رفتن به مطلب
mnkh97

انتقال مطالب و اطلاعات سایت از 2.5 به 3

پست های پیشنهاد شده

باسلام

یه سایت طراحی کردم با جوملا3 با یه قالب و ماژولهای اختصاصی که تنظیمات زیادی روی ماژولها انجام دادم و یه سایت جوملا 2.5 دارم که می خوام اطلاعات و مطالب این سایت را انتقال بدم به سایتی که با جوملا 3 طراحی کردم

بخاطر مسائلی نمی خوام جوملا 2.5 را ارتقا بدم و فقط می خوام مطالب و اطلاعات این سایت را به یه سایت دیگه انتقال بدم 

چه جوی می تونم این کار را انجام بدم؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

یک روش که اگر نخواهید جوملا فعلی تون رو ارتقا بدید اینه که یک جوملا جدید نصب کنید و مطالب جوملا 2.5 را به جوملا 2.5 جدید نصب شده انتقال بدید

سپس جوملا جدید نصب شده را ارتقا دهید

سپس می توانید قالب و فایل های css و ماژول ها و ... همه چیز را منتقل کنید به جوملا جدید آپدیت شده

لینک به ارسال

سلام و ممنون از روش بسیار جالبتون

اما چطور باید مطالب ، مجموعه ها و کاربران رو از یک جوملا 2.5 به جوملا 2.5 دیگه انتقال داد ؟

لینک به ارسال
بر 10/14/2017 at 00:47 , DR.HM گفت:

سلام و ممنون از روش بسیار جالبتون

اما چطور باید مطالب ، مجموعه ها و کاربران رو از یک جوملا 2.5 به جوملا 2.5 دیگه انتقال داد ؟

سلام
دوست عزیز تاپیک قدیمی هست و ایکاش تاپیک جدید را ایجاد می کردید. اما دو افزونه مهم برایتان معرفی می کنم که برای هر نسخه جوملا کاربرد دارد ( البته نسخه مناسب با نسخه جوملای خود را نصب کنید)

SP Transfer با استفاده از این افزونه می توانید اطلاعات خاصی را از یک سایت جوملایی به سایت دیگری منتقل کنید مانند اطلاعات کاربران، مطالب، فروشگاه و ... یعنی این افزونه فقط برای انتقال اطلاعات موردنظر از یک سایت جوملایی به یک سایت جوملایی دیگر بکار می رود

SP Upgrade بروزرسانی یا تبدیل نسخه های قدیمی جوملا به نسخه جدید آن با استفاده از این افزونه به راحتی امکانپذیر است. یعنی این افزونه برای ارتقا نسخه جوملا بدون از دست رفتن اطلاعات مهم بکار می رود مثلاً ارتقا جوملا 1.5 به 3.5 و ...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...