رفتن به مطلب
ساناز صداقتی

خرید قالب 3 ستونه جوملا 2.5

پست های پیشنهاد شده

سلام اگه کسی قالب 3 ستونه داره برای دانلود بذاره یا میخرم اگه فروشی هست

راستی سئو قالب های خارجی یعنی فریم ورک ها چطور هست مثل وردپرس هست بعد از کجا باید فهمید سئو یا ولید بودن کد های قالب چقدر هست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

سری به جومینا مارکت بزنید و قالب ها رو مشاهده کنید

قالب های فریم ورک دار به دلیل داشتن کدها جی کوئری و ... زیاد , برای سرعت اصلا خوب نیست

ضمن اینکه نمیشه سئو رو همین جوری به یک قالب تخصیص داد و از دیگری صلب کرد

باید جوملا و قالبش نصب بشه تا نظر داده بشه

لینک به ارسال

درود بر شما

قالب های فریم ورک دار به دلیل داشتن کدها جی کوئری و ... زیاد , برای سرعت اصلا خوب نیست

سلام

قالب های سه ستونه که توی نت فراوان هست فقط کمی سرچ کنید

و یک مورد را هم به جناب آقای میری عرض کنم

دوست عزیز شما به عنوان مدیر انجمن چرا قوانین رو رعایت نمیکنید؟

دوست عزیز ما چندین بار امضا درست کردیم که تبلیغ بوده بو قول شما و سریعا حذف کردید و حتی تذکر دادید

حالا میبینم که شما به عنوان مدیر انجمن خودتون تخلف کردید و امضا کاملا تجاری و تبلیغاتی گذاشتید

ممنون میشم توضیح بدید

لینک به ارسال

درود بر شما

شما در تالار فعالیت داشته باشید , داشتتن امضا هیچ موردی نخواهد داشت

البته طبق این قوانین :

forum.joomina.ir/topic/12712-حذف-و-غیره-فعال-شدن-امضا-ها/

:)

لینک به ارسال

درود بر شما

شما در تالار فعالیت داشته باشید , داشتتن امضا هیچ موردی نخواهد داشت

البته طبق این قوانین :

forum.joomina.ir/topic/12712-حذف-و-غیره-فعال-شدن-امضا-ها/

سلام

دوست عزیز در تاپیکی که معرفی کرده بودین اشاره شده بود که امضا غیرفعال هست و باید فعالیت مداوم داشته باشیم تا باز و فعال شود

و در آخرین بحث فرموده شده بود که کسانی که امضا آنها فعال شد نباید امضا تبلیغاتی داشته باشند

و در پایین هم عین متن را براتون آوردم

درود

در مورد تفسیر جمله ی تبلیغ در امضا

اشاره به سایت های تجاری و خدماتی

اشاره به شماره تماس

اشاره به ارائه ی هر نوع خدمت

درج بنرهای تبلیغی

درج تصاویری که به ظاهر انجمن آسیب برساند ﴿ بزرگ بودن و ... ﴾

و هر نوع اشاره ای که از منظر مدیران انجمن با تعریف امضا مطابق نباشد و تبلیغ محسوب شود

معنای امضا در فرهنگ لغت

علامتی که پای نامه یا سند گذارند.

نام خود که در زیر ورقه نویسند.

بنا بر این دوستانی که امضای آنها ویرایش و یا تعلیق می شود لطفا تفسیر فردی از قانون نکنند و در امضای خود فقط امضا کنند.

با احترام

بنابر این طبق این گفته ها شما تخلف کرده اید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز در تاپیکی که معرفی کرده بودین اشاره شده بود که امضا غیرفعال هست و باید فعالیت مداوم داشته باشیم تا باز و فعال شود

و در آخرین بحث فرموده شده بود که کسانی که امضا آنها فعال شد نباید امضا تبلیغاتی داشته باشند

و در پایین هم عین متن را براتون آوردم

درود

در مورد تفسیر جمله ی تبلیغ در امضا

اشاره به سایت های تجاری و خدماتی

اشاره به شماره تماس

اشاره به ارائه ی هر نوع خدمت

درج بنرهای تبلیغی

درج تصاویری که به ظاهر انجمن آسیب برساند ﴿ بزرگ بودن و ... ﴾

و هر نوع اشاره ای که از منظر مدیران انجمن با تعریف امضا مطابق نباشد و تبلیغ محسوب شود

معنای امضا در فرهنگ لغت

علامتی که پای نامه یا سند گذارند.

نام خود که در زیر ورقه نویسند.

بنا بر این دوستانی که امضای آنها ویرایش و یا تعلیق می شود لطفا تفسیر فردی از قانون نکنند و در امضای خود فقط امضا کنند.

با احترام

بنابر این طبق این گفته ها شما تخلف کرده اید

دوست عزیز شما اگر با جومینا آشنایی داشته باشید متوجه خواهید شد که جومینا تنها این انجمن و وب سایت اصلی نیست

بلکه دارای هاستینگ,سیستم پیامک , فروشگاه محصولات و.. می باشد

جناب میری هم در انجمن فعال هستند و هم مدیر سیستم پیامک (ir-payamak.com) پس این یعنی تبلیغ جومینا رو در خود جومینا گذاشتند

این از نظر شما مشکلی داره؟در ضمن ایشون این قدر در سایت و تالار فعالیت دارند که حتی اگر وب سایت شخصی نیز داشته باشند حق تبلیغ اون رو در امضا خواهند داشت

موفق باشید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما

خیر اینگونه نیست

خودتون جواب خودتون رو می دید اما متوجه نیستید

کسی که در تالار فعالیت داشته باشد می تواند از وب سایت و خدمات خود تبلیغ نماید ان هم در چهار چوب قوانین که از لحاظ اخلاقی و ظاهری و ... آسیبی نرساند

موردی رو هم که شما متن ان را کپی کردید برای کسانی است که فعالیت خاصی ندارند.فقط جهت یادآوری به دوستانی بود که مفهوم امضا را درک نمایند

شما کمی در تالار فعال باشید کسی نمی تواند از تبلیغ سایت خودتان اشکالی بگیرید

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

درود بر شما

خیر اینگونه نیست

خودتون جواب خودتون رو می دید اما متوجه نیستید

کسی که در تالار فعالیت داشته باشد می تواند از وب سایت و خدمات خود تبلیغ نماید ان هم در چهار چوب قوانین که از لحاظ اخلاقی و ظاهری و ... آسیبی نرساند

موردی رو هم که شما متن ان را کپی کردید برای کسانی است که فعالیت خاصی ندارند.فقط جهت یادآوری به دوستانی بود که مفهوم امضا را درک نمایند

سلام

جناب میری بنده قصد این رو نداشتم تاپیک را به بیراهه کشانده و یا اینکه به کسی جسارتی کنم

فقط این سوال در ذهن بنده بود که چرا قوانینی که درج شده چرا اجرا نمی شود

پس بهتر هست در زیر همان قانون همین مسئله نیز قید شود تا باعث سوئ تفاهم اینچنینی نشود

باتشکر

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوست عزیز دقیق در قانونی که ارائه دادید توضیح داده شده که امضا فقط برای کسانی که فعال هستند باز خواهد شد

و این بدین معنی است که کسی که فعالیتی ندارد امضا هم غیرفعال هست

حال چگونه شما میفرمایید که آن قسمت که کپی کردم مخصوص کاربرانی است که فعالیت چندانی ندارند؟

دقیقا فکر کنم این گزینه هایی که فرمودید باید اصلاح شود چون من متوجه نشدم

لینک به ارسال

درود بر شما

خیر اینگونه نیست

اصلا به بیراهه کشانده نشده و به کسی هم جسارتی نشده است

اتفاقا خوب شده است چرا که خیلی از دوستان وقتی امضا انها ویرایش می شود عصبانی می شوند و ...

هر کسی که در تالار فعالیت لازم را داشته باشد می تواند در حد تبلیغ ساده و طبق قوانین در امضای خود داشته باشد

و الا بر عکس این قضیه صدق خواهد کرد

موفق باشید

لینک به ارسال

درود بر شما

درود آقای میری برای من یه سوال راجب فریم ورک ها پیش اومد گفتم درمورد همین بحث هست همیجا بپرسم.

مگه قالب هایی که از فریم ورک استفاده می کنند فقط اون جیکوئری و .. دیگه که فقط برای نمایش و اجرا نیاز هست و فراخوانی نمی کنه؟ پس چطور باعث کندی میشه؟ شاید من بد منظورتون رو متوجه شدم.

این بحث راجب بو استرپ هم صدق میکنه؟

لینک به ارسال

دوست عزیز دقیق در قانونی که ارائه دادید توضیح داده شده که امضا فقط برای کسانی که فعال هستند باز خواهد شد

و این بدین معنی است که کسی که فعالیتی ندارد امضا هم غیرفعال هست

حال چگونه شما میفرمایید که آن قسمت که کپی کردم مخصوص کاربرانی است که فعالیت چندانی ندارند؟

دقیقا فکر کنم این گزینه هایی که فرمودید باید اصلاح شود چون من متوجه نشدم

درود بر شما

ببینید در اخرین پست همان تاپیک ما قانون داشتن امضا را گفتیم.بصورت کلی هم گفته شده که اگر هر کسی می خواهد امضا داشته باشد موردی ندارد فقط باید امضا کند نه تبلیغ

اما هر کسی که در تالار فعالیت مداوم داشته باشند می توانند در امضا خود تبلیغات سایت خود هم داشته باشند

پس کاربرانی که فعالیت دارند حق داشتن امضا را دارند

لینک به ارسال

با سلام

جناب sms118 عزیز ، خیلی مختصر خدمتتون عرض میکنم

در مورد تاپیک "حذف و غیره فعال شدن امضا ها" ، روی صحبت اون تاپیک با اعضای تالار هست ، نه با همکاران و یا مدیران تالار !!

قوانین حق استفاده از امضا برای مدیران و یا همکاران نسبت به کاربران تالار متفاوته که خود مدیران و همکاران به این مورد اشراف دارند

در مورد استفاده از امضا برای کاربران ، در حال حاضر ، داشتن فعالیت ملاک نیست و همه کاربران به استفاده از امضا دسترسی دارند ، فقط کافیست قوانین مندرج در تاپیک مذکور را رعایت فرمایید

درود آقای میری برای من یه سوال راجب فریم ورک ها پیش اومد گفتم درمورد همین بحث هست همیجا بپرسم.
مگه قالب هایی که از فریم ورک استفاده می کنند فقط اون جیکوئری و .. دیگه که فقط برای نمایش و اجرا نیاز هست و فراخوانی نمی کنه؟ پس چطور باعث کندی میشه؟ شاید من بد منظورتون رو متوجه شدم.
این بحث راجب بو استرپ هم صدق میکنه؟

فریم ورکها به دلیل اینکه تقریبا" ساختار ثابتی دارند ، ممکنه در استفاده از اونها برای ساخت قالب ، از بسیاری از قدرت هسته شون استفاده نشه

به همین دلیل همیشه حاوی کدهایی هستند که ممکنه در خیلی مواقع به کار نیایند

اگر دقت کرده باشید تو قالبهای شرکتی که از فریم ورکهای مختلف استفاده میکنند ، یک گزینه برای فشرده سازی برخی فایلها هم قرار میدهند که اون خروجی نهایی ، کم حجم و بهینه شده باشه

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...