رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام به مدیران و دوستان جومینایی عزیز

هدف من از ایجاد این پست این بود که ببینم شما دوستان با جوملا 1.6 سایت هم راه اندازی میکنید؟

جومینا 1.6 الان مورد اعتماد هست که جوملا 1.5 را بگذاریم کنار؟

ممنون میشم جوابم رو بدین .که اگه جوملا 1.6 خوبه و قابل اعتماد برای راه اندازی سایتهام ازش استفاده کنم

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این امر بیشتر به نظرات شخصی کابران بستگی داره چون فعلا تا سال بعد جوملا 1.5 ساپورت میشه ولی یواش یواش باید به فکر کوچ کردن بود.

ولی من به شخصه خودم مهاجرت رو به نسخه جدید زود میدونم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.

من هم این سوال رو از دوستان پرسیدم اونها من رو جنین راهنمایی کردن.

نقل قول از

ستار رضايي

از جوملا 1.6 استفاده کنید چون:

1- تازه وارد بازار شده و تا چندین سال دیگه این ورژن بروزرسانی میشه

2- مطمئن باشید که در آینده ای نزدیک افزونه های 1.6 بیشتر از 1.5 خواهد شد

3- بزودی در بورس کاری قرار میگیره

4- امکانات بیشتر این ورژن

.

.

.

در حال حاضر بسیاری از افزونه ها برای 1.6 ارائه شده اند و تقریباً می تونم بگم که افزونه های مفید و کاربردی برای جوملا 1.6 ارائه شده اند.

لینک به ارسال

با سلام

در انتخاب باید به این دقت کنید که چی نیاز دارید و با کدوم میتونید به خواسته های کامل خود برسید ...

مثلا اگه بخوایین اکثر افزونه های که استفاده میکنید فارسی باشه یا آرشیو آموزشی زیادی داشته باشه مسلماً 1.5 خیلی بهتر هست ، نه اگه براتون فرقی نمیکنه میتونید از 1.6 استفاده کنید ...

* اگه از 1.5 استفاده کنید اینو در نظر داشته باشید که بعد از مدتی باید به 1.6 کوچ کنید چون تقریباً بعد از یک سال دیگه 1.5 پشتبان آن چنانی نخواهد داشت و...

البته در مورد آموزشها و افزونه های 1.6 جومینا مثل همیشه در کنار کابرانش خواهد بود ... :heart:

موفق باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...