رفتن به مطلب
salimy

مشکل در انتقال سایت از لوکال به هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان کسی اموزشی سراغ داه که کمک کنه ، سایتم و از لوکال به هاست اصلی انتقال بدم .

لوکالم زمپ هست .

خیلی سپاس گزارم اگه کسی بتونه کمکم کنه !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

وقت بخیر

یک جستجو کوچک بد نبود دوست عزیز

ممنون بابت پاسخ جناب عالی

خیلی سرچ کردم اما چیزی برای xampp پیدا نکردم

لینکی که معرفی کردین آموزش انتقال از wampserver می باشد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

البته من همه ی فایل های سایت و زیپ کردم و به هاستم انتقال دادم .

حالا مشکلم اینه که دیتابیس و چطور از xampp به هاست انتقال بدم

لطفا اگه کسی بلده بی زحمت یه ذره کمک کنه ...

لینک به ارسال

البته من همه ی فایل های سایت و زیپ کردم و به هاستم انتقال دادم .

حالا مشکلم اینه که دیتابیس و چطور از xampp به هاست انتقال بدم .

لطفا اگه کسی بلده بی زحمت یه ذره کمک کنه ...

با سلام شما 

یه سری به این لینک بزن آموزش تصویری ساخته شده توسط استاد تهرانی 

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning/%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%8C-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%B3%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D9%88%DB%8C%DB%8C.html

ویرایش شده توسط محمدحسین میری

لینک به ارسال

همه ی کارها را انجام دادم فقط مونده بخشی که از لوکال زمپ دیتابیس و انتقال بدم .

اگه کسی می دونی بی زحمت راهنمایی کنید ..

لینک به ارسال

در مورد انتقال اطلاعات از لوکال به هاست آموزش های زیادی موجوده که فرقی زیادی بین ومپ و زمپ نیست پس به راحتی میتونید آموزش هارو مطالعه کرده و یاد بگیرید.

اما اگر انتقال اطلاعات بی دردسر و راحت نیاز دارید که نخواهید یکی یکی زیپ کنید و وارد جزئیات دیتابیس شوید میتونید از افزونه آکیبا بک آپ استفاده کنید که در جومینا منتشر شده است.

خیلی ساده است به طوری که بعد از گرفتن بک آپ به شما یک فایل زیپ همانند بسته نصبی میده با این تفاوت که محیطش برای نصب کمی فرق داره.

موفق باشید

لینک به ارسال

دوست عزیز زمپ و ومپ فرقی ندارن با هم

برای انتقال از لوکال به هاست اینکار ها رو بکنید :

1- تمام فایل های موجود در مسیر نصب شده زمپ ( سایت مورد نظرتون فقط ) رو زیپ کنید و به روت هاست خودتون منتقل کنید و اونارو از فشردگی خارج کنید

2- لوکال خودتون چه زمپ و چه ومپ رو استارت کنید و بعد به phpmyadmin وارد بشین از ستون سمت چپ دیتابیس مورد نظر رو انتخاب کنید و سپس با زدن گزینه export از گزینه های بالای صفحه وارد این بخش میشید که در انتهای صفحه نوع خروجی رو روی zip مثلا بذارید و روی دکمه go کلیک کنید تا فایل دانلود بشه

3- در هاست واقعی خود نیز وارد phpmyadmin بشید و از ستون سمت چپ دیتابیس جدید که واسه راه اندازی سایتتون ساختید رو انتخاب کنید و سپس از گزینه های بالا گزینه import رو بزنید و با انتخاب فایل دانلود کرده از هاست لوکال و زدن دکمه go اطلاعات دیتابیس نیز کامل میشه

4- در روت سایت فایل configuration.php رو انتخاب و گزینه edit را از گزینه های ویرایش موجود انتخاب کنید و اطلاعات زیر را با توجه به دیتابیس جدید و مسیر سایت تغییر دهید :  

- نام دیتابیس  -  یوزرنیم دیتابیس  -  پسورد دیتابیس  ( که این سه مورد در ابتدای فایل موجود هستند )

و در خطوط پایانی نیز مسیر پوشه logs  و   tmp   را تغییر دهید

سپس کار تمام است

خشنود باشید :D

لینک به ارسال

دوست عزیز زمپ و ومپ فرقی ندارن با هم

برای انتقال از لوکال به هاست اینکار ها رو بکنید :

1- تمام فایل های موجود در مسیر نصب شده زمپ ( سایت مورد نظرتون فقط ) رو زیپ کنید و به روت هاست خودتون منتقل کنید و اونارو از فشردگی خارج کنید

2- لوکال خودتون چه زمپ و چه ومپ رو استارت کنید و بعد به phpmyadmin وارد بشین از ستون سمت چپ دیتابیس مورد نظر رو انتخاب کنید و سپس با زدن گزینه export از گزینه های بالای صفحه وارد این بخش میشید که در انتهای صفحه نوع خروجی رو روی zip مثلا بذارید و روی دکمه go کلیک کنید تا فایل دانلود بشه

3- در هاست واقعی خود نیز وارد phpmyadmin بشید و از ستون سمت چپ دیتابیس جدید که واسه راه اندازی سایتتون ساختید رو انتخاب کنید و سپس از گزینه های بالا گزینه import رو بزنید و با انتخاب فایل دانلود کرده از هاست لوکال و زدن دکمه go اطلاعات دیتابیس نیز کامل میشه

4- در روت سایت فایل configuration.php رو انتخاب و گزینه edit را از گزینه های ویرایش موجود انتخاب کنید و اطلاعات زیر را با توجه به دیتابیس جدید و مسیر سایت تغییر دهید :  

- نام دیتابیس  -  یوزرنیم دیتابیس  -  پسورد دیتابیس  ( که این سه مورد در ابتدای فایل موجود هستند )

و در خطوط پایانی نیز مسیر پوشه logs  و   tmp   را تغییر دهید

سپس کار تمام است

خشنود باشید :D

سلام

متاسفانه مشکلم اینه که زمپ من هیچ گزینه ای به نام phpmyadmin نداره

می شه لطف کنید این گزینه رو  از کجا می تونم اضافش کنم

سپاس

لینک به ارسال

سلام

متاسفانه مشکلم اینه که زمپ من هیچ گزینه ای به نام phpmyadmin نداره

می شه لطف کنید این گزینه رو  از کجا می تونم اضافش کنم

سپاس

سلام دوست عزیز شما با کامپونت akeebabackupبه راحتی میتونید سایت ونو از لوکال به هاست ببرید آموزش در سایت جومینا منتشر شده است سرچ کنید متوجه میشید که به راحتی با چند تا زدن کلید سایتون تو هاستون ببرین

لینک به ارسال

دوست عزیز همونطور که جناب فرحزادیان گفتند با آدرس     localhost/phpmyadmin     به بخش مورد نظر دسترسی پیدا میکنید

البته در کنترلر زمپ روبه روی گزینه mysql گزینه ای بنام admin وجود داره که با زدن اون هم بصورت اتومات شما رو در مرورگر پیشفرضتون به phpmyadmin میبره

در رابطه با اکیبابکاپ هم باید بگم مشکلات خودشو اصولا داره

پس بجای اینکه با اون درگیر بشین این بک آپ دستی که در حال انجام هستین رو ادامه بدین

چون زمانی که اینو یاد بگیرین میتونین همیشه سایت هاتون رو در کمتر از 30 ثانیه و بدون مشکل و دردسر منتقل کنید

حق یارتان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...