رفتن به مطلب
alirezam50

آزانس مسافرتی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

برای ایجاد یه سایت آزانس مسافرتی که میخواد سیستم رزو و فروش تور داشته باشه چی پیشنهاد میدید .

کامپوننت و بسته نصبی سراغ دارید بگید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من سه تا افزونه که می شه رایگان دانلودشون کرد را بهتون پیشنهاد می کنم که گزینش با شماست.

1.YJ Booking Module

2.S5 Reservations

3.Jomres

دو تای اولی ماژول هستند و سومی کامپاننت هر سه این افزونه ها برای انواع رزرو کردنهای آنلاین مانند رزرو هتل و ... کاربرد دارند و هم اکنون استفاده می شوند.

"فروشگاه اسباب بازی گیتی توی با بهترین خدمات در ایران"

لینک به ارسال

اگه لینک های دانلود هم میدادی خیلی عالی میشد

راستی فارسی شده اش هم هست .؟ من تو نت دانلودش رو پیدا نکردم

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با عرض ادب دوباره،

این هم لینک های هم دانلود و هم پیش نمایش برای گزینش بهتر پیش از دانلود(به ترتیب شماره های بالا) :

http://www.youjoomla.com/joomla-extensions/yj-booking-module-joomla-booking-module.html
http://www.shape5.com/product_details/club_extensions/s5_reservations.html
http://www.jomres.net/download#

بنده خودم سومی را گزینش می کردم.چون افزون بر رزرو کردن شما پرداخت آنلاین هم می تونید بهش پیوست کنید.

برای فارسی سازی هم هیچ مشکلی ندارد شما می تونید فایل های زبان اصلی را به فارسی برگردانید که این خودش 15 دقیقه یا نیم ساعت کاره تنها شما باید قالبی داشته باشید که با افزونه کانفلیکت نداشته باشد.

راستی برای دانلود دو گزینه نخست بایستی تو سایتاشون نام نویسی کنید که این هم آنقدر زمانبر نیست.

www.gititoy.ir    www.gititoy.com

ویرایش شده توسط mrr

لینک به ارسال

با عرض ادب دوباره،

این هم لینک های هم دانلود و هم پیش نمایش برای گزینش بهتر پیش از دانلود(به ترتیب شماره های بالا) :

http://www.youjoomla.com/joomla-extensions/yj-booking-module-joomla-booking-module.html

http://www.shape5.com/product_details/club_extensions/s5_reservations.html

http://www.jomres.net/download#

بنده خودم سومی را گزینش می کردم.چون افزون بر رزرو کردن شما پرداخت آنلاین هم می تونید بهش پیوست کنید.

برای فارسی سازی هم هیچ مشکلی ندارد شما می تونید فایل های زبان اصلی را به فارسی برگردانید که این خودش 15 دقیقه یا نیم ساعت کاره تنها شما باید قالبی داشته باشید که با افزونه کانفلیکت نداشته باشد.

راستی برای دانلود دو گزینه نخست بایستی تو سایتاشون نام نویسی کنید که این هم آنقدر زمانبر نیست.

www.gititoy.ir    www.gititoy.com

دوست گلم ممنون ولی من نتونستم دانلود کنم .یعنی فایلشو پیدا نکردم .هر چی دانلود کردم جوملا نصب نکرد .

میشه اگه زحمتی نیست اون اخری رو برام ایمیل کنی .(اگر هم تو اون 2 تا سایت اولی عضو هستی اونا رو هم برام ایمیل کن)

ممنون میشم .

alirezam216@yahoo.com

لینک به ارسال
اساتید و دوستان

کسی نیست راهنماییم کنه .

یه چیزی پیشنهاد بدید که فارسی باشه و تقریبا مثل همین افزونه ها بتونه نیاز منو بر طرف کنه

لینک به ارسال

این افزونه ها البته 2 تاش تجاری هستند امکان دادن لینک دانلود وجود نداره منتها همین ها هم کارتون را راه نمیندازه

لینک به ارسال

سلام و با عرض پوزش به دلیل دیرکرد

این هم دو تا ماژول  1 و 2 تنها شما باید فایل زبان رو به فارسی ترجمه کنید که اون هم یه چیز شخصی یعنی ترجمه برای یه آژانس کرایه اتومبیل با یه هتل کاملاً متفاوت است و دوم تاریخ خورشیدی است که اونو هم می تونید انجام بدید یا اگر نمی تونید می تونید از یکی از اعضاء خواهش کنید که براتون انجام بدند.

mod_s5_reservations_current.zip

Module_Yjbookingv30-J17_J25.zip

و اما برای کامپاننت سومی این افزونه یک برنامه رایگان با کد باز است و تنها پلاگین های مرتبط با آن پولی هستند برای نصب این کامپاننت باید به همون لینکی که در بالا گذاشتم برید و اون فایل php رو بارگیری کنید و در پی اون این کارها را انجام دهید:

اول اون فایل پی اچ پی رو بارگذاری کنید تو ریشه سایتتون

/components/com_jomres/

1) sessions
2) updates
3) remote_plugins

1) jomres

این افزونه آنلاین نصب میشه و برای فارسی سازی آن شما باید بهjomres/language/  رفته و یه کپی از en-GB.php بگیرید و اونو بی هیچ تغییری در متن فایل نامشو تبدیل کنید به fa-IR.php.بعد از اون شما یا میتوانید متن خود فایل en-GB.php  را ترجمه کنید ویا در بخش ادمین در خود jomres تک تک نوشته های را که می خواهید به فارسی برگردانید.

یادآور شوم که اگر شما بخواهید که jomres را همراه با بسته نصبی جوملا انجام دهید دیگ نیاز به همه این مراحل نیست و تنها کافی است که شما اون فایل php بارگیری شده را درون فایل بسته جوملای قرار داده و با نصب جوملا ، jomres نیز نصب می شود.

با آرزوی پیروزی !

لینک به ارسال

عالی بودن ماژول ها .

از اساتید خواهشمندم اینا رو ترجمه و در انجمن انتشار بدهند .

لینک به ارسال

عالی بودن ماژول ها .

از اساتید خواهشمندم اینا رو ترجمه و در انجمن انتشار بدهند .

به آقای میری بگیداسکریپت تغییر پسورد منم ایشون منتشر کردند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...