رفتن به مطلب
pari-sh

تنظیم ارتفاع هدر

پست های پیشنهاد شده

هدر سایتم ارتفاع 400px با بکگراند مشکی دارد و شامل لوگو، منو و اسلایدر است می خواهم در بقیه صفحه های سایت که ماژول اسلایدر را حذف می کنم ارتفاع هدر 200px شود که فضای خالی مربوط به اسلایدر در قسمت هدر نمایش داده نشود . ممنون میشم منو راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یعنی میخوایید هدر در یه صفحه 400px باشه در صفاحات دیگه 200px?

مثلا من میخوام هدر در صفحه اصلی 200 باشه(ارتفاعش)در صفحه دیگه 300 باشه و درصفحه دیگه 400 باشه و در ما بقی صفحات 100 باشه

خوب من میام ارتفاع هدر رو در فایل css قالب برابر 100 قرار میدم تا در حالت کلی اندازه هدر بصورت پیش فرض 100 باشه

خوب در مرحله بعد میریم برای تنظیم هدر های استثنا(400 و300و200)

برای تنظیم ارتفاع هدر در صفحه اصلی باید به منو صفحه اصلی بروید و در قسمت تنظیمات منو به "انتخاب های نمایش صفحه" بروید و در قسمت "کلاس صفحه" یک کلاس به صفحه اختصاص بدیدذ مثلا"_salam" بعد با استفاده از فایرباگ .... ارتفاع هدر رو روی 400 تننظیم کن

برای بقیه صفحات هم همینظور عمل کنید

لینک به ارسال

با سلام

روش دیگر آنست که ، شما اونجایی که در css خاصیت زیر را وارد کردید

height: 400px;

بصورت زیر ویرایش کنید

height: auto;

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

ممنون از راهنماییتون ، انجام دادم ولی مشکلم حل نشده  ( هدر سایتم چون بکگراند دارد نمیشه ارتفاعش را auto قرار دهم ، در قسمت کلاس صفحه هم یک کلاس به صفحه اختصاص دادم ولی چه چوری خصوصیات این کلاس رو برای یک صفحه خاص بدون فایرباگ تعیین کنم.) ممنون میشم راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...