رفتن به مطلب
aminweb

فارسی سازی قالب vip host

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان...من امروز به قالبی برخوردم که فک کنم ارزشه فارسی سازیش را داره....اما از دسته خودم بر نمیاد ...خواستم تو این انجمن مطرح کنم تا از اساتید یه نظر در مورده این قالب داده و اگه بتونن و امکانش باشه اقدام به فارسی سازیش کنن...من دمو قالب(انگلیسی ) را میزارم...

http://demo.bonusthemes.com/0902-viphost-j15/

لطفا نظرتون را بگین که اگه با ارزش بود واسه فارسی سازیش بنده قالب را روی جومینا الحاق کنم...مرسی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز این قالب تجاری هست و نمیشه در اینجا قرار داد

با تشکر

اونوقت آقای رضایی پس کجا قرار بدم این مطلبم را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

اين قالب قبلا فارسي شده و بسياري دارن از اون استفاده ميكنند(هاستينگ ها) و چون تجاري است نميشه در انجمن قرار داد و بهتر است در اينترنت در اين مورد جستجو كنيد.

لینک به ارسال

سلام این اولین پستم

سال نو مبارک

دوست عزیز تو گوگل bt_viphost سرچ کن

راستی یه چیز دیگه مدیران عزیز سایت در رابطه با { بسته فروشگاهی یاس : میتوانند برای مدیریت این وب سایت ها داوطلب شود . در این کار به ما بپوندید تا بتوانم منابع درآمدی حاصل از خیریه را بین تمامی خیریه های کشور و نه تنها تعداد محدودی توزیع کنیم . }

ما هم هستیم در خدمتیم امر بفرماییید

لینک به ارسال

راستی یه چیز دیگه مدیران عزیز سایت در رابطه با { بسته فروشگاهی یاس : میتوانند برای مدیریت این وب سایت ها داوطلب شود . در این کار به ما بپوندید تا بتوانم منابع درآمدی حاصل از خیریه را بین تمامی خیریه های کشور و نه تنها تعداد محدودی توزیع کنیم . }

دوست عزيز بهتر بود اين مطلب رو در قسمت مربوط به خودش قرار ميدادي (اينم از قوانين انجمن هست)

لینک به ارسال
دوست عزيز بهتر بود اين مطلب رو در قسمت مربوط به خودش قرار ميدادي (اينم از قوانين انجمن هست)

سلام عزیز جان

اول اینکه سال نوت مبارک:blush:

دویم جواب اون بنده خدا رو دادم :s

سیم شما در این رابطه تاپیکی میبینی که من اونجا جواب نداده باشم؟؟:dodgy:

لینک به ارسال

سلام عزیز جان

اول اینکه سال نوت مبارک:blush:

دویم جواب اون بنده خدا رو دادم :s

سیم شما در این رابطه تاپیکی میبینی که من اونجا جواب نداده باشم؟؟biggrin.gifodgy:" src="images/smilies/dodgy.gif">

تاپيك بزرگترین طرح اینترنتی کمک به مراکز خیریه

http://forum.joomina.ir/thread-2242.html

در اين باره نظراتتون رو ميتونيد اونجا بيان كنيد!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...