رفتن به مطلب
mostafanemati

معرفی ماژولی که قابلیت صفحه بندی داشته باشه

پست های پیشنهاد شده

سلام

چه ماژولی استفاده کنم که مثل این عکسی که پیوست کردم قابلیت صفحه بندی داره؟

میخوام صفحه اول سایتم برای نوشتم مطالب استفاده کنم اگه تنظیمات خاصی هم داره (ماژولی که معرفی میکنید) ممنون میشم بنویسید

post-38473-0-36152900-1407599069_thumb.j

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما در منو ها منوی صفحه اصلی رو روی بلاگ مجموعه قرار بدید و در تنظیمات سمت چپ آن مجموعه های دلخواه و تعداد مطالبی که میخواهید نمایش داده بشه رو مشخص کنید اضافه مطالب به صورت شماره بندی صفحه خواهند بود.

موفق باشید

لینک به ارسال

اونکی شما میگی ربطی به ماژول داره یا که فرقی نداره از چه ماژولی استفاده بشه؟

من در حال حاضر از پارسا گلوبا نیوز استفاده میکنم

لینک به ارسال

من به صورت کلی و بدون استفاده از هیچ گونه ماژولی رو گفتم که پیش فرض خود جوملا است و متاسفانه از ماژول پارسا گلوبال تا به حال استفاده نکرده ام.

ولی قائدتا هر ماژول روش استفاده خودش رو داره و با مشخص کردن موقعیت خاص خودش و تنظیم کردن آن شاید بشه به اون صورتی که میخواهید نمایشش بدید.

لینک به ارسال

من از امکانات ماژول پارسا گلوبال خبر ندارم ولی مطمئنا امکانات زیادی داره اگه دوست دارید از همون استفاده کنید در غیر این صورت میتونید از کامپوننت K2 استفاده کنید یا این که از امکانات پیش فرض خود جوملا استفاده کنید که خدمتتون توضیح دادم.

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی شما 

در حال حاضر ماژولی رو با این مشخصات میتونی معرفی کنی

اونچه که از تصویر من متوجه شدم ارتباطی به ماژول نداره. صفحه بندی به هسته جوملا مربوطه و برای هر صفحه امکان درج یا عدم درج صفحه بندی رو می گذاره. توضیحاتی که دوستمون دادند رو اگر رعایت کنید حتما می تونید صفحه بندی رو درج کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...