رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام

اين پيشنهادي كه ميخواهم بدم همانطور كه مي دانيد، يكي از ضروريات هر صاحب وبسايت مي باشد.

ميخواستم نظرتان را راجع به ايجاد يك انجمن اختصاص سئو(SEO) با نام "انجمي تخصصي سئوي ايران-IranSEO" جويا باشم.

موضوعاتش هم مي تواند هر چيزي راجع به سئو باشد.

مثلا، مقاله، آموزش، زير انجمن رفع اشكال، فيلم آموزشي، راهكارهاي عملي بهينه سازي سايت، نرم افزارهاي مرتبط، سرويسهاي آنلاين مرتبط، طريقه گرفتن آمار، راههاي كسب درآمد از طريق اينترنت(متفرقه) و...

چون من جستجو كردم و چيزي نديدم، هر انجمن آمده و مثلا بخشي را به سئو اختصاص داده و يا مثلا عضوي آمده و سئوالي پرسيده و در يكي دو جواب خلاصه شده است و تمام.

به نظر من با راه اندازي اين انجمن، مي توانيم به اولين و معتبرترين سايت در اين زمينه تبديل شد. البته مانند انجمن امنيتي آشيانه كه آموزش هك و امنيت رايگان مي دهد و هم امنيت سايتهايي كه به آنها سپرده مي شود را تضمين مي كند، مي توان در كنارش سئوي سايتهاي متقاضي را هم پذيرفت.

لطفا نظراتتان را بگوئيد.

راستي، اين دامنه هم هنوز آزاد است: iranseo.info

متشكرم:heart::thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منم موافقم

دوستای دیگه نظرشون چیه؟

لینک به ارسال

بنظ من كه عاليه!

آخه خيلي خوبه كه كسايي كه از جوملاي جومينا استفاده ميكنن بتونن بهترين رنك ها رو هم داشته باشند.

لینک به ارسال

مجددا سلام

منم دقيقا هدفم همينه، چرا وبهاي فارسي بايد قعر نتايج جستجو باشن؟

چرا صاحبان وبهاي ايراني واسه سئوي سايت بايد هزينه هنگفت بدن؟

من از همين الان آمادگيمو اعلام ميكنم...

لینک به ارسال

سلام

دوستان من میگم باید هر چیز را باید دست کاردانش سپرسد تا اونجا که من میدونم آقای نورهانی modiresite.com در این مورد خیلی مطالعه داشته اند بزارید ببینم قبول میکنند مسئولیت انجمن را به عهده بگیرند به نظر من پیشنهاد خیلی خوبیه .

برای همین من هم دارم سعی میکنم در مورد سئو مقالات خوب در جومینا منتشر کنم چون کمبود این مورد شدیدا احساس میشه !

لینک به ارسال

سلام

[JUSTIFY]دوستان من میگم باید هر چیز را باید دست کاردانش سپرسد تا اونجا که من میدونم آقای نورهانی modiresite.com در این مورد خیلی مطالعه داشته اند بزارید ببینم قبول میکنند مسئولیت انجمن را به عهده بگیرند به نظر من پیشنهاد خیلی خوبیه . [/align][align=JUSTIFY]برای همین من هم دارم سعی میکنم در مورد سئو مقالات خوب در جومینا منتشر کنم چون کمبود این مورد شدیدا احساس میشه ! [/JUSTIFY]دوستان من میگم باید هر چیز را باید دست کاردانش سپرسد تا اونجا که من میدونم آقای نورهانی modiresite.com در این مورد خیلی مطالعه داشته اند بزارید ببینم قبول میکنند مسئولیت انجمن را به عهده بگیرند به نظر من پیشنهاد خیلی خوبیه . [/align][align=JUSTIFY]

[JUSTIFY]جناب تهرانی عزیز(و ایضا دیگر حامیان این طرح)... از حمایتتان ممنونیم و بی صبرانه مشتاق دیدن(شنیدن) پاسخ جناب نورهانی هستیم... امیدوارم هر چه سریعتر انجمن راه اندازی و شروع به کار کند... به نظر بنده و در پاسخ به آن تاپیک "عیدانه"، این می تواند بهترین عیدی سال 90 به همه وبمسترهای ایرانی باشد.[/JUSTIFY]جناب تهرانی عزیز(و ایضا دیگر حامیان این طرح)... از حمایتتان ممنونیم و بی صبرانه مشتاق دیدن(شنیدن) پاسخ جناب نورهانی هستیم... امیدوارم هر چه سریعتر انجمن راه اندازی و شروع به کار کند... به نظر بنده و در پاسخ به آن تاپیک "عیدانه"[align=JUSTIFY]البته بنده هم حدود 4 سال سابقه در امر سئو دارم، و نبود یک مکان مشخص در این رابطه را با تمامی وجود احساس کرده ام.

به امید راه اندازی هر چه سریعتر انجمن.:thankyou:[/align]

لینک به ارسال

درود

من با آقای نورهانی تلفنی صحبت کردم انشالله در فروردین ماه این انجمن در یک دامنه اختصاصی راه اندازی میشه البته ایشون میگفتن خودشون از قبل قصد راه اندازی داشته اند و دامنه هم رزرو کرده بودند .

انجمنشون هم با vb هست و احتمالا ما هم در آنجا خیلی فعال خواهیم بود . این که ما خودمان مستقیم وارد این بحث نمیشویم دلیلش اینه که این کار تخصص میخواد و باید مبحث سئو بسیار تخصصی است متاسفانه من شخصا تخصص 100 درصدی در این باره ندارم اما میتونیم از این گونه طرح ها حمایت کنیم و حتی کمک . کلا جومینا از هر کار خوبی حمایت میکنه این کار هم بسیار خوب است و میتونه کلی به همه کمک کنه

دوست عزیزم پیشنهاد بسیار خوبی دادی به شخصه از شما ممنونم

لینک به ارسال

مطمئنا از همكاري و كمك دوستاني مانند شما هم استفاده خواهد شد!

ما در خدمتیم جناب گنجی!:heart:

درود

من با آقای نورهانی تلفنی صحبت کردم انشالله در فروردین ماه این انجمن در یک دامنه اختصاصی راه اندازی میشه البته ایشون میگفتن خودشون از قبل قصد راه اندازی داشته اند و دامنه هم رزرو کرده بودند .

انجمنشون هم با vb هست و احتمالا ما هم در آنجا خیلی فعال خواهیم بود . این که ما خودمان مستقیم وارد این بحث نمیشویم دلیلش اینه که این کار تخصص میخواد و باید مبحث سئو بسیار تخصصی است متاسفانه من شخصا تخصص 100 درصدی در این باره ندارم اما میتونیم از این گونه طرح ها حمایت کنیم و حتی کمک . کلا جومینا از هر کار خوبی حمایت میکنه این کار هم بسیار خوب است و میتونه کلی به همه کمک کنه

دوست عزیزم پیشنهاد بسیار خوبی دادی به شخصه از شما ممنونم

مجددا سلام

صمیمانه از پیگیریتان تشکر می کنم.

انشاء الله که کلنگش از فروردین ماه هم زودتر بر زمین بخورد!

جناب تهرانی عزیز، با اینکه از نظر سنی خیلی کوچکتر از شمائیم ولی مایل بودم این پیشنهاد را هم بگویم. امیدوارم جسارت بنده را ببخشید. به نظر بنده، همین MyBB که در این انجمن استفاده شده، می تواند گزینه ی بسیار مناسبی برای انجمن سئو در آینده باشد. خیلی ساده، زیبا، پویا و جمع و جور است.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام...

ميخواستم بدونم كه اين بحثو كجاهاي كار هستيم؟ كسي پيگيرش هست يا نه!!!

اگه نه بگيد...:D

سلام....

با اجازه ي بزرگترها، اين پروژه تا هفته ي ديگر راه اندازي خواهد شد!!!:D

لطفا حاميان در همين تاژيك اعلام كنند....

لینک به ارسال

سلام دادا بنده قبلا اعلام آماد گي كردم و الان هم هستم.

سلام

مرسي از حمايتت.

ديروز با آقاي نورهاني تلفني صحبت كردم.

گفتن كه الان دارن روي لوكال انجمن رو تست و آماده مي كنن.... اسم دامينش هم ايران-سئو-فروم بود.

و بازهم گفتن، كه حداكثر تا نيمه هاي ارديبهشت كار شروع ميشه...

پس بازم منتظر مي مونيم.

:thankyou:

لینک به ارسال

ما که بی صبرانه منتظریم .... انشاءالله هر چه زود تر و با قدرت و تخصص شروع بشه

لینک به ارسال

انشا الله آقای نورهانی شروع کردند ما هم شدیدا حمایت میکنیم گرچه علی داره یکم تنبلی میکنه الان یک سال قراره شروع کنه

لینک به ارسال

آقا ما طرفدار شما هستم ما خواستار انجمن سئو هستيم ممنون از اينكه پيشنهاد رو داديد

لینک به ارسال

با سلام

حامد جان از سرعت نت شما هست

برای بنده راحت با چند تا isp تست کردم اومد بالا حتی با سرعت نت 128

موفق باشید

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...