی هم که در مجموعه آن منو قرار می دهی باید ویِژه شده باشد.اگر نه نمایش داده نمی شود/یاحق

لینک به ارسال

قربون شکلت برم من که نمی دونم شما چیکار کردی مجموعه هاتو رو چی گذاشتی منو هاتو چجوری تعریف کردی چی رو به چی انتصاب دادی چی رو به چی انتصاب ندادی شما دو راه داری یا همه اینا رو پاک کن اونجور که در بالا توضیح دادم دو باره مجموعه ها و منوهاتو بساز.یا اینکه دسترسی بده من ببینم چیکار کردی و ایراد کارت کجاست.الان منوهای این سایتو نگاه کن مجموعه و زیر مجموعه های زیادی داره و همه هم کار می کنند .

http://gilanagraphic.ir

همینجوری با روشی که در بالا توضیح دادم بساز حالا شکلشو هر جور که دوست داری درست کن.شما مجموعه و زیر مجموعه هاتو بساز بعد اونا رو انتصاب بده به منو.یعنی براشون منو و زیر منو بساز منتها دقت کن اگر منو را بر روی مطالب ویژه شده می گذاری مطالبی هم که در مجموعه آن منو قرار می دهی باید ویِژه شده باشد.اگر نه نمایش داده نمی شود/یاحق

خوب دوست عزیز من شما الان حدود 60 مجموعه ساختی ولی تعداد کل منو های ساخته شده شما 4 عدد است شما برای هر مجموعه باید یک منو بسازید.به مثال زیر توجه کنید:

ما برای یک سایت می خواهیم 11 بخش بسازیم وقتی مجموعه های آن را ساختیم بعد باید برای آن 11 مجموعه منو بسازیم.

مجموعه های سایت ما

اخبار(مجموعه مادر)

اخبار ایران(زیرمجموعه اخبار)

اخبارسیاسی(زیرمجموعه اخبارایران)

اخبار اجتماعی (زیرمجموعه اخبارایران)

اخبار فرهنگی(زیرمجموعه اخبارایران)

اخبار ورزشی (زیرمجموعه اخبارایران)

اخبار بین الملل (زیرمجموعه اخبار)

اخبارسیاسی(زیرمجموعه اخباربین الملل)

اخبار اجتماعی (زیرمجموعه اخباربین الملل)

اخبار فرهنگی(زیرمجموعه اخباربین الملل)

اخبار ورزشی (زیرمجموعه اخباربین الملل)

منوهای سایت ما

اخبار(منو مادر)

اخبار ایران(زیرمنو اخبار)

اخبارسیاسی(زیرمنو اخبارایران)

اخبار اجتماعی (زیرمنو اخبارایران)

اخبار فرهنگی(زیرمنو اخبارایران)

اخبار ورزشی (زیرمنو اخبارایران)

اخبار بین الملل (زیرمنو اخبار)

اخبارسیاسی(زیرمنو اخباربین الملل)

اخبار اجتماعی (زیرمنو اخباربین الملل)

اخبار فرهنگی(زیرمنو اخباربین الملل)

اخبار ورزشی (زیرمنو اخباربین الملل)

حال شما می توانید چندین منوی مادر داشته باشید و هر کدام از آنها چندین منو و زیر منو داشته باشند.

در جوملا مطلب با منو نمایش داده می شود شما وقتی منو برای مجموعه های خود نمی سازید چگونه می خواهید مطالب شما در سایت نمایش داده شود.

سعی کردم ساده و روان توضیح بدم تا خوب متوجه بشید. باز اگه سئوالی بود بپرسید در خدمتم.

لینک به ارسال

خوب دوست عزیز من شما الان حدود 60 مجموعه ساختی ولی تعداد کل منو های ساخته شده شما 4 عدد است شما برای هر مجموعه باید یک منو بسازید.به مثال زیر توجه کنید:

ما برای یک سایت می خواهیم 11 بخش بسازیم وقتی مجموعه های آن را ساختیم بعد باید برای آن 11 مجموعه منو بسازیم.

مجموعه های سایت ما

اخبار(مجموعه مادر)

اخبار ایران(زیرمجموعه اخبار)

اخبارسیاسی(زیرمجموعه اخبارایران)

اخبار اجتماعی (زیرمجموعه اخبارایران)

اخبار فرهنگی(زیرمجموعه اخبارایران)

اخبار ورزشی (زیرمجموعه اخبارایران)

اخبار بین الملل (زیرمجموعه اخبار)

اخبارسیاسی(زیرمجموعه اخباربین الملل)

اخبار اجتماعی (زیرمجموعه اخباربین الملل)

اخبار فرهنگی(زیرمجموعه اخباربین الملل)

اخبار ورزشی (زیرمجموعه اخباربین الملل)

منوهای سایت ما

اخبار(منو مادر)

اخبار ایران(زیرمنو اخبار)

اخبارسیاسی(زیرمنو اخبارایران)

اخبار اجتماعی (زیرمنو اخبارایران)

اخبار فرهنگی(زیرمنو اخبارایران)

اخبار ورزشی (زیرمنو اخبارایران)

اخبار بین الملل (زیرمنو اخبار)

اخبارسیاسی(زیرمنو اخباربین الملل)

اخبار اجتماعی (زیرمنو اخباربین الملل)

اخبار فرهنگی(زیرمنو اخباربین الملل)

اخبار ورزشی (زیرمنو اخباربین الملل)

حال شما می توانید چندین منوی مادر داشته باشید و هر کدام از آنها چندین منو و زیر منو داشته باشند.

در جوملا مطلب با منو نمایش داده می شود شما وقتی منو برای مجموعه های خود نمی سازید چگونه می خواهید مطالب شما در سایت نمایش داده شود.

سعی کردم ساده و روان توضیح بدم تا خوب متوجه بشید. باز اگه سئوالی بود بپرسید در خدمتم.

با سپاس فراوان از شما

الان چه پیشنهادی برای من دارید؟

ببنید بنده مجموعه ها اینجوریه

پرسش و پاسخ

طب سوزنی

-مثلا کلیات

--لیست مقالات

-...

طب سنتی

مثل بالا--

به من گفتن داخل منو بالا باشه پرسش و پاسخ ها

باز شه در صفحه ای دیگه توش طب سوزنی و سنتی باشه

همین جوری هی بره جلو لیست مجموعه های زیر مجموعه رو ببینه و در آخر لیست مقالات

شما میفرمایید من چطور میاده سازی کنم؟

لینک به ارسال

با سپاس فراوان از شما

الان چه پیشنهادی برای من دارید؟

ببنید بنده مجموعه ها اینجوریه

پرسش و پاسخ

طب سوزنی

-مثلا کلیات

--لیست مقالات

-...

طب سنتی

مثل بالا--

به من گفتن داخل منو بالا باشه پرسش و پاسخ ها

باز شه در صفحه ای دیگه توش طب سوزنی و سنتی باشه

همین جوری هی بره جلو لیست مجموعه های زیر مجموعه رو ببینه و در آخر لیست مقالات

شما میفرمایید من چطور میاده سازی کنم؟

عزیز من چطور پیاده سازی کردن مهم نیست / هر جور که دوست داری و مورد نیازته انجام بده/الان مشکل شما اینه که مطالبت نمایش داده نمیشه /اونم به خاطر اینه که مجموعه هات منو نداره شما مجموعه هاتو هر جوری که می چینی به همون شکل هم باید برای تک تک مجموعه ها منو بسازی / من در بالا لینک یه سایتو دادم گفتم منو هاشو ببین/معمولا منو ها رو اونجوری می سازند/ولی شما هر جور که نیاز داری بساز/مهم نیست/این مهمه که اگه 60 تا مجموعه می سازی باید 60 تا منو هم بسازی اگر نه مطالبت نشون داده نمیشه

اگر شما یک مجموعه مادر داری به نام پرسش و پاسخ / باید یک منو هم به نام پرسش و پاسخ داشته باشی / مجموعه پرسش و پاسخ شما اگه 10 تا زیر مجموعه داره/منوی پرسش و پاسخ شما هم باید 10 تا زیر منو داشته باشه ... الی آخر

لینک به ارسال

عزیز من چطور پیاده سازی کردن مهم نیست / هر جور که دوست داری و مورد نیازته انجام بده/الان مشکل شما اینه که مطالبت نمایش داده نمیشه /اونم به خاطر اینه که مجموعه هات منو نداره شما مجموعه هاتو هر جوری که می چینی به همون شکل هم باید برای تک تک مجموعه ها منو بسازی / من در بالا لینک یه سایتو دادم گفتم منو هاشو ببین/معمولا منو ها رو اونجوری می سازند/ولی شما هر جور که نیاز داری بساز/مهم نیست/این مهمه که اگه 60 تا مجموعه می سازی باید 60 تا منو هم بسازی اگر نه مطالبت نشون داده نمیشه

اگر شما یک مجموعه مادر داری به نام پرسش و پاسخ / باید یک منو هم به نام پرسش و پاسخ داشته باشی / مجموعه پرسش و پاسخ شما اگه 10 تا زیر مجموعه داره/منوی پرسش و پاسخ شما هم باید 10 تا زیر منو داشته باشه ... الی آخر

اینویادم رفت /حالا اگه می خوای منو تو صفحه جدید باز شه تو تنظیمات منو پنجره والد  و بزار رو پنجره جدید.اگه می خوای تو همون صفحه باز شه بزار رو پنجره مقصد بمونه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...