رفتن به مطلب
elmi1413

قرار دادن کدجاوا در سایت یا قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من یک اسکریپت جاوا دارم که با قرار گرفتن موس روی عکس، عکس حرکت می کنه و متن نمایش داده میشه، به نوعی اسلایدر. حالا این کد رو باید در صفحه اول قرار بدم. علاوه بر یکبار، 3 بار باید در صفحه اول قرار بگیرد.

قالب رو خودم طراحی کردم و نمیدونم چجوری این کد رو باید در قالب فراخوانی کنم؟

از دوستان راهنمایی می خواهم.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

براي قرار دادن اسكريپت هاي جاوا در قالب يا حتي استفاده از آنها در جوملا همه روشها يكي نيست.

فكر نمي كني كه  بهتره خود اسكريپت رو آپلود كنيد تا شايد دوستان بهتر بتوانند راهنمايي بكنند

موفق باشيد

لینک به ارسال

یعنی چی به جای یک بار باید 3 بار قرار بگیره؟ هر اسکریپت یک بار قرار میگیره بعد هر تعداد که نیاز باشه فرآخوانی میشه. نکنه منظورتون اینکه که تو صفحه اول 3 تا از اون عکس ها دارین که موس روش میره؟
بهترین راه برای قرار دادن اسکریپت ها به صورت یک فایل خارجی هست.یا اگر کوچیک باشه می تونید تو قسمت head قالبتون تو تگ script قرارش بدین که بیشتر برای مواقعی استفاده میشه که قراره یه اسکریپت توی یه صفحه خاص اجرا بشه که نمیشه تو همه صفحه ها لود بشه. که بیشتر سایت های تست سرعت مثل gtmetrix پیشنهاد میکنن که کد های اسکریپت و به صورت لینک خارجی قرار بدین و تا جای ممکن تویه یه فایل باشن. 
راحترین کار اینکه از کد زیر استفاده کنید و یک فایل js تو پوشه js قالبتون بسازید و اسکریپت رو اونجا ادد کنید.

<script type="text/javascript" src="<?php echo $this->baseurl ;?>/templates/<?php echo $this->template ;?>/js/customScript.js"></script>

کد بالارو باید تو قسمت head قالبتون قرار بدین.

لینک به ارسال

کاملا درست اشاره کردید، 3 تا موقعیت در قالب دارم و می خواهم این اسلایدرها در اون 3 موقعیت نشون داده بشه.

من 5 تا فایل مربوط به این افکت (شامل عکس و css) رو داخل پوشه js ریختم

این کدی که فرمودید رو در فایل index.php در قسمت head قرار دادم و فقط اسم فایل js رو تغییر دادم

حالا از کجا مشخص کنم که این افکت رو در کدام موقعیت ها قرار بده!!!؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه

واقعا کارم گیر کرده و این افکت روی سایت کار نمی کنه.

لینک سایت

کد رو در قسمت هدر گذاشتم

در تگ div کدهای مربوطه رو اضافه کردم. استایل رو هم به فایل اصلی اضافه کردم و عکس ها رو در پوشه images ریختم

ولی افکت عمل نمی کنه!!!!

لینک به ارسال

درود بر شما

این آموزش رو ببینید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning/insert-javascript-php-css-joomla.html

البته احتمالا شما تداخل جی کوئری دارید

البته این فقط یه حدس هست

لینک به ارسال

درود بر شما

این آموزش رو ببینید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning/insert-javascript-php-css-joomla.html

البته احتمالا شما تداخل جی کوئری دارید

البته این فقط یه حدس هست

عالی بود ممنون

ولی فکر می کنم تداخل جی کوئری باشه

چون طرح اولیه رو در قالب css و جاوا داشتم و باز هم این افکت ها کار نمی کرد

کسی از دوستان میتونه مشکل رو حل کنه تا کد رو براش بفرستم؟

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...