رفتن به مطلب
ehsan1991

ارور صفحه اول سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام. من چند وقتیست که صفحه ی اول سایتم بالا نمیاره! همش یه صفحه میاد به نام
Google logo Drive
نمیدونم سایتم ه-ک شده یانه؟ اگه ه-ک شده باشه که صفحه مدیریت هم باید ه-ک شده باشه ولی من میتونم برم تو صفحه مدیریت.
خواهش می کنم یکی سریع کمکم کنه.
آدرس سایتم : adsha.ir
اینم صفحه ی اول سایت من
لازم به ذکره که بقیه ی صفحات میاد ولی فقط صفحه ی اول اینجوریه!!!

dc.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقت بخیر

دوست عزیز

در هاست های لینوکس اولیت باز کردن فایل ها با پسوند html می باشد

یعنی اگر شما در روت هاست خود دو فایل به نام های index.php , index.html داشته باشید

اول فایل index.html نمایش داده می شود

در حال حاضر هم سایت شما به صورت است که وقتی سایت جستجو می شود نسخه اچ تی ام ال باز می شود

و وقتی آدرس سایت را به صورت http://adsha.ir/index.php وارد می کنیم مشکل حل می شود

در حال حاضر هم شما وارد هاست خود شوید و در روت فایل های هاست فایل index.html را پاک کرده تا مشکل شما به طور کامل برطرف گردد

موفق باشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

وقت بخیر

دوست عزیز

در هاست های لینوکس اولیت باز کردن فایل ها با پسوند html می باشد

یعنی اگر شما در روت هاست خود دو فایل به نام های index.php , index.html داشته باشید

اول فایل index.html نمایش داده می شود

در حال حاضر هم سایت شما به صورت است که وقتی سایت جستجو می شود نسخه اچ تی ام ال باز می شود

و وقتی آدرس سایت را به صورت http://adsha.ir/index.php وارد می کنیم مشکل حل می شود

در حال حاضر هم شما وارد هاست خود شوید و در روت فایل های هاست فایل index.html را پاک کرده تا مشکل شما به طور کامل برطرف گردد

موفق باشید

دوست عزیز من اینکار رو کردم ولی امروز متوجه شدم که وقتی اسم سایتم رو تو گوگل می زنم اصلا چیزی نمیاره!!! در حالیکه من صفحه اول گوگل بودم و الان اصلا تو گوگل وجود ندارد!!! بیاره هم عنوانش تو گوگل این میاد :

Google Drive - Login

میشه بگی مشکل من چیه؟

ویرایش شده توسط ehsan1991

لینک به ارسال

وقت بخیر

طبیعتا سایت شما با این رتبه نباید بالاتر از وب سایت های که وبلاگ ارائه می دهند باشد مثل بلاگفا و پرشین بلاگ

رتبه و سئو و... شما باید بیشتر باشد تا در صفحه اول قرار بگیرد

موفق باشید

لینک به ارسال

وقت بخیر

طبیعتا سایت شما با این رتبه نباید بالاتر از وب سایت های که وبلاگ ارائه می دهند باشد مثل بلاگفا و پرشین بلاگ

رتبه و سئو و... شما باید بیشتر باشد تا در صفحه اول قرار بگیرد

موفق باشید

رتبه ی سایت من خیلی بالابود. من صفحه اول رو درست کردم ولی تو گوگل وبمستر هنوز همون صفحه ای که در بالا عکسش رو گذاشتم میاره.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...