رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

البته قبلا بحث شده نرم افزار رویش که بعد از دو روز پشتیبانی جوابی نداد به ایمیل من/

www.rooyeshco.co

یک چندتا نسخه هم از همین رویش هست در اینترنت که اخرش نفهمیدم چه فرقی با هم دارند...ممنون می شم یکی منو راهنمایی کنه کامپوننت یا چیزی هست در این باره که دوستان واقعا استفاده کرده و راضی هم باشند؟نرم افزارهای ارائه شده در جوملا چطور؟ حالا رایگان یا تجاری؟ کسی تست نکرده؟یک اکستنشن می خوام فقط برای ارسال پیامک به کاربران سایت/ اگه نیست یک اسکریپت هم معرفی کردید ممنون می شم:shy:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز شما برای استفاده از خدمات اس ام اس باید بستر اونو فراهم کنید (getway)

پیشنهاد می کنم برای این کار پنل بگیرید که هم تعرفه های مناسبتری داره و امکانات جالبی

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز شما برای استفاده از خدمات اس ام اس باید بستر اونو فراهم کنید (getway)

پیشنهاد می کنم برای این کار پنل بگیرید که هم تعرفه های مناسبتری داره و امکانات جالبی

موفق باشید

خب البته باید شماره اختصاصی و تعرفه ها پرداخت ما بحث من سر پنل یا کامپوننتی هست که با سیستم ایران سازگار باشه و در درجه اول بشه بصورت یک کامپوننت جوملایی و در درجه دوم یک پنل قابل نصب روی سرور شخصی استفاده کرد/شما تجربه ای در رابطه با کار با این نوع کامپوننت ها دارید؟ بله خودم هم شاید یک پنل عمومی گرفتم در نهایت اما گفتم شاید دوستانی باشند با این کامپوننتها کار کرده باشن بتونند اطلاعاتی بدند...

به هر حال اگه در انجمن غیر قانونی هست ادرس چند شرکت معتبر (پیغام خصوصی) در این زمینه برام ارسال کنید بی نهایت ممنون می شم.

همچنین من با پشتیبانی چند توسه دهنده اینگونه کامپوننت ها در جوملا تماس گرفتم ظاهرا استقبال کردند و یکی و می خواستند که در مورد سیستم مخابرات ایران بهشون اطلاعاتی بده....راستش من نمی تونم خیلی وقت بزارم که ببینم چی به چی هست...گفتم شاید برای دوستانی جالب باشه...

لینک به ارسال

همچنین من با پشتیبانی چند توسه دهنده اینگونه کامپوننت ها در جوملا تماس گرفتم ظاهرا استقبال کردند و یکی و می خواستند که در مورد سیستم مخابرات ایران بهشون اطلاعاتی بده....

دوست عزیز من به هیچ عنوان در زمینه سیستم مخابراتی کشور تحقیق نکنید و به هیچ عنوان حتی شماره اطلاعات 118 رو هم در اختیار هیچ فردی نگذارید. ممکنه نا خواسته وارد مسایل و مشکلاتی بشید که....

لینک به ارسال

دوست عزیز من به هیچ عنوان در زمینه سیستم مخابراتی کشور تحقیق نکنید و به هیچ عنوان حتی شماره اطلاعات 118 رو هم در اختیار هیچ فردی نگذارید. ممکنه نا خواسته وارد مسایل و مشکلاتی بشید که....

ممنونم من هیچ وقت وارد چیزی که راجبش اطلاعات کافی ندارم تبادل اطلاعات نمی کنم هر چند این اطلاعات عمومی هست و خود مخابرات منتشر کرده و اینطور نیست کسی بتونه از این اطلاعات بر علیه امنیت کشور استفاده کنه چون در کنترل ایران هست/الان شرکت هایی هستند که دارند استفاده می کنند از این اطلاعات(خارجی) و فکر نمی کنم واقعا بخواد مشکل امنیتی ایجاد کنه...کافی هست عبارت

لینک به ارسال

درسته كه اين كار انجام نشود بهتر است ولي براي توسعه يك افزونه اونها خودشون مجبور هستند با مخابرات تعامل داشته باشند!

ولي دركل ين كار انجام نخواهد شد چون براي يك افزونه تجاري خارجي ممكن نخواهد بود در ايران فروش خوبي داشته باشد آنهم به دليل نحوه پرداخت.

از همه اين ها گذشته افزونه اي در جومينا منتشر شده كه يك برنامه نويس داخلي تهيه كرده و در دو ورژن رايگان و تجاري عرضه شده!

دركل فكر ميكنم كه افزونه هاي داخلي به اندازه كافي براي اين كار موجود است!

لینک به ارسال
از همه اين ها گذشته افزونه اي در جومينا منتشر شده كه يك برنامه نويس داخلي تهيه كرده و در دو ورژن رايگان و تجاري عرضه شده!

پیداش کردید خبر بدید ....من به پشتیبانی سایتش تماس گرفتم هیچ خبری ازش نیست/ بعد از دو روز

لینک به ارسال

لینک به ارسال

آقای تهرانی این کار رو با جوملا انجام دادن.

ولی کامپوننت مشخصی نیست و با دستکاری در جوملا و گسترش کامپوننت دیگری انجام شده.

کاری که می خواید با سیستم sms انجام بدید و کاربری که می خواید رو براشون پیغام خصوصی کنید تا بررسی کنن

برای من هم می تونید بفرستید تا بررسی کنم

لینک به ارسال

آقا رضا شما با اين اكستنشن كار كرديد؟ نرم افزار قابل اعتمادي هست از لحاظ ارسال و دريافت صحيح؟

منظور از "ارسال پيامك به صورت منطقه‌اي" ارسال با چهار رقمي كد پستي منطقه يا شهر هست...يا نه؟ مشخصا منظورم اينه امكان اين و داره براي شهرهاي خاص اس ام اس فرستاد؟

منظور ا[align=RIGHT]

[/align]

و مورد دوم كد باز هست اين كامپوننت ؟ (حالا البته امكانات داشته باشه اين مورد مهم نيست)....

[align=RIGHT]

[/align][align=RIGHT]

[/align]

اگه يك نرم افزار كم خطا باشه ارزش استفاده داره چون هزينه اون منصفانه هست نسبت به جاهاي ديگه...

[align=RIGHT]

[/align][align=RIGHT]

[/align][align=RIGHT]

[/align]

لینک به ارسال
گروه جومینا در راستای اهداف خود همانگونه که بارها اعلام نموده است همواره سعی و تلاش در حمایت از برنامه نویسان ایرانی داشته و خواهد داشت در همین راستا افزونه دریافت و ارسال SMS که توسط شرکت رویش توسعه داده شده است توسط گروه جومینا حمایت میگردد . لازم به ذکر است گروه جومینا هیچ گونه منفعت مالی در این پروژه و پروژه های مشابه نداشته و نخواهد داشت . و اعلام مینماییم که شرکت هایی که برای جوملا برنامه نویسی انجام میدهند میتوانند از خدمات حمایتی جومینا به رایگان برخوردار شود . منتها قبل از هر چیز ابتدا به کبفبت محصول خود مطمئین باشید . در آخر نیز برای تمامی مسئولین شرکت رویش آرزوی موفقیت مینماییم و پیشرفت روز افزون آنان را از خداوند منان خواستاریم . ما میدانیم که برای توسعه این افزونه زحمت بسیار کشیده شده است و بارها سیستم تست گشته است این افزونه در حال حاضر قوی ترین و کامل ترین سیستم ارسال SMS است که شما را از خرید پنل های 2 تا 3 میلیون تومانی بی نیاز مینماید . امکانات فوق العاده ای نیز در این افزونه وجود دارد که با مراجعه به جدول بالا میتوانید از آنها مطلع شوید.

توضيحات اقاي تهراني را در مورد اين افزونه در بالا قرار دادم و مطمئنا برنامه كاملي است و د جومينا افزونه هاي غير استاندارد منتشر نميشوند!

در مورد شماره ها چند رقمي،شماره اي است كه براي ارسال كننده اس ام اس ثبت ميشود و كاربران فرستنده را با اين شماره ميشناسند كه هرچه تعداد ارقام كمتر شود قيمت بالاتر ميرود!

براي منطقه اي خاص رو نميدونم ولي فكر ميكنم شما بايد شماره ها رو انتخاب كنيد تا پيام ارسال شود و شايد ليستي در اين مورد موجود باشد مثلا براي شهرهاي مختلف ولي اينكه منطقه بندي باشد هم نميدونم!

بهترين راه مكاتبه با سازنده اين افزونه است و مطمئنا جواب شما را خواهند داد!

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید لینک دانلود در صفحه ای که دادین از بین رفته امکانش هست لطف کنید و لینک دانلود مستقیم رو ارائه دهید

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...