رفتن به مطلب
shahram_pc

صفحه سفید پس از restore کردن homedirectory(بدون پوشه نصبی) در cpanel

پست های پیشنهاد شده

من هم همین مشکل را دارم.سایت من بر روی هاست قبلی بخوبی کار می کرد.متاسفانه هاست قبلی به مشکل برخورد و مجبور شدم.هاست جدید اختیار کنم.ولی بعد از آپلود homedirectory و db سایت کاملا سفید نمایش می دهد.سوال من اینجاست.آیا فایل instalation که قبلا موقع نصب روی هاست قبلی حذفش کرده بودم.نباید دوباره روی هاست جدید نصب شود.یا اشکال از جای دیگری است.

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
لطفا" هر سوال را فقط در یک تاپیک پیگیر باشید /// سایر پستها به این تاپیک منتقل شد !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من هم همین مشکل را دارم.سایت من بر روی هاست قبلی بخوبی کار می کرد.متاسفانه هاست قبلی به مشکل برخورد و مجبور شدم.هاست جدید اختیار کنم.ولی بعد از آپلود homedirectory و db سایت کاملا سفید نمایش می دهد.سوال من اینجاست.آیا فایل instalation که قبلا موقع نصب روی هاست قبلی حذفش کرده بودم.نباید دوباره روی هاست جدید نصب شود.یا اشکال از جای دیگری است.

با سلام

در مورد پوشه installation ، خیر نیازی به بودن دوباره آن نیست

اطلاعات فایل configuration.php را پس از انتقال ، بروز کردید ؟

اگر بله ، از ادمین سرورتون درخواست کنید که نمایش پیامهای خطا رو فعال کنند که مشخص شود چه خطایی رخ میده

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام.دوستان هاست قبلی من به گفته مدیر هاست ویروسی شد.من مجبور شدمم هاست جدید اختیار کنم.الان فایل homedirectory و sql رو از فایب فشرده بگاپ که هاست قبلی برام فراهم کرده بود.روی هاست جدید آپلود کردم.ابتدا ارور فایلی و بانکی داشت که همه رو درست کردم. ولی متاسفانه الان در مرور گر "یک صفحه کاملا سفید" هم برای پنل ادمین هم صفحه اصلی است.و هیچ اروری هم نمی دهد.configure error هم رو حالت ماکزیمم گذاشتم که اگه اروری هست نشون بده ولی صفحه کاملا سفید است.
سوالم اینجاست: من فقط هوم دایریکتوری فاقد فایل نصبی و بانک رو در هاست جدید قرار دادم.و جولا رو در هاست نصب نکردم.چون فایل instalation در بکاپ حذف شده و به آن دسترسی ندارم.می تواند اشکال از اینجا باشد یا اشکال از جای دیگر است.
دوستان حرفه ای لطفا کمک کنید که به شدت به کمکتون نیاز دارم.با تشکر
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
با تشکر..در تنظیمات configuration
public $host = localhost
public $user =xxx
public $password =xxx
public $db =xxx
public $dbpref=_py157
smtphost= localhost
ftp_host =127.0.01
$hostرا که روی localhost بود برداشته و آدرس هاست cpanel رو دادم.یوزر ---دی.بی.--- پسورد هم بود ست کردم.فقط public $dbprefix = یک رشته نوشته شده که نمی دونم پیشوند مال دیتا بیس خودم رو از کجا باید پیداش کنم بنویسم.و اینکه smtp و ftp هم ندارم.آیا باید با هاستم تماس بگیرم و آدرس اونارم رم ست کنم.یا دستش نزنم.
الان دیگه صفحه سفید نشون نمیده فقط Database connection error (2): Could not connect to MySQL. نشون میده.
با تشکر.

لینک به ارسال

با سلام

خطایی که نشون میده قطعا" مربوط به همون نادرست بودن اطلاعات فایل کانفیگ هست

host$ را روی همون localhost قرار بدید

اونایی هم که با xxx مشخص کردید مربوط به اطلاعات دیتابیسی هست که ساختید ، چک کنید که درست باشند

برای پیدا کردن پیشوند هم وارد اون دیتابیس مربوط به جوملاتون بشید ، ابتدای اسامی جدولها رو ببینید ، پیشوندها مشخصند

اگر تو یک دیتابیس جداول با پیشوندهای متفاوت دارید و باز هم موفق نشدید ، یکی یکی پیشوندها رو تست کنید تا اون پیشوند موردنظرتون رو پیدا کنید

اطلاعات smtp و ftp هم نیازی به تکمیل کردن ندارند مگر بنا به ضرورت . از حالت پیشفرضشون استفاده کنید که میتونید از روی فایل کانفیگ جوملای دیگری متوجه بشید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

حاجی رو سیستم خودم.سایت میاد بالا.تو کانفیگ هاست وقتی هاست رو لوکال میزارم صفحه سفیده    وقتی ای.پی سی پنل میزارم.ارور ارتباط دیتا بیسی هست.شناسایی ارور هم ماکزیمم کردم.ولی اروری نیست.آیا به غیر از این باید به هاستم بگم ارور رو فعال کنه.مطمئنم همه چی درسته.اون جور که من متوجه شدم فقط باید" یوزرنیم و پسورد یوزرنیم" رو در هاست  کانفیگوریشن ایجادو ست کرد.چون بقیه چیزا از جمله sql مستقیم آپلود میشه و نیازی به تغییر نداره.که اونم 100 بار چک کردم و عوض کردم".ولی صفحه سفیده"

سوال:آیا ممکنه هاستم با جوملا سازگار نباشه.یا یون کیوب چیزی رو سی.پنل نصب نباشه که باید نصبش کنم.

خیلی آقایی مرسی.  :)

لینک به ارسال

با سلام

خواهش میکنم . اگر به درستی همه چیز اطمینان دارید یه احتمال هم هست و اونم اینکه ممکنه که ادمین سرورتون دیتابیسها رو در محل دیگری نگهداری کنه که اگر اینطور باشه باید به جای مقدار localhost ، آدرس یا آی پی سروری که دیتابیسها در اونجا نگهداری میشوند را وارد کنید

در این مورد میتونید از ادمین سرورتون سوال کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...