رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام وخسته نباشید

برای اینکه امنیت وب سایت بالابره ومجدد وب سایت دچارمشکل نشه باید چ کاری انجام بدم

دیروز وب سایت من ه-ک شد که هاست ایران گفت ازنظرنرم افزاری وکدنویسی ه-ک شده

آیاکامپونت یا برنامه خاصی بایدنصب کنم

ممنون می شم اگرراهنمایی بفرمایید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما به جومینا خوش آمدید

بعد از ه-ک شدن ممکنه مدیر سایت خیلی استرس داشته باشه یا خیلی ناراحت باشه.

پیشنهاد می کنم با نهایت خونسردی و آرامش در انجمن جستجو کنید . فراوان در این باره گفتگو شده است.

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

درود بر شما به جومینا خوش آمدید

بعد از ه-ک شدن ممکنه مدیر سایت خیلی استرس داشته باشه یا خیلی ناراحت باشه.

پیشنهاد می کنم با نهایت خونسردی و آرامش در انجمن جستجو کنید . فراوان در این باره گفتگو شده است.

با سلام وخسته نباشید

برای اینکه امنیت وب سایت بالابره ومجدد وب سایت دچارمشکل نشه باید چ کاری انجام بدم

دیروز وب سایت من ه-ک شد که هاست ایران گفت ازنظرنرم افزاری وکدنویسی ه-ک شده

آیاکامپونت یا برنامه خاصی بایدنصب کنم

ممنون می شم اگرراهنمایی بفرمایید

سلام!!!

همه روش ها که گفته میشود 40 درصد و استفاده از هاست امن 60 درصد از قضیه است.

البته به نظر من!!

هاست هایی که جومینا ارائه میده مناسبه!!!عالیه

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی

لینک به ارسال

هیچ سایتی صد در صد ایمن نیست ولی میشه کاری کرد که هر جوجه هکری یا هر کرکی به سادگی نتونه اون رو ه-ک کنه

اول این که جوملا تون با جوملای جهانی آپدیت بشه و همین طور افزونه های نصب شده بر روی سایتتون اگر تجاری هستند با لایسنس اصلی نصب شوند و اگر هم رایگان هستند همیشه به روز باشند

از افزونه های امنیتی نیز می توانید استفاده کنید مثل آر اس فایروال البته با لایسنس اورجینال.

آدرس مدیریت جوملا و هاست خود را نیز تغییر دهید و از رمز هایی استفاده کنید که به راحتی قابل حدس زدن نباشه.

برای تعمیر و یا هر گونه بروز مشکل اگر میخواهید رمز و یوزر مدیریت رو به کسی بدید قائدتا باید کسی باشه مورد اطمینان باشه.

اگر این موارد رو رعایت کنید سایتتون ایمنی بیشتری خواهد داشت و حمله های طرف سایت نافرجام می ماند

و یک نکته دیگر این که از شرکتی هاست بخرید که یک با جوملا سازگار باشه و دوم این که معتبر باشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

هیچ سایتی صد در صد ایمن نیست ولی میشه کاری کرد که هر جوجه ه-ک ری یا هر کرکی به سادگی نتونه اون رو ه-ک کنه

اول این که جوملا تون با جوملای جهانی آپدیت بشه و همین طور افزونه های نصب شده بر روی سایتتون اگر تجاری هستند با لایسنس اصلی نصب شوند و اگر هم رایگان هستند همیشه به روز باشند

از افزونه های امنیتی نیز می توانید استفاده کنید مثل آر اس فایروال البته با لایسنس اورجینال.

آدرس مدیریت جوملا و هاست خود را نیز تغییر دهید و از رمز هایی استفاده کنید که به راحتی قابل حدس زدن نباشه.

برای تعمیر و یا هر گونه بروز مشکل اگر میخواهید رمز و یوزر مدیریت رو به کسی بدید قائدتا باید کسی باشه مورد اطمینان باشه.

اگر این موارد رو رعایت کنید سایتتون ایمنی بیشتری خواهد داشت و حمله های طرف سایت نافرجام می ماند

و یک نکته دیگر این که از شرکتی هاست بخرید که یک با جوملا سازگار باشه و دوم این که معتبر باشه.

موفق باش

خیلی ممنونم ازراهنمایی شما

فقط یه ؟ دیگه،چطوری می تونم افزونه امنیتی آراس فایروال بالایسنس اوررجینال وداشته باشم،ازوب سایت جومینا هم نشدکه دانلود کنم

اگرامکانش هست راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده توسط ترانه1987

لینک به ارسال

لینک به ارسال

متاسفانه قیمتش خیلی بالاست

کاش مدیران عزیز جومینا به خاطر سال نو حداقل یه کد نخفیفی برای این افزونه در نظر بگیرند .

هرچند بنده  این افزونه را از یه سایت با قیمت نسبتا پایین خریداری کردم اما چون نمی تونم به این سایت اطمینان کنم

فعلا نصب نکردم .

فــــــــــــــــــــــــــــــــقط از لحاظ اطمینان جومینا

ویرایش شده توسط محمد سلیمی

لینک به ارسال

سلام

من افزونه امنیتی آراس فایروال بالایسنس اوررجینال ازفروشگاه خریداری کردم ولی نصب نمیشه میگه این کامپونت روی جوملاهای 2.5.7 به بالاقابل نصب(آخه برای چی توسایت فروشگاه نمی گن 2.5.7به بالا) الان جوملاسایت من 2.5.1 هست من چطورمی تونم ارتقا بدم،بعدازارتقامشکلی برای دیتابیس پیش نمیاد

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

در قسمت کامپوننت ها یه کامپوننتی موجوده به نام آپدیت جوملا وقتی به اون مراجعه کنید آخرین نسخه جوملا رو براتون میاره و شما میتونید به راحتی اون رو نصب کنید

یا این که بسته بروزرسانی رو از سایت دانلود کنید و مثل دیگر افزونه ها بر روی جوملاتون نصب کنید.

ویرایش شده توسط مهدی منتظری

لینک به ارسال

آخه برای چی توسایت فروشگاه نمی گن 2.5.7به بالا

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

درود بر شما

هر آینه دوست گرامی من

1- شما اگر جوملا را بروز نکنید . rs firewall  که هیچ صد افزونه امنیتی نیز کارگزاری کنید باز هم سایت ه-ک می شود. بروز بودن جوملا یکی از مهمترین کارهایی است که شما باید انجام دهید. پس درباره این افزونه بسیار بدیهی است که جوملای شما باید بالاتر از 2.5.7 باشد. (چه بسا ه-ک شدن سایت شما از همین باشد)

2- هر باری که جوملا یک ورژن جدید میدهد یک نسخه از آر اس فایر وال هم دوباره منتشر می شود. که حاوی کد MD5 فایل های جوملا است. که در یک دوره ممکن است چندین بار افزونه بروز شود . ولی شما همیشه واپسین نسخه را از فروشگاه دریافت می نمایید. ممکن است در یکی از نسخه جدید این ویژگی (جوملای 2.5.7)افزوده شده باشد. که در این باره بیشتر در سایت اصلی به کاربر اطلاعات داده می شود. همیشه سایت نویسنده افزونه را یک نگاهی بکنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...