رفتن به مطلب
sirati

ساخت صفحه جدید برای نمایش اخبار

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

سوال قبلی من که بی پاسخ موند. امیدوارم دل سرد نشم.
دارم یه سایت خبری طراحی می کنم ، یه چیز شبیه تابناک
با یه ماژول لیست خبر های رو که دارم ( مجموعه بندی کردم) رو صفحه اول میارم
وقتی رو هر لینک خبر کلیک می کنم خبر باز می شه بدون مشکل ، اما مشکل اصلی
وقتی خبر نمایش داده می شه تمام ماژول های که تو اون صفحه کار کردم هم نمایش داده می شه
مثال من تو صفحه خانه باشم و 4 تا ماژول داشته باشم خبر نمایش می ده و اون چهار تا ماژول هم نمایش میده
حالا می شه یه کاری کرد که وقتی من خبر کلیک می کنم فقط متن خبر رو با همون ماژولی که خبر نشونم می ده
نمایش داده بشه ؟
ممنون می شم راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

در مدیریت ماژول در پایین تنظیمات میتونید صفحاتی که میخواهید هر ماژول در اون نمایش داده بشه رو انتخاب کنید.

موفق باشید

لینک به ارسال

درود

در مدیریت ماژول در پایین تنظیمات میتونید صفحاتی که میخواهید هر ماژول در اون نمایش داده بشه رو انتخاب کنید.

موفق باشید

این نیست

ممنون جواب دادین

منظورم رو انگار نرسوندم

ببین من صفحه اول n تا ماژول دارم ، یه ماژول من نمایش اخبار که از لیست مجموعه خونده می شه یعنی من یه سری مجموعه دارم که مطالب توش جا دادم

تو قسمت ماژول تعریف کردم فلان جای صفحه ماژول اخبار منو که لیست مجموعه منو نشون بده

تا اینجا مشکل نیست وقتی رو یکی از لینک های خبر کلیک می کنم که خبر نشون بده ، خبر رو نشون می ده اما تو صفحه اول که اوم n تا ماژولم هست.

رسوندم منظورم رو ؟ یعنی همه اون ماژول های که من صفحه اول کار کردم رو نشون می ده با متن من رو

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

من منظورتون رو این طور متوجه شدم که شما نمیخواهید برخی از ماژول هایی که در صفحه اول نمایش میدید رو در صفحه یکی از خبرهاتون یا همه خبر ها نمایش بدید درسته؟

خب اگر این طور باشه جوابتون همونی هست که در پست دوم گفتم

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

من منظورتون رو این طور متوجه شدم که شما نمیخواهید برخی از ماژول هایی که در صفحه اول نمایش میدید رو در صفحه یکی از خبرهاتون یا همه خبر ها نمایش بدید درسته؟

خب اگر این طور باشه جوابتون همونی هست که در پست دوم گفتم

الهی من دورت بگردم کل درد من اینه که وقتی رو لیست خبر کلیک می کنم بصورت پیش فرض صفحه اول رو در نظر می گره برای نمایش

چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

آقا اصلا بیایید یه کاری کنیم دعوامون نشه :P 

شما لینک سایتتون رو بزارید تا من بهتر متوجه بشم چون فکر کنم دارم گیج میزنم :blink:

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیز بسیار بسیار سپاس گذارم

خیلی ساده و روان توضیح دادی

کلاً افتاد واسم

یه دنیا ممنون

منم سعی می کنم از این به بعد اول جستجو کنم بعد پست بزنم

بازم ممنون

یه نگاه به این پستم هم بندازی ممنون می شم دیگه حسابی شرمنده ات می شم

http://forum.joomina.ir/topic/26738-%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D9%85%D9%86%D9%88-%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8-yougrids/

ویرایش شده توسط sirati

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...