رفتن به مطلب
rpynco

مشکل در تغییر قالب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید بنده چند روزه کار با جوملا 2.5 رو شروع کردم.در طراحی یک وب سایت از قالب رایگان jm plusاستفاده کرد.تقریبا تغییرات دلخواه را اعمال کرده ام فقط تبلیغات بالای قالب را نمیتوانم حذف کنم.

آدرس سایت:www.rpynco.xzn.ir

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به انجمن جومینا خوش آمدید

به مدیریت ماژول ها برید و ماژول هایی که در موقعیت notice هستند رو تک تک باز کنید تا متوجه بشید که کدوم هست.

در ضمن سایتتون دچار دو مشکل می باشد:

1- سایتتون دارای مشکل است که این قدر کند لود میشه

2-هاستتون هم فکر کنم پهنای باند کم میاره یا شاید مشکل از جایی دیگه ای از هاست باشه اما در کل هاستتون هم دارای مشکل می باشد که ااونم امکان کم شدن سرعت سایتتون رو داره.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

به انجمن جومینا خوش آمدید

به مدیریت ماژول ها برید و ماژول هایی که در موقعیت notice هستند رو تک تک باز کنید تا متوجه بشید که کدوم هست.

در ضمن سایتتون دچار دو مشکل می باشد:

1- سایتتون دارای مشکل است که این قدر کند لود میشه

2-هاستتون هم فکر کنم پهنای باند کم میاره یا شاید مشکل از جایی دیگه ای از هاست باشه اما در کل هاستتون هم دارای مشکل می باشد که ااونم امکان کم شدن سرعت سایتتون رو داره.

موفق باشید.

ببخشید یکی از بزرگترین مشکلات کاربران جوملا استفاده از یک هاست رایگان خوب است که پایداری بالایی داشته باشد.یکی از مشکلات سایت بنده که شما عرض کردید همین است.پس لطف کنید بهترین سرویس دهنده هاست رایگان از نظر خود را معرفی کنید.گفتم از نظر خود برای اینکه نگویند تبلیغی بود.با تشکر

لینک به ارسال

ببخشید یکی از بزرگترین مشکلات کاربران جوملا استفاده از یک هاست رایگان خوب است که پایداری بالایی داشته باشد.یکی از مشکلات سایت بنده که شما عرض کردید همین است.پس لطف کنید بهترین سرویس دهنده هاست رایگان از نظر خود را معرفی کنید.گفتم از نظر خود برای اینکه نگویند تبلیغی بود.با تشکر

آقای منتظری در ضمن متاسفانه بنده قسمت notice پیدا نکردم.من باید این سایت را تا چند روز دیگر به مشتری ارائه کنم.با این نوار تبلیغی بالا همه چیز از بین میرود.لطفا کمک کنید.یک سوال دیگر ینکه چرا وقتی یک قالب را نصب میکنیم اینقدر موارد اضافی دارد؟اگر آنها را غیر فعال کنیم برای سایت مشکلی پیش نمیآید؟

لینک به ارسال

سلام

هاست های رایگان همشون این مشکلات رو دارند 

و به نظر من فقط به درد سایت های استاتیک میخورند که حجم پایینی دارند

سایت های داینامیک سنگینن واسه هاست های رایگان

قسمت notice  رو هم باید در بخش ماژول ها ، در قسمت بالا که میتونید قیلطر کنید موارد جستجو رو موقعیت رو با بازکردن اسکرول notice   قرار بدید ، بعد جستجو بصورت خودکار انجام میشه و فقط هم یه ماژول در اون موقعیت هستش به نام تبلیغات که اگه خواستین ویرایش وگرنه غیرفعال یا حذف نمایید.

البته هنوز بخش هایی مثل منو ، راه های ارتباطی ، درباره ما و تنظیمات قالب رو هم ویرایش ندادین ، شاید هنوز فرصت نکردین به هر حال گفتم یادآوری بشه :P

لینک به ارسال

دوست عزیز استفاده از هاست رایگان رو من به هیچ وجه پیشنهاد نمیدم چون هیچ اطمینانی بهش نیست ممکنه امروز سرویس بده و فردا دیگه سرویس دهیش رو تموم کنه

یا اطلاعات شما را بی دلیل پاک کنه  بدون این که شما حق اعتراض داشته باشید .هاست رایگان فقط برای تست و آزمایشه که اگر نظر منو میخواهید حتی برای این کار هم مناسب نیست

در کل هاست رایگان نه امکاناتی داره نه سرعتی نه امنیتی و نه کیفتی وخلاصه هیچی نداره فقط یه فضای آزاد هست که به هیچ دردی نمیخوره.

چون من تاحالا از این هاست ها استفاده نکردم و نمیکنم هیچ سرویس دهی هاست رایگان رو سراغ ندارم.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

هاست های رایگان همشون این مشکلات رو دارند 

و به نظر من فقط به درد سایت های استاتیک میخورند که حجم پایینی دارند

سایت های داینامیک سنگینن واسه هاست های رایگان

قسمت notice  رو هم باید در بخش ماژول ها ، در قسمت بالا که میتونید قیلطر کنید موارد جستجو رو موقعیت رو با بازکردن اسکرول notice   قرار بدید ، بعد جستجو بصورت خودکار انجام میشه و فقط هم یه ماژول در اون موقعیت هستش به نام تبلیغات که اگه خواستین ویرایش وگرنه غیرفعال یا حذف نمایید.

البته هنوز بخش هایی مثل منو ، راه های ارتباطی ، درباره ما و تنظیمات قالب رو هم ویرایش ندادین ، شاید هنوز فرصت نکردین به هر حال گفتم یادآوری بشه :P

با سلام خدمت اساتید بنده چند روزه کار با جوملا 2.5 رو شروع کردم.در طراحی یک وب سایت از قالب رایگان jm plusاستفاده کرد.تقریبا تغییرات دلخواه را اعمال کرده ام فقط تبلیغات بالای قالب را نمیتوانم حذف کنم.

آدرس سایت:www.rpynco.xzn.ir

با تشکر

باسلام دوست عزیز شما تو فایلهای وب سایت دنبال DIV.module-inner3این کلمه باشه این و که از فایلهای سایت پاک کنید اون قسمت بالای سایت که مربوط به سایت جومی میشود دیگرنمایش داده نمیشود و میتونید از یک هاست ماهانه استفاده کنید که هزینش اونقدر زیاد نیستش که از هاست رایگان استفاده کنید چون من خودم از این هاست که شما دارید استفاده کردم ولی اصلا هاستای رایگان به دلیل امکانات و پیشتیبان درستی ندارند

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا" قوانین را رعایت فرمایید !

لینک به ارسال

آقای منتظری در ضمن متاسفانه بنده قسمت notice پیدا نکردم.من باید این سایت را تا چند روز دیگر به مشتری ارائه کنم.با این نوار تبلیغی بالا همه چیز از بین میرود.لطفا کمک کنید.یک سوال دیگر ینکه چرا وقتی یک قالب را نصب میکنیم اینقدر موارد اضافی دارد؟اگر آنها را غیر فعال کنیم برای سایت مشکلی پیش نمیآید؟

به روش دوستمون پیش برید مطمئنا پیدا خواهید کرد

درمورد پاک کردن موارد اضافی که میگید باید ببینید که آیا به درد سایت میخوره یا نه و اگر نه پاک کنید.

لینک به ارسال

باسلام دوست عزیز شما تو فایلهای وب سایت دنبال DIV.module-inner3این کلمه باشه این و که از فایلهای سایت پاک کنید اون قسمت بالای سایت که مربوط به سایت جومی میشود دیگرنمایش داده نمیشود و میتونید از یک هاست ماهانه استفاده کنید که هزینش اونقدر زیاد نیستش که از هاست رایگان استفاده کنید چون من خودم از این هاست که شما دارید استفاده کردم ولی اصلا هاستای رایگان به دلیل امکانات و پیشتیبان درستی ندارند

اگر هم موفق نشدید من همین قالب دارم البته بدون تبلیغات فقط باید دوباره مطالبتون درونش قرار بدین اطلاع بدین تا براتون up کنم ازش استفاده کنید

لینک به ارسال

اگر هم موفق نشدید من همین قالب دارم البته بدون تبلیغات فقط باید دوباره مطالبتون درونش قرار بدین اطلاع بدین تا براتون up کنم ازش استفاده کن

ممنون از تمامی اساتید.شماها واقعا گلید.راهنماییهاتونم عالیه.ممنون

یه سوال دیگه آیا برای خرید هاست و دامین شما جومینا هاست رو پیشنهاد میکنید یا نه؟

و اگر نه چه شرکت هاستینگی در ایران برای بارگزاری جوملا بهترینه؟

سوال دیگه که شاید سوال خیلی از دوستان طراح مبتدی باشه اینه که خیلی از مشتری ها درخواست فروشگاه اینترنتی با درگاه بانکی میکنند .لطفا بهترین فروشگاه اینترنتی و بهترین درگاه بانکی رو معرفی و اینکه چطور باید قابلیت پرداخت رو توی سایت فعال کرد؟چطور باید از بانک درگاه گرفت؟

با تشکر

لینک به ارسال

یه سوال دیگه آیا برای خرید هاست و دامین شما جومینا هاست رو پیشنهاد میکنید یا نه؟

سوال دیگه که شاید سوال خیلی از دوستان طراح مبتدی باشه اینه که خیلی از مشتری ها درخواست فروشگاه اینترنتی با درگاه بانکی میکنند .لطفا بهترین فروشگاه اینترنتی و بهترین درگاه بانکی رو معرفی و اینکه چطور باید قابلیت پرداخت رو توی سایت فعال کرد؟چطور باید از بانک درگاه گرفت؟

با تشکر

مشکلتون درموردحذف تبلیغات جومی برطرف شد .هاست جومینا دارای شل اسکنر هست که کمتر هاست این امکان دارن شل اسنگر از .ورود فایل های مخرب که  بعضا روی مازول ویا کامپونتها رایگان موجود میباشد جلوگیری میکنه ودرمورد فروشگاه زیاد اصلاعاتی ندارم ولی میتویند از فروشگاهای آماده استفاده کنید که هم درگاه دارند وبرای گرفتن درگاه راهای مختلفی موجود بسته به نوع احتیاج مشتریان میباشد

لینک به ارسال

با تشکر

دوست عزیز شما مشکلتون برطرف شد پس سوالاتتون رو در تاپیک جدید بپرسید

در ضمن این سوالات شما اکثرا قبلا طرح و حل شده اند

پس اول سرچ کنید اگر به نتیجه مطلوب نرسیدید تاپیک جدید بزنید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

مشکلتون درموردحذف تبلیغات جومی برطرف شد .هاست جومینا دارای شل اسکنر هست که کمتر هاست این امکان دارن شل اسنگر از .ورود فایل های مخرب که  بعضا روی مازول ویا کامپونتها رایگان موجود میباشد جلوگیری میکنه ودرمورد فروشگاه زیاد اصلاعاتی ندارم ولی میتویند از فروشگاهای آماده استفاده کنید که هم درگاه دارند وبرای گرفتن درگاه راهای مختلفی موجود بسته به نوع احتیاج مشتریان میباشد

استاد دادمرزی بله خدا رو شکر حل شد.notice را از حالت انتشار خارج کردم حل شد.حالا دیگه با خیال راحت بقیه قسمت های سایت رو به دلخواه مشتری تغییر و سپس ارائه خواهم داد.ممنون

لینک به ارسال

استاد دادمرزی بله خدا رو شکر حل شد.notice را از حالت انتشار خارج کردم حل شد.حالا دیگه با خیال راحت بقیه قسمت های سایت رو به دلخواه مشتری تغییر و سپس ارائه خواهم داد.ممنون

خواهش میکنم من استاد نیستم و تازه کارم ولی چون خودم همین فالب دارم تونستم با این طریق تبلیغات حذف کنم میتونید به این آدرس برید ببنید http:blue-sky-group.ir/2

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...