رفتن به مطلب
x_tester

مشکل با درگاه پرداخت جهان پی و زرین پال و virtuemart

پست های پیشنهاد شده

با سلام 

دوستان من ماژول جهان پی رو نصب کردم رو vm و مشکلی با انتقال و پرداخت و بازگشت به وبسایت ندارم 

با توجه به تنظیمات پیشفرض پلاگین بعد از پرداخت موفق باید وضغیت سفارش رو به تایید شده و در صورت تراکنش ناموفق وضعیت سفارش رو باید به لغو شده تغییر بده که نمیده ! پرداخت چه موفق باشه چه ناموفق بعد از برگشت به سایت پیغام تشکر از خرید شما رو نشون میشده و وضعیت سفارش هم همون pending باقی میمونه ممنون میشم راهنماییم کنین 

ماژول زرین پال رو هم که توسط جومنیا نوشته شده رو هم نصب کردم این پیغام خطا رو تو سایت میده ! 

• Info: vmPsPlugin function checkConditions not overriden, gives always back FALSE
  •  

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با کدام نسخه ویرچومارت کار میکنید؟ مطمئنید پلاگین و نسخه vm سازگار هستند؟

اگر از دو مورد فوق مطمئن هستید و پلاگین هم تنظیمات خاصی نداره پس مشکل از پلاگین پرداخت هست و باید بازنویسی بشه

لینک به ارسال

دوستان اگه کسی میتونه مشکل رو حل کنه هزینه شو پرداخت میکنم لطفا پیغام بزنه 

نسخه vm 2.6 هستم من احتمال میدم پلاگین موجود سازگار با 2.0 هست البته مطمئن نیستم ! به نظر میاد پلاگین نمیتونه دیتابیس رو update ک نه 

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...