رفتن به مطلب
alirezam50

قسمت بندی درجوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

میخواستم بدونم جچوری میتونم یه چیزی مثل عکس رو داشته باشم .البته اگه افزونه فارسی باشه بهتره .مثلا یه افزونه ای که موقع ایجاد مطلب که یه گزینه داره به اسم ادامه مطلب یا تصویر .یه همچین گزینه ای موقع ایجاد مطلب ایجاد بشه که با کلیک بر اون گزینه متن مورد نظر رو در بخش مورد نظر وارد کرد .و جای انتشار اون مطلب هم همیشه ثابت باشه  در انتهای مطالب .هر چیزیکه در عکس میبینید رو میخوام با جوملا درست کنم

post-32835-0-48999600-1396783323_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

اجازه بدید یکی یکی جلو بریم

اون متن ها رو می تونید از چند طریق اضافه کنید منظور همان متن هایی است که با بک گراند قرمز در بالا قرار دارد

یکی از ان راه ها پلاگین درج تبلیغات متنی در مطلب می باشد

این مورد را حل کنید تا مورد بعدی را باهم حل کنیم

لینک به ارسال

من اینو پیدا کردم اما روش انجامشو نگفته .http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-extension-site-facility/advertising/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%AC-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8.html

از خود پلاگینه یا در ایجاد مطلب گزینه خاصی داره ؟

لینک به ارسال

درود بر شما

اون افزونه برای جوملا 1.5 می باشد

اما مسیر تاپیک شما 2.5 است

شما از این افزونه استفاده کنید

http://forum.joomina.ir/topic/8337-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%AC-%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-17/

لینک به ارسال

اقای میری نصب کردم چجوری استفاده کنم

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اقای میری نصب کردم چجوری استفاده کنم

کسی نیست راهنمایی کنه

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

چرا چند روزه کسی نیست جواب بده .یعنی کسی نمیتونه راهنماییمکنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...