رفتن به مطلب
orache

سوال در مورد قالب جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام لطفا اگر میشه راهنماییم کنین خیلی واجبه 

من طرح سایت رو درست میکنم با فتوشاپ به صورت لایه باز منظورمه بعد میتونم به قالب جوملا تبدیلش کنم ؟؟ ایا کد نویسی میخاد ؟؟ اگر اره ایا کد نویسی خود جوملا رو میخاد یا نه باید html هم بلد باشیم ؟؟    

میشه یه اموزش معرفی کنین که تا فردا برم دانلود کنم اموزش این باشه که یه طرح psd رو به قالب جوملا تبدیل کنه 

البته کد نویسی برام مشکلی نداره میتونم یاد بگیرم ولی بیام کلا مباحث html . css و.. اینجور چیزا رو یاد بگیرم نه !

ممنون میشم اگر کمکم کنید 

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
عنوان تاپیک اصلاح شد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ولی بیام کلا مباحث html . css و.. اینجور چیزا رو یاد بگیرم نه !

هر آینه دوست گرامی من اینکه نمی شود، این سخن شما به سان این است که بخواهید شنا یاد بگیرید ولیکن خیس نشوید.

دراین باره آموزش فراوان است اندکی بجویید می یابید. ولی همان گونه که گفتم باید css  و html را فرابگیرید.

از اینجا آغاز کنید

www.w3schools.com

ویرایش شده توسط تیرداد
افزودن پیوند

لینک به ارسال

جااااااان شعر میخونی ؟؟  :D

خوب پس هیچی کلا بیخیالش میشم راستی یه سوال دیگه هست برای اینکه الکی تاپیک نزنم میگم الان جدیدا file maneger سایت xzn عوض شده هرچی میخام جوملا رو توش اپلود کنم تا اخر میخونه ولی نمیاد ارور کانکت میگیره از 2 - 3 جا دانلود کردم ولی نمیشه  :blink:

لینک به ارسال

با سلام

لطفا" در عنوان تاپیک از اصطلاحات مغایر با قوانین استفاده نفرمایید ! در صورت تکرار اخطار در پی خواهد داشت !

راستی یه سوال دیگه هست برای اینکه الکی تاپیک نزنم میگم الان جدیدا file maneger سایت xzn عوض شده هرچی میخام جوملا رو توش اپلود کنم تا اخر میخونه ولی نمیاد ارور کانکت میگیره از 2 - 3 جا دانلود کردم ولی نمیشه

دوست عزیز ، سوال جدید در تاپیک جدید ! قوانین ....!

در هر صورت این دیگه جزء مشکلات هاستهای رایگان هست و چیز جدید یا عجیبی نیست

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...