رفتن به مطلب
nava

تغییر در صفحە اول سایت

پست های پیشنهاد شده

دوستان خستە نباشید

من میخواستم بە مناسبت عید نوروز صفحە اول سایتم یە عکس و موزیک نوروزی بذارم و پایین صفحە هم دکمە *ورود بە سایت* رو بذارم کە کاربران بعداز کلیک کردن بروی دکمە وارد صفحە اصلی سایت بشن . اگە دوستان راهنمایی بفرمایند کە باید تو کدوم صفحە این کارو انجام داد اگە نە کسی از دوستان کمک کنە کدهاشو بدە کە کجا بذارم. ممنون میشم همکاری کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز

شما باید یه صفحه اچ تی ام ال طراحی کنید و عکس و آهنگی که میخواید رو در اون بزارید و بعد اون رو در روت قرار بدید

با برنامه های مختلفی مثل دریم و یا ..... میتونید اون رو طراحی کنید

اگر هم کد نویسی بلد باشید که خودتون میتونید کدها روبنتویسید

موفق باشید

لینک به ارسال

فکر کنم منظورتون ایجاد یک صفحه اینترو است...دوست عزیز یه راهنمایی ساده شما قالب هاستینگ ویژه عید قربان جومینا را دانلود کنین و نحوه استفاده اینترو را در آن برای قالب خودتان بکار بگیرین...البته بستگی به قالبتون داره اما کلیات کار همونه

http://www.joomina.ir/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%B2/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B9%DB%8C%D8%AF-%D9%82%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D9%86

لینک به ارسال

سلام مهدی جان

کد نویسی رو یە کاریش میکنم ولی دقیقا بلد نیستم کجا باید بذارم یعنی باید جای فایل بخصوصی گذاشتە بشە یە کم شرح بدی ممنون میشم.

باسلام دوبارەدقیقا یە چیزی شبیە این سایت ولی بجای دکمەهای زبان دکمە ورود بە صفحە اصلی سایت رو بذارم

http://www.artakurdo.com/

لینک به ارسال

دوست عزیز

ببخشید اینقدر حجم کارهای پایان سال زیاده که ادم به هیچ کاریش نمی رسه

یه نمونه با پخش آهنگ رو میتونید از اینجا دانلود کنید

البته وقت نبود که روی گرافیکش کار کنم خیلی ساده و معمولیه

یه تست کنید ببینید خوبه یا نه

شما محتویات این فایل زیپ رو درون روت کپی کنید و ادرس داخل فایل ایندکس رو به اسم سایت خودسوت تغییر بدید

موفق باشید

http://dl.joomina.ir/file.php?file=e6642c69a191799ebd95e9d81354df93

لینک به ارسال

سلام مهدی جان مرسی از زحمات شما ولی اینجا کە چیزی واسە دانلود نگذاشتەای.

شرمندە مهدی جان الان دارم میبینم

دستت درد نکنە

مهدی جان فقط میخواستم بدونم کە باید فایل image رو کجا و فایل index رو کجا بذارم . ببخشید کە زیادی سوال می کنم .

لینک به ارسال

دوست عزیز باید آنها را در پوشه روت سایت خود کپی کنید یعنی همانجایی که فایل ها و پوشه های جوملا قرار دارد .

لینک به ارسال

دوست عزیز من پست های دوستان رو خوندم همین جوری روز نامه وار ولی می تونید از این صفحه اینترو استفاده کنید برای نوروز

http://softarchive1.ir/xez/do.php?id=137

این اینترو رو آقای حسینیان درست کردن و به انجمنم تقدیم کردن

برای کارخودتون باید به اچتی امل آگاهی داشته باشید کارتون حله

فایل ایمیج چون در جوملا وجود دارد شما اسم اون رو تغییر بدید و با نرم افزار نوت پد آدرس بازخوانی عکس ها رو عوض کنید تا مشکلی پیش نیاد:thankyou:

نوروز مبارک شهریار

لینک به ارسال

سلام

دوستان ببخشید که من تو این راهنمایی دخالت میکنم

ولی راه ساده تری هم هست!

شما میتوانید یک مطلب جدید ایجاد کنید وسپس در قصمت منو اصلی پیشفرز قرار دهید

اینجوری صفحه ساخته شده در قالب سایت شما نمایان میشود

موفق باشید...

لینک به ارسال

دوست عزیز

اینم یک راه حل هست اما استفاده از صفحه اینترو چند خصوصیت داره مثل سرعت لود بالا و امکان استفاده برای سایتهای چند زبانه و یا سایتهای چند موضوعی برای هدایت کاربر بدون نیاز به لود شدن سایت البته معایب خاص خودش رو هم داره

از مشارکت شما در این بحث هم خیلی خیلی ممنون و هدف از تلار هم تبادل نظر و ایده های دوستان برای رسیدن به هدف هست

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...