رفتن به مطلب
hojjat03

ایجاد سطح دسترسی خاص

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

یه سوال فنی . آقا داخل ساخت سطح دسترسی ما چطور می تونیم کاری کنیم که یه ماژول برای کاربرای مهمان نمایش داده بشه ( مثلان ورود کاربران ) ولی بعد از لاگین شدن اون ماژل برای کاربران نمایش داده نشه ؟

یعنی میشه سطح دسترسی رو جوری تنظیم کرد که بعضی از ماژول ها رو فقط برای مهمان نمایش بده ولی برای کاربران نمایش نده .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان

یه سوال فنی . آقا داخل ساخت سطح دسترسی ما چطور می تونیم کاری کنیم که یه ماژول برای کاربرای مهمان نمایش داده بشه ( مثلان ورود کاربران ) ولی بعد از لاگین شدن اون ماژل برای کاربران نمایش داده نشه ؟

یعنی میشه سطح دسترسی رو جوری تنظیم کرد که بعضی از ماژول ها رو فقط برای مهمان نمایش بده ولی برای کاربران نمایش نده .

بلی

ولی من به شخصه تا حالا نتونستم ماژول HTML سفارشی رو دسترسی بدم برای فقط مهمان ها

ولی توی کد نویسی ماژول ها میشه اینکارو کرد

لینک به ارسال

بلی

ولی من به شخصه تا حالا نتونستم ماژول HTML سفارشی رو دسترسی بدم برای فقط مهمان ها

ولی توی کد نویسی ماژول ها میشه اینکارو کرد

ممنون از  پاسخ گویی شما .

دوستان دیگه نظری ندارن ؟؟

لینک به ارسال

ممنون از  پاسخ گویی شما .

دوستان دیگه نظری ندارن ؟؟

به نظر من شما میتونید درخواست بدید براتون بنویسن

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

به نظر من شما میتونید درخواست بدید براتون بنویسن

خیر.  گمان نمی کنم نیازی به کد نویسی باشد. و به module type (اینکه چه ماژولی باشد هم )ارتباطی ندارد. جوملا ساختاربسیار نرمی دارد

زود نروید دنبال کد نویسی.

کد نویسی آخر و عاقب ندارد. :)

با کمی دگرگونی در  (بخش دسترسی ها )ACL  می توانید این کار را بکنید.

یک روشن گری بکنم .

ببینید چون در ACL  جوملا گروه ها پدر و فرزند هستند و از از هم ارث می برند این چالش پیش روی هست. چیزی که در این گاه (لحظه) به فکرم میرسد این است که شما باید گروه های هم تراز بسازید.

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...