رفتن به مطلب
bartar

عیدانه جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام

باتوجه به پست های همیشگی در انجمن برای درخواست عضویت به شیوه های گوناگون و یا درخواست امکاناتی که مخصوص اعضا هست ارسال میشه، نظر شخصی بنده این هست که درخواست عضویت و یا امکانات مخصوص اعضا از طرف دوستان به قدری هست که مدیران انجمن باید به اندازه یک انجمن پشتیبانی جوملا فقط در مورد درخواست عضویت پست جواب بدن و دغدغه داشته باشن.

قطعاً اگر بحث های مفصل در مورد عضویت وجود نداشته باشه تیم مدیریت به کار های مهمتر بیشتر می تونه برسه.

چند راه وجود داره ، یکی این که عضویت رو کامل بردارن تا همه خیالشون راحت بشه ، این قدر هم مدیران مجبور نباشن به صورت مداوم سر قوانین و سیاست های عضویت با کاربران یا بین خودشون بحث کنند، چون این موضوع وقت زیادی ازشون میگیره ، یکی هم اینکه طبق روال فعلی فقط کسانی عضو بشن که مدیران صلاح میدونن، و سعی بشه بحث ها بر سر عضویت کمتر بشه چون اکثر وقت تیم مدیریت صرف جواب دادن به بحث های طولانی که مربوط به عضویت هست میشه، این وقت می تونه صرف نوشتن یک آموزش ، طراحی یک قالب و یا ترجمه یک کامپوننت بشه، به نظر شخصی بنده این که دوستان مدام تقاضای برداشتن محدودیت ها رو می کنند خودش یک نوع راحت طلبی هست ،چرا که اگر به جای خواندنن تاپیک های 10 صفحه ای که دارای انتقادات در مورد نحوه عضو گیری جومینا هست اگر وقتشون رو صرف جستجوی دقیق و یاد گیری بیشتر بکنند ، می تونند افزونه های مورد نیاز خودشون رو ترجمه کنند و همون ها رو در جومینا منتشر کنند ، اینطوری هم به خودشون کمک کردن هم به بقیه هم به تیم مدیریت،اگر مدیران صلاح بدونن پیشنهاد من این هست که انجمنی تحت نام ترجمه و گسترش افزونه ها باز بشه و دوستان ترجمه کردن و بهینه سازی رو اونجا یا بگیرند که البته این انجمن برای کسانی نیست که تازه با جوملا شروع می کنند ، حد اقل باید یه کمی راه افتاده باشن،یک موضوع دیگر رو هم باید در نظر بگیریم و اون این هست که جومینا کاملاً رایگان هست و هیچ درآمد مادی نداره ، اما قسمت زیادی از وقت روزانه تیم مدیریت رو میگیره و هر کسی می دونه که یک سایت و انجمن اینچنینی هزینه های زیادی برای مدیرانش داره ، شما خودتون توجه کنید امیر و سعید عزیز و دیگر دوستان تیم مدیریت به طور مداوم در حال فعالیت و کار کردن روی بخش های مختلف سایت هستن به طوریکه وقت کمتری برای خودشون دارند، باید به این فکر باشیم که مدیران هم باید وقتی داشته باشند تا روی پروژه های شخصی خودشون کار کنند تا توانایی پرداخت هزینه های سنگین رو داشته باشند.

گاهی اوقت هم دوستانی هستن که به کلی با سیاست های کاری جومینا مخالف هستند که این دوستان می تونند به طور مستقل کار کنند و از جومینا هم به عنوان یک جمع دوستانه که به اکثر سوالاتشون پاسخ می ده استفاده کنند.

به عنوان عیدی هم پیشنهاد من یک بسته که مربوط به عید باشه و یا یک افزونه که الااقل به مناسبت عید نوروز یک ربط جزیی داشته باشه خیلی خوبه.

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

قالب چي شد آقاي تهراني ؟؟؟!!!!

منتشر شد

در مورد عیدی روز 1 فروردین 1389

تمامی آموزش های فارسی سازی قالب های آرتیستیر عمومی میشه میشه

افزونه نامه نگاری اداری عمومی میشه

احتمالا یک نسخه فروشگاه ساز به صورت بسته کامل متصل به زرین پل هم عمومی میشه

احتمالا چند افزونه و یک قالب دیگه هم عمومی بشه

نوروزتان پیروز

لینک به ارسال

آقای تهرانی چارت سازمانی را هم آزاد کنین...لطفا...یا حداقل نام اصلیشو بگین خودمان فارسیش کنیم...please

لینک به ارسال

امیر جان آموزش فارسی سازی آرتیستر رو نه ..... لطفا

با چند کلیک نصف کارایی که می کنم برای مشتری ها می پره به همین یک آرتیستر امید داریم آقای تهرانی

خواهش می کنم عوض کنید این یکی آموزش رو خواهشا

لینک به ارسال

سلام

شهریار جان آدم باید طرفدار پیشرفت سطح اطلاعات باشه نه فقط جیب خودش.

شما راه های دیگه ای هم داری که ازش درآمد کسب کنی عزیز دلم.

لینک به ارسال

من کامپوننت های زیادی رو منتشر نکردم

پس هدف آقای تهرانی از اول بود که اگر چیزی ضرر می رسونه به طراحان دیگه پس ..... بشه ویژه

پس یک کاری می کنیم می یام آموزش از 0 تا تبدیل پی اسدی های گرافیکی به جوملا که در تهران آموزش داده شده رو برای همه پکیج می کنیم و دانلود رایگان می زارم سطح همه بره بالا

این نظر خوبی هست ؟ شما چی فکر می کنید!

من می گم آقا اگه چیزی می خوای برو یاد بگیر زحمت بکش چرا اماده !!!!

من مگه عضو ویزه جومینا هستم ولی با 1 روز وقت خودم رو گرفتن فهمیدم آرتیستر 2.5 چیجوری فارسی می شه :dodgy:

حرف شما درست نبود :exclamation::sleepy::exclamation:

لینک به ارسال

شهریار جان

شما از همه بهتر میدونی که چرا بعضی از افزونه ها و آموزش ها تنها برای اعضا است اما خیلی از کاربرها به این آموزش نیاز دارن من هرچی منتشر کنم به کار یکی صدمه میزنه مگه غیر از اینه ؟

خوب چیکار کنم ؟

باشه روی آموزش های آرتیستیر فکر میکنم

ارادت

سالت هم خوش داداش

لینک به ارسال

همونطور كه آقاي تهراني خودشون پيشنهاد دادند جومينا به سوي آموزش دادن پيش بره بهتر از اينه كه همه چيز رو آماده دراختيارمون قرار بدن.

حتي بنظر من يه انجمن رو بايد براي آموزش هاي عمومي و يه بخش رو براي آموزش هاي تخصصي قرار بدند.

لینک به ارسال

من معتقدم از هر دست بدی از همون دست بیشترشو می گیری هر زمان چیزی به کسی یاد دادم خیلی بیشتر یاد گرفتم

ممنون از عیدی آقای تهرانی

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز همه که خود به خود یاد نمیگیرند!

اکثراً از تجربیات دیگران استفاده می کنن تا بجایی برسند، هیچ وقت سعی نکردم چیز هایی رو که یا گرفتم به کسی نگم و یا اگه بگم محدودشون کنم، دلیل عدم انتشار بعضی چیز ها به صورت عمومی پایین بودن سطح علمی متقاضیان بوده اما وقتی موقعیتش مساعد باشه، چرا باید جلوی یادگیری رو بگیریم؟

من هم فارسی سازی آرتیستر رو بلدم اما تا به حال نذاشتم توی جومینا چون گفتم شاید خلاف قوانین باشه و یا هر وقت امیر صلاح بدونه خودش برای عموم منتشر میکنه ، در ضمن آموزش رو تزریق نمی کنند ، یاد میگیرند، اگر طرف در سطحی باشه که بتونه یاد بگیره یاد میگیره اما اگه فقط نصب جوملا رو بلد باشه مطمئن باش چیزی از او آموزش نمی فهمه و به دردش هم نمی خوره.

شما هم همه مشتری هات که آرتیستر رو نمی شناسن.

در ضمن به نظر من خوب نیست آدم به خاطر منافع شخصی دیگران رو از یادگیری دور کنه.

آقای تهرانی عزیز هم راست میگه هر وقت قرار بوده کاری انجام بشه یه عده اومدن گفتن شما داری به کار ما صدمه میزنی.

لینک به ارسال

[align=CENTER]

م

من مگه عضو ویزه جومینا هستم ولی با 1 روز وقت خودم رو گرفتن فهمیدم آرتیستر 2.5 چیجوری فارسی می شه dodgy.gif

خوب شهريار جون شما يه روزه ياد گرفتي ، شايد يكي 1 ساعته ياد بگيره

مهم اشتراك گذاري علمه

ذكات علم هم به آموزش هست

مگه شما خودت همه چيو از اول بلد بودي؟

اگه اينطوره كه شما ميگي و قراره همه به فكر جيب خودشون باشن ، 5-6 نفر از بزرگاي جوملا چيزي رو به ديگران ياد نمي دادند تا جيبشون بيشتر پر بمونه

:.:.:.:.:.:

تازه روزي رسون خداست ، نه بنده ي خدا

و اينكه فكر نميكنم فارسي سازه قالب آرتيستر اينقدر مهم باشه كه اينقدر حساس شدين

من كه قالب هاي آرتيسيتر رو اصلا قبول ندارم

پيشاپيش عيدتون مبارك

:heart:آقاي تهراني منتظر عيدانه اي كه قولشو داديد ، بدون كم كردن مواردش ( اگه بيشتر بشه بهتره :D ) ، هستيم:heart:

:thankyou:

[/align]

لینک به ارسال

نه برادر مگه من یاد ندادم ؟؟ به کسی مپه من کامپوننت 6 هزار خطی رو فارسی نکردم ؟؟ مگه من کارای دیگه نکردم !!!!

اینجور شما گفتید بنده الان دارم بازار گرمی می کنم

با پست بنده همه چیز رو آشکار کردم زحمت بکش من خودم درخدمتتم

بزار یک موضوعی رو بگم یکی می خواست تو انجمن من ویژه بشه یک فایل 15000 خطی رو گرفت برای فارسی سازی

اینترنتش قطع شد برای ارسال اون نمی دونم خدا شاهده شماره من رو از کجا گرفته به هم پشت هم اس ام اس داده و فایل رو با موب آپلود کرده

به این می گن زحمت بعد از پست بنده آقای تهرانی جواب دادن قانع کننده بود اگه ایشون دوست داشتن منتشر می کنند اگه نه که نمی کنند دیگه جای ادامه نیست

با تشکر از دوستانی که لطفشون به ما زیاده :1:

لینک به ارسال

دوست عزيز ناراحت نشو

اما اون كسي كه ترجمه كرده ، مطمئنا يه هدفي شخصي داشته

و اينكه آموزش فارسي سازي ارتسيتر هم عمومي نشه ، يه هدف شخصي پشتشه

با تشکر از دوستانی که لطفشون به ما كمه

لینک به ارسال

دوست عزيز ناراحت نشو

اما اون كسي كه ترجمه كرده ، مطمئنا يه هدفي شخصي داشته

و اينكه آموزش فارسي سازي ارتسيتر هم عمومي نشه ، يه هدف شخصي پشتشه

با تشکر از دوستانی که لطفشون به ما كمه

چی می گی برادر من تاحالا افزونه ای رو فارسی نکردی که خودت یک بار بازش نکردی !!!!

اگه من قصدم شخصی بود که نمی زاشتم شما دانلود کنید و در اینجا که یک پست عیدی هست و آقای تهرانی که خودش گفته فکر می کنه بیاد با من دعوا کنید اول ببنید بنده نه افزونه ای برای ویژه شدن ترجمه کردم نه چیز دیگه نیاز رو دیدم کاربرا چی دارند و این افزونه می تونست کمک کنه

ولی ضرر نمی زد به کسی شما می گید اشتراک علم ==== حق با شما ===شما بیا یک چیز به من یاد بده بلد نباشم==

من بهت یاد می دم ولی تا زمانی که خودت بری دنبالش الان می خواین مفت بگیرید === بگیرید خوب به من چه طرف بنده شما نیستید نه دوستی عزیزمون آقای

torghoundy که این موضوع رو جلو آوردن که هر سالی یک بار می یان سر می زنند اونم موقع عیدی و انتقاد از این حرفا بگید شما چرا یاد نمی دی از وقتی که سایت زدی چرا نیستی

مدیران این انجمن نمی زارند شما یک پست رو زمین بیفته این اتقال دانشه پس چی هست!!!!؟

بنده از آقای تهرانی خواهش کردم ایشون گفتن فکر می کنند (موضوع تمام هست )

بار ی فارسی سازی آرتیستر من الان می خوام بهت آموزش بدم بری اتقال علم بدی

:1:

برو css یاد بگیر بعد می تونی قالب رو فارسی کنی چرا نمی ری یاد نمی گیری می خوای با ند تا خط فارسی کنید ؟

این سوال بنده نمی خواد جواب بدید معلوم ون

وقت ندارید

مشغله

نمی خواین

مجانی می خواین

جوملا تفریح هست

و از این قبیل بهونه ها

بازم می گم شما طرف حساب بنده نیستید که جواب من رو بدید من خواهش خودم رو از آقای تهرانی کردم نه شما همین

وسلام نامه تمام

لینک به ارسال

برای کسی که میخواد تو کار طراحی سایت باشه ( چه از روی علاقه یا برای کسب و کار ) یاد گرفتن css جزو مقدمات کار هست. فارسی سازی هم کار انچنان سختی نیست. فقط باید ممارست کرد و با کوشش و خطا تجربه کسب کرد. همین مقالاتی که در انجمن واسه فارسی سازی هست کاملا کار راه اندازه. قالب ارتیستر هم از قالبهای جوملارت و راکت تم و... سخت تر که نیست!!!! کسی که خوش وقت میگذاره و زحمت میکشه تا یاد بگیره ذهنش تبدیل میشه به یک ذهن خلاق و با کسی که همه چیز رو اماده تحویل گرفته قابل مقایسه نیست. زیاد سخت نگیرید اقا شهریار :thankyou:. زحمات شما و دیگر دوستان در تیم مدیریت برای ما کاملا واضح و روشنه.

لینک به ارسال

با چند کلیک نصف کارایی که می کنم برای مشتری ها می پره

[align=CENTER]من از اين جمله شما اين برداشتو داشتم كه يعني دوستان جومينايي قراره با ياد گيري فارسي سازي ارتيستر ،‌مشتري هاي شما رو بپرونن

(اگه اشتباهه ، بگو)

منم جزء كاربران جومينا هستم

_______

اگر قراره سايتي طراحي كنم واسه فروش ، مطمئنا از سايت هاي ساخته شده يا فارسي شده استفاده ميكنم و يا اگه سايتي مهم باشه ، قالب رو ميخرم

و جاي وقت طراحي و فارسي سازي آرتيستر ، كارهاي مهم تري كه يك سايت داره رو انجام ميدم

اما هدف من از ياد گيري فارسي سازي آرتيستر ، فقط يادگيريه

به نظرم آقاي تهراني بياد يه نظر سنجي قرار بده ، ببينه چه چيزايي بيشتر راي مياره ، همونا رو عيدانه بده به ما

:thankyou::heart::thankyou:

[/align]

لینک به ارسال

[JUSTIFY]سلام. به نظر من اینکه آقای تهرانی فایل آموزشی آرتیستر و یا حتی هر نرم افزار دیگه ای رو بذاره نباید برای طراحان حرفه ای که کسب و کار و درآمدشون از این راهه نگرانی ایجاد بشه. چون کسی که حتی css رو بلد نیست حالا اگر بخواد از اون فایل راهنما استفاده کنه و قالب طراحی کنه مطمئن باشین تو چیزایی خیلی ریزی به مشکل هایی برخورد می کنه که نمی تونه حلش کنه! یاد گرفتن یه نرم افزار که برای طراح سایت شدن کافی نیست. هر چقدر هم که مقاله آموزشی جامع باشه بازم یک مبتدی نمی تونه تمام اشکالاتش رو با یه مقاله مرتفع کنه ولی شاید برای سایر حرفه ای ها کارساز باشه! (از این مورد هم نباید نگران باشید، چون حرفه ای ها اصولا این انتقال اطلاعات رو انجام می دن. نگران مسائل لو رفتن فوت و فن کار هم نیستن)[/JUSTIFY]

لینک به ارسال

لطفا اگه می خواین قالب عمومی کنین قالب "قالب هاستینگ جوملا " رو هم جزو اونا به حساب بیارین . من که عاشق رنگ بندی این قالب شدم . چند بار هم پیغام دادم که اگه امکانش باشه این قالبو بهم بدین ولی کسی جواب نداد :D

حالا اگه ممکنه این دفعه به حرفم گوش کنین

خیلــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی ممنــــــــــــــــــــــــــــــــــون !!!! :thankyou::thankyou:

پیشاپیش عید همه ی جومینایی ها مبــــــــــــارک

لینک به ارسال

به نظر من کل ابهت جومینا به عضویتش هست اگه برداشته بشه دیگه همه میان مفت مفت کار دیگران رو دانلود میکنن و هیچ زحمتی نمیکشن پس پیشرفت هم نمیکنن یکی از ساست های جوملا پیشرفت جامعه جوملا و طراحی وبسایت هست پس کلا برداشتن عضویت رو از سرتون بیرون کنین(جسارت نباشه ها)

فقط طریقه عضویت رو یه کم دقیق تر کنین یعنی حتما با معرفی کسی نباشه یه جوری باشه که هر کی توانایی داره بتونه عضو بشه. چند تا فایل برا ترجمه بدین و...

یه چیز دیگه عیدی به جز عمومی کردن افزونه ها یک یا چند تا افزونه توپ هم منتشر کنین...

من حرف خودم رو در مورد ابهت جومینا پس میگیرم حق با شماست.

لینک به ارسال

سلام

بابا عیده ها بیخیال ;) شهریار باز جوش آوردیا !

آقا ببینید هر دانشی یه تاریخ مصرفی داره چه آرتیستیر باشه چه راکت تم باشه و چه ...... به نظر من تاریخ مصرف آرتیستیر تمام شده . از طرفی فرض بگیریم یکی مثل شهریار عزیز کارش را داره با آرتیستیر انجام میده . شهریار فرض کن من این آموزش را هم منتشر نکردم تا کی میخوای با آرتیستیر قالب طراحی کنی بفروشی ؟؟ مضافا بر اینکه اصلا این قالب ها ی آرتیستیر قالبی نیست که بخواد بعدا برات کار بیاره ؟؟ قالب های آرتیستیر برای سایت های دم دستی خوبه نه بیشتر . باور کن به 3 سال آشناییمون قسم طراحی با قالب را خودت دستی یاد بگیری دیگه حالت از آرتیستیر به هم میخوره تو هم که قراره تابستون کلاس ها را بیای.

من قبول دارم که هیچ چیز نباید آسون بدست بیاد مخصوصا آموزش ! دلیلش هم این نیست که کسی بخواد آموزش را مخفی کنه دلیلش اینه که ارزش اون آموزش از بین میره و قدرش دانسته نمیشه . در نهایت کمکی به کسی نمیکنه . من شخصا مدت هاست که دلم میخواد اصلا عضویت برداشته بشه و آموزش ها منتشر بشه یکسری ملاحظات هست که این کار را نمیکنیم . من هیچ وقت تنهایی تصمیم نمیگیرم چون من هم یکی هستم مثل بقیه . یکسری ملاحظاتی مطرح میشه در بخش مدیریت که کاملا هم درسته برای همین امکان برداشتن عضویت را نداریم اما یه کارهای دیگه باید انجام بدیم

بچه ها در سال جدید خیلی دلمون میخواد سیاستها را عضو کنیم از جمله خیلی دلمون میخواد سایت ها یه کم باز تر کنیم و محیط یکم باز تر بشه احتمالا تابستون که شروع بشه انرژی جدید در جومینا تزریق میشه و 3 ماه طلایی خواهیم داشت اما برای عید ببینید الان بسته فروشگاهی آماده است اما اگر بخواهیم منتشرش کنیم برای عموم اول بکار خود شما ضرر میزنه اما یه فکر های خوب داریم منتظر باشید

ارادت

لینک به ارسال

سلام

شهریار عزیز چرا اینقدر داغ کردی اینجا که جای دعوا نیست عزیز دلم.

torghoundy که این موضوع رو جلو آوردن که هر سالی یک بار می یان سر می زنند اونم موقع عیدی و انتقاد از این حرفا بگید شما چرا یاد نمی دی از وقتی که سایت زدی چرا نیستی

عزیزم من چند وقت از فعالیت توی جومینا کشیدم کنار دلیلشم به سعید شمسی گفتم.امیر عزیز هم شاید بدونه به کس دیگه ای هم ربطی نداره!

اینکه من سالی یه بار میام یادم نمیاد من با کسی قرار داد بسته باشم که حتماً باید بیام.

اینکه من از وقتی سایت زدم نیستم هم درست نیست چراکه مدیریت سایت من رو یکی دیگه به عهده داره و من روی پروژه های بزرگتری که از تفکر شما خارجه کار می کنم.

در ضمن یک دلیل دیگه هم که من رو زیاد توی جومینا نمی بینی اینه که من اکثر فعالیتم توی انجمن پشتیبانی مامبولرن و یک سری کار های شخصی هست. دلیل این هم که من خودم آموزش رو منتشر نکردم توی پست قبلی خودم گفتم و در ضمن فکر نکنم به قول اون دوستمون فارسی کردن یه قالب آرتیستر از یک قالب که با T3 ساخته شده سخت تر باشه.

داداش گلم من هم قصدم این نبود شما رو ناراحت کنم فقط نظر شخصی خودم رو گفتم، شما هم سعی کن پیشرفت کنی چون با آرتیستر بجایی نمیرسی اگه بخوای واقعاً حرفه ای کار کنی. خود من هم تا حالا یک بار آرتیستر رو باز کردم حتی یه بار هم از قالباش استفاده و فارسی سازی قالباش هم اونقدر ارزشی نداره که شما از من ناراحت باشی.

به هر حال من ازت معذرت خواهی می کنم و فکر نمی کنم این تاپیک محل مناسبی واسه بحث ما باشه.

اگر حرف دیگه ای بود از طریق خصوصی پیغام بده در خدمتت هستم.

لینک به ارسال

فردا صبح عیده ها نمیخواین بگین عیدی چی میخواین بدین؟

فکر کنم میخواین سوپرایزمون کنید:D

لینک به ارسال

فردا صبح عیده ها نمیخواین بگین عیدی چی میخواین بدین؟

فکر کنم میخواین سوپرایزمون کنید:D

آقای تهران فرمودن دیگه

اینجا رو ببین http://forum.joomina.ir/thread-3098-post-17196.html#pid17196

لینک به ارسال

سلام

سال نو شما مبارک

چون عیدانه را منتشر کردیم فکر نمیکنم ادامه موضوع دیگر لزومی داشته باشه

دوستان موفق و سر بلند باشید

http://www.joomina.ir/%D9%87%D8%AF%DB%8C%D9%87-%D9%86%D9%88%D8%B1%D9%88%D8%B2%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...