رفتن به مطلب
آرسام

ساخت فرم رزرو بلیط مانند این سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام
می خواستم سایت رزرو بلیط هواپیما مانند این سایت طراحی کنم
خرید بلیط هواپیما
آیا می شه از فرم ساز ها مثل فابریک استفاده کرد؟
برای اتصال از این فرم به پایگاه داده سایت هواپیمایی که اطلاعات پرواز رو از اونجا بخونه و به روز باشه می شه کاری کرد؟
یا کلا نمی تونم در جوملا چنین چیزی کار کنم؟
تا حدودی به کد نویسی آشنایی دارم اگه بشه با فرم ساز ها در آورد و فقط قسمتی از آن رو کد وارد کنم خیلی خوب می شه ؟
کسی در این رابطه می تونه کمک کنه؟ خیلی عجله دارم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

خرید بلیط هواپیما

برای اتصال از این فرم به پایگاه داده سایت هواپیمایی که اطلاعات پرواز رو از اونجا بخونه و به روز باشه می شه کاری کرد؟

تا حدودی به کد نویسی آشنایی دارم اگه بشه با فرم ساز ها در آورد و فقط قسمتی از آن رو کد وارد کنم خیلی خوب می شه ؟

با RSForm ميتونيد

لینک به ارسال

با سلام

خرید بلیط هواپیما

سلام

البته که یک کامپاننت جامع و کامل برای رزرو و خرید بلیط هست که هم برای مطب های دکترها هم برای فروش بلیط های آژانس های مسافرتی و هم برای فروش بلیط های مسابقات ورزشی بکار می رود. اما این افزونه که من برای شما در پائین گذاشتم انگلیسی و نیاز به ترجمه دارد و همچنین تاریخش هم باید خورشیدی بشه باید یادآور شوم که همین کامپاننت و ماژول های پیوستی آن را در سایت های دیگر ایرانی با ترجمه و خورشیدی شده با نرخ های گزاف می فروشند که این نه تنها کمکی به پیشرفت نمی کند بلکه سبب پسرفت نیز می شود.

این کامپاننت دارای ماژول های پیوستی است که شما می توانید از آنها برای فرستادن پیامک پس از خرید یا رزرو بکار ببرید.

راستی در پاسخ به این پرسشتون برای اتصال از این فرم به پایگاه داده سایت هواپیمایی که اطلاعات پرواز رو از اونجا بخونه و به روز باشه می شه کاری کرد؟ باید بگم که در اون سایتی که شما لینکشو گذاشتید اون فرم تنها برای رزرو کردن بلیط است و به جایی پیوست نخورده که داده ها رو از اونجا بخونه.

شما با این افزونه پرداخت آنلاین رزورتون رو هم می تونید درست کنید.

لینک به ارسال

سلام

البته که یک کامپاننت جامع و کامل برای رزرو و خرید بلیط هست که هم برای مطب های دکترها هم برای فروش بلیط های آژانس های مسافرتی و هم برای فروش بلیط های مسابقات ورزشی بکار می رود. اما این افزونه که من برای شما در پائین گذاشتم انگلیسی و نیاز به ترجمه دارد و همچنین تاریخش هم باید خورشیدی بشه باید یادآور شوم که همین کامپاننت و ماژول های پیوستی آن را در سایت های دیگر ایرانی با ترجمه و خورشیدی شده با نرخ های گزاف می فروشند که این نه تنها کمکی به پیشرفت نمی کند بلکه سبب پسرفت نیز می شود.

این کامپاننت دارای ماژول های پیوستی است که شما می توانید از آنها برای فرستادن پیامک پس از خرید یا رزرو بکار ببرید.

راستی در پاسخ به این پرسشتون برای اتصال از این فرم به پایگاه داده سایت هواپیمایی که اطلاعات پرواز رو از اونجا بخونه و به روز باشه می شه کاری کرد؟ باید بگم که در اون سایتی که شما لینکشو گذاشتید اون فرم تنها برای رزرو کردن بلیط است و به جایی پیوست نخورده که داده ها رو از اونجا بخونه.

شما با این افزونه پرداخت آنلاین رزورتون رو هم می تونید درست کنید.

سلام ممنون از راهنمایی شما

کامپوننت رو نذاشتید؟

برای فرمی که گفته بودم مطمئن هستم که اتصالی وجود داره چون اطلاعات پرواز رو مستقیما از خود هواپیمایی می خونه و در صورتی که تعداد مسافرها تکمیل باشه پیغام می ده که در این سفر جای خالی وجود نداره

چون همه دفاتر بلیط ها رو می فروشن باید در لحظه تعداد جای خالی رو بدونیم

اگه سورس کد یا آموزشی هم به زبان asp.net  دارید ممنون می شم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام ممنون از راهنمایی شما

کامپوننت رو نذاشتید؟

برای فرمی که گفته بودم مطمئن هستم که اتصالی وجود داره چون اطلاعات پرواز رو مستقیما از خود هواپیمایی می خونه و در صورتی که تعداد مسافرها تکمیل باشه پیغام می ده که در این سفر جای خالی وجود نداره

چون همه دفاتر بلیط ها رو می فروشن باید در لحظه تعداد جای خالی رو بدونیم

اگه سورس کد یا آموزشی هم به زبان asp.net  دارید ممنون می شم راهنمایی کنید

با سلام این هم لینک دانلود امیدوارم که به کارتون بیاد. این یکی از کاملترین افزونه ها در زمینه رزرو و فروش بلیط است. در فایل زیپ قرار داده شده راهنمای استفاده نیز گذاشته شده تنها به زبان انگلیسی است.و دارای دو ماژول و سه کامپاننت برای جوملاهای 1 و 2 و3

https://drive.google.com/file/d/0B4As02kqD6GSNnJfRmFkMlZPU2c/edit?usp=sharing

امیدوارم که اعضاء روی ترجمه و خورشیدی سازی تاریخ این افزونه کار کنند و آن را برای کارکرد همگانی در انجمن بذارند.

لینک به ارسال

با سلام این هم لینک دانلود امیدوارم که به کارتون بیاد. این یکی از کاملترین افزونه ها در زمینه رزرو و فروش بلیط است. در فایل زیپ قرار داده شده راهنمای استفاده نیز گذاشته شده تنها به زبان انگلیسی است.و دارای دو ماژول و سه کامپاننت برای جوملاهای 1 و 2 و3

https://drive.google.com/file/d/0B4As02kqD6GSNnJfRmFkMlZPU2c/edit?usp=sharing

امیدوارم که اعضاء روی ترجمه و خورشیدی سازی تاریخ این افزونه کار کنند و آن را برای کارکرد همگانی در انجمن بذارند.

با سلام و تشکر

دوست عزیز متاسفانه لینکی که قرار دادی، از بین رفته. امکانش هست که دوباره بذاری؟ حتی اگر اسم این افزونه رو هم بگی، خیلی لطف کردی

من میتونم روی فارسی سازیش کار کنم

لینک به ارسال

من برای یک سایت خرید بلیط خارجی می خواستم این فرم رو بذارم و یک چیزی باشه قیمت بلیط هواپیما های خارجی رو هم بشه به تومان حساب کرد ولی این لینک کار نمی کنه متاسفانه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...