رفتن به مطلب
aronsms2

مشكل با نصب جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و تبريك سال نو: بنده جديدا روي هاست خود جوملا2.5 را نصب كردم ولي در اوايل نصب اصلا صفحه اينستال بالا نميامد و صفحه سفيد بود. ولي با گشتن تونستم نصب كنم حالا بعد از نصب صفحه مديريت بعد از چند ثانيه ارور 500 مي دهد.

لازم بدكر است كه در جوملا1.5 كه نصب كردم اين مشگل نبود.

لطفا كمكم كنيد.

س.ال دومم اين است كه من روي هاست نصب مي كنم اما در انتخاب نوع پايگاه  لوكال انتخاب مي شود.

انشا الله توانسته باشم مفهموم سوال خود را رسانده باشم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

به فروم جومینا خوش آمدید

مراحل نصب رو مطابق با کتاب آموزشی جوملا پیش برید اگر باز مشکلی داشتید در همین تاپیک مطرح کنید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

لینک به ارسال

سلام

به فروم جومینا خوش آمدید

مراحل نصب رو مطابق با کتاب آموزشی جوملا پیش برید اگر باز مشکلی داشتید در همین تاپیک مطرح کنید

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-learning/public-joomla-learning/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25.html

دوست عزيز سلام: ممنون كه بنده را راهنماي كرديد.اما من اين مقاله را خوانده بودم و از روي همين جوملا را نصب كرده بودم اما بعد از چند ثانيه از نصب جوملا يك دفعه صفحه سفيد مي شود و در قسمت مديريت ارور500 مي دهد.با مديريت سرور هم كه ديشب تماس داشتم راهنماييم كردن كه از كجا چكار كنم اما باز هم نشد

لینک به ارسال

سلام

روی لوکال هم تست کردید؟ منظورتون بعد از چند ثانیه چی هست؟

سلام مجدد: اولا ممنون هستم از شما كه با حوصله جواب بنده را مي دهيد.

برادر عزيز من جوملا1.5 را نصب مي كنم مشگلي ندارد.ولي وقتي جوملا 2.5 را نصب مي كنم و تمام مي شود و فايل اينستال را كه پاك مي كنم چند ثانيه اي سايت باز مي شود و صفحه مديريت كار مي كند و بعدش صفحه خود به خود سفيد مي شود حتي صفحه اول سايت. در بعضي مواقع هم در صفحه مديريت خطاي 500 مي دهد.

روي لوكال تست نكردم

لینک به ارسال

سلام

اگر موقع ورود به مدیریت با خطای 500 مواجه میشید ممکنه اطلاعات ورود رو اشتباه بزنید.

چون میفرمایید بعضی مواقع سفید و بعضی مواقع خطای 500 میده نمیشه گفت مورد از چیه ولی وقتی که صفحه سفید بالا میاد یعنی خطایی وجود داره

اگر خواستید اطلاعات ادمین جوملاتون رو برام پیام خصوصی کنید تا دقیقتر بررسی کنم

لینک به ارسال

خطای نامفهومی رو نشون میده

یکبار هم جوملای جومینا رو نصب کنید نباید همچین مشکلی پیش بیاد

با عرض پوزش: جوملاي جومينا رو هم روي هاستم ريختم ولي وقتي روي دكمه نصب كليك مي كنم صفحه سفيد مي شود

لینک به ارسال

با سلام

از ادمین سرورتون درخواست کنید که نمایش پیامهای خطا رو براتون فعال کنند ، سپس متن پیام خطا رو اینجا قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...