رفتن به مطلب
Mohammad.K

ایجاد گروه کاربری جدید و دسترسی دادن به آن

پست های پیشنهاد شده

من یه مطلب دارم که میخوام فقط کاربران خاصی که من بهشون دسترسی میدم وارد سایت بشن و اون مطلبو بتونن ببینن!

به جز گروه های کاربری جوملا خودم میخوام یه گروه جدا تعریف کنم و کاربرانمو توی اون گروه وارد کنم.

ولی وقتی این کارها رو انجام میدم و تنظیمات مطالب رو برای اون گروهی که تعریف کردم میزارم و بعدش میخوام برای دیدن اون مطلب وارد سایت بشم پیغام میده که شما به بخش مدیریت سایت دسترسی ندارید؟!!!

در حالیکه وقتی دسترسی مطلب رو برای گروه Registered میذارم مشکل برطرف میشه!

ضمنا من توی تنظیمات دسترسی گروهی که تعریف کردم، دسترسی به بخش مدیریت رو دسترسی مجاز دادم ولی تغییری نکرده!

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگر میخواهید کاربرانتون فقط مطلب رو ببینند و کار دیگری انجام ندهند ، تنظیمات دسترسی گروه موردنظرتون رو همانند تنظیمات گروه Registered ست کنید و والدش رو هم گروه عمومی قرار بدید که به مشکل بر نخورید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر میخواهید کاربرانتون فقط مطلب رو ببینند و کار دیگری انجام ندهند ، تنظیمات دسترسی گروه موردنظرتون رو همانند تنظیمات گروه Registered ست کنید و والدش رو هم گروه عمومی قرار بدید که به مشکل بر نخورید

موفق و پیروز باشید

یا حق

بنده همین کار رو انجام دادم اما خطا میگیره ازم!

میگه شما به بخش مدیریت سایت دسترسی ندارید!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...