رفتن به مطلب
elmi1413

تعیین سطح کاربری

پست های پیشنهاد شده

سلام

تعدادی کاربر دارم که هر کدام به یکسری سطوح باید دسترسی داشته باشند

به عنوان مثال مدیر 1 : می خواهد مطلب ارسال کند و به آلبوم تصاویر (فوکاگالری) باید دسترسی داشته باشه که عکس آپلود کنه، مجموعه در فوکا درست کنه و بتونه مدیریت تصاویر در فوکا داشته باشه

مدیر 2 : به فرم ساز rsform دسترسی داشته باشه

اگر زیرمجموعه نویسنده تعریف کنم، به هیچکدام از ماژول ها دسترسی ندارند و اگر زیر مجموعه مدیرکل تعریف کنم، به همه افزونه ها دسترسی دارند. زیر مجموعه مدیر هم که به ماژول هایی که من می خواهم دسترسی ندارند

حالا چه راهی پیشنهاد می کنید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لینک به ارسال

ممنون از اینکه وقت گذاشتید

ولی

این مورد فرق می کنه

در فایل آموزشی که اشاره کردید، فقط آموزش بخش نویسنده هست و ماژول و افزونه ای در کار نیست. مخصوصا فرم ساز و فوکاگالری

برای مجموعه ها و مطالب تعیین سطح دسترسی آسان است

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ، درسته که اون آموزش بیشتر در باب دسترسی نویسنده ها بود اما اگر خود آموزش و همچنین خود تاپیک مربوطه رو کامل مطالعه کنید دیگه باید بتونید برای هر کاری هر سطح دسترسی رو ایجاد کنید

تو خود اون تاپیک هم توضیح دادم که در هر بخش از جوملا شما با استفاده از دکمه تنظیمات و مراجعه به تب سطوح دسترسی میتونید به راحتی هر بخش رو بطور متمایز برای گروههای مختلف تنظیم کنید

ادامه تاپیک رو مطالعه کنید متوجه خواهید شد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...