رفتن به مطلب
yooni

انتقال از لینک فرعی به اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من روی هاستم دو تا قالب (یه جورایی دو تا سایت با آدرس های emamrabbani.com va emamrabbani.com/newsite)نصب کردم و می خوام قالب دوم (emamrabbani.com/newsite)رو با تمام مطالبش بیارم روی قالب اصلی سایت جوری که اون بشه اصل سایت .

چیکار کنم 

ممنون میشم کمک کنید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

می تونید از ریدایرکت سی پنل استفاده کنید و دامنه دوم رو روی اولی بازنشانی کنید که با زدن ادرس اول خودبخود به ادرس دوم میره

لینک به ارسال

با سلام

روش دیگر اینست که ابتدا از تمام فایلهایی که در روت هاستتون هست بک آپ بگیرید و سپس به غیر از پوشه newsite الباقی را حذف کنید

سپس محتویات پوشه newsite را به روت هاست منتقل کنید و اطلاعات فایل کانفیگ را مجددا" ست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

روش دیگر اینست که ابتدا از تمام فایلهایی که در روت هاستتون هست بک آپ بگیرید و سپس به غیر از پوشه newsite الباقی را حذف کنید

سپس محتویات پوشه newsite را به روت هاست منتقل کنید و اطلاعات فایل کانفیگ را مجددا" ست کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

اطلاعات فایل کانفیگ را مجددا" ست کنید؟؟؟

چه اطلاعاتی رو دوباره باید ست کنم؟

ممنون از جوابتون

لینک به ارسال

با سلام

معمولا" تصحیح مسیرهای tmp و log کافیه . باقی موارد رو برحسب ضرورت و نیازتون میتوانید ویرایش کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...